Якої фірми купувати теплу підлогу?

  • 25.12.2018 11:18
  • Відгуків: 46
  • Переглядів: 41713
  • Якої фірми купувати теплу підлогу?

Актуальне питання, яке завжди з’являється після рішення влаштувати підігрів в будинку, - якої фірми краще купити теплу підлогу? Вибирати між нагрівальним кабелем, матом та інфрачервоною плівкою довго не доводиться. Тут вибір диктують умови. Якщо ви маєте намір виконувати укладку нагрівального елемента під плитку або в стяжку, то плівка не підійде і вибирати доведеться між кабелем і матом. Якщо ж обігрів передбачається в кімнаті під ламінат, паркет або лінолеум, без виконання стяжки, то алюмінієвий мат стане оптимальним варіантом. Визначившись з вибором виду обладнання, залишається вирішити, якої фірми купити теплу підлогу.

Які ж критерії зазвичай пред'являє покупець. Звичайно ж, в першу чергу - якість, надійність і безпека, але при цьому завжди хочеться заощадити і придбати необхідне обладнання за доступною ціною. Слід зазначити, що вартість не завжди прямо пропорційна якості, адже конкуренція стимулює кожного виробника зробити вартість свого товару нижчою, ніж у конкурентів, при збереженні кращих характеристик. 


На що варто звернути увагу при виборі теплої підлоги?


В першу чергу необхідно перевірити, чи є такий виробник у зазначеній країні.

Приклад 1: Тепла підлога Hemstedt (Німеччина). Шукаємо такого виробника в Німеччині і знаходимо офіційний сайт виробника - hemstedt.de. 

Hemstedt сайт

Приклад 2: Тепла підлога Profitherm (Польща). Офіційного сайту у виробника в Польщі - немає. Є тільки в Україні.

Приклад 3: Тепла підлога Fenix ​​(Чехія). Офіційний сайт чеського виробника - fenixgroup.cz

Приклад 4: Тепла підлога Extherm (Німеччина). Офіційний сайт продукту не знайшли. Продукції Extherm немає не тільки в Німеччині, але і в будь-якій країні, крім України. Є тільки засіб  боротьби з шкідниками - Extherm.

Приклад 5: Тепла підлога In-Term (Чехія), зараз уже In-Therm. При пошуку такого виробника в Чехії натрапляємо на такий сайт - interm.cz. Але, як ми бачимо, тут виробляють не нагрівальне обладнання, а гаражні ворота.Нагрівальні кабелі і нагрівальні мати якої фірми кращі?


Вашій увазі представлений ТОП виробників, заснований на споживчому попиті, якості  і цінової категорії. На першому місці знаходиться продукція преміум-класу компаній Devi (Данія) і Hemstedt (Німеччина). На свою продукцію виробники дають повну гарантію 20 років. За якістю різниця не суттєва (тримають досить високу планку), а за ціною значно виграє німецький виробник. До того ж у компанії Hemstedt на всіх кабельних нагрівачах без винятку застосовується запатентована технологія безмуфтового з'єднання (hem-system), яка підвищує надійність кабелю. 

безмуфтовое соединение кабеля

За надійністю трохи відстає компанія Nexans (Норвегія), яка також надає 20-річну гарантію. Відірватися від лідерів на одну позицію змусила ще більш висока ціна. Але при цьому все-таки не варто забувати, що норвезький бренд - справжній експерт в області обігріву і, як ніхто інший, знає, як задовольнити всі вимоги в умовах холодного клімату. У кабельній продукції Нексанс також застосована безмуфтова технологія з'єднання нагрівального  і живильного кінців, крім нагрівальних матів до 3 м².

Окрему увагу слід приділити наступній позиції рейтингу - чеському підприємству Fenix. Компанія є учасником Fenix ​​Group, куди ще входять 7 світових виробників, що займають лідируючі позиції в сфері електричних систем обігріву підлоги. При відносно недорогій ціні, виробник дає на свою продукцію довічну гарантію, що говорить про надійність нагрівального елементу (при заповненні гарантійного талона на офіційному сайті компанії). В Україні гарантія становить 20 років. Дану теплу підлогу можемо з упевненістю рекомендувати як надійний, якісний і одночасно недорогий сучасний спосіб обігріву підлоги. 

Наступними короткий огляд продовжують Ceilhit (Іспанія), Thermoval (Польща). Ці виробники дають гарантію на 20 років і, хоча польська продукція більш доступна ніж іспанська, все ж, в принципі, попит урівноважений. Можливо, має місце усталений іспанський авторитет і великий досвід роботи. За якістю, довговічністю і експлуатаційними характеристиками виробники знаходяться на одному рівні.
Теплі підлоги Extherm (Німеччина) і Grand Meyer (Голландія) з'явилися на ринку України менше року, тому ніяких відгуків та рекомендацій поки не може бути. Щоб зрозуміти, надійна тепла підлога чи ні, бренд повинен пропрацювати хоча б протягом 5-ти років. 

Наступну позицію займає вітчизняна компанія Woks (Україна), яка працює на базі заводу «Одескабель» і має технічне оснащення, не гірше європейських лідерів. Крім того, бренд втілює в життя власні розробки, спеціально адаптовані для українського споживача. Торгова марка гарантує термін служби не менше 20 років. За ціновою категорією продукцію Вокс можна порівнювати з кабелями Фенікс, при цьому за деякими функціональними параметрами вітчизняна марка все ж програє.

Grayhot (Україна) продовжує список популярних брендів. Хоча по суті це той же Вокс, тільки в економ виконанні. На вітчизняному ринку Грейхот також користується попитом, а гарантія на вироби, що випускаються, поширюється на 15 років. Нагрівальні кабелі вважаються одними з найдоступніших, як і нагрівальні мати. 

Окрему увагу варто приділити російським теплим підлогам "Теплолюкс" і "Warmstadt". По суті, це одна компанія, тому розділяти їх не будемо. Нічого доброго про них сказати не можна. За словами фахівця з монтажу і ремонту, який працював в Росії більше 7-ми років, - "це одна з теплих підлог,  яка найбільш часто виходить з ладу ".

На заключних позиціях залишаються Veria (Данія) і AHT (Швейцарія). На жаль, їх продукція, хоч і славиться добротністю, але при цьому коштує дорожче інших аналогів. Висока ціна, особливо AHT, іноді відлякує покупця, а гарантійний термін становить всього 15 років. Що стосується Veria, то її вартість трохи перевищує конкурентів, але гарантія при цьому ще менша - 12 років.

У виборі кабелю або нагрівального мату рейтинг виробників, в принципі, не є провідним критерієм. Адже у кожного підприємства є особливість і спеціалізація. І якщо на перший план ставиться надійність і довговічність роботи системи, краще проконсультуватися з фахівцями.


Якої фірми вибрати інфрачервону теплу підлогу? 

инфракрасный теплый пол


ІЧ-плівка від різних брендів може відрізнятися товщиною, міцністю, потужністю, максимальною температурою нагріву і розмірами. Вироби всіх запропонованих нижче брендів завжди на відмінному рівні, але, головне, правильно підібрати модель, не переплачуючи за непотрібні параметри і не економлячи на спеціалізації.

Для тих, хто вибирає плівкову теплу підлогу, рейтинг швидше представляють марки, рекомендовані фахівцями з влаштування теплої підлоги. Фірми Heat Plus і Caleo - південнокорейські торгові марки, які є безумовними лідерами з випуску плівок. Назвати ці бренди конкурентами важко, також як і розташувати їх у рейтингу. У виробників різна спеціалізація і тому, вибираючи інфрачервону теплу підлогу, який виробник кращий, буде залежати від багатьох факторів.


Інфрачервона тепла підлога рейтинг виробників

 

Heat Plus - заслужила довіру не тільки серед простих покупців. Один з постійних клієнтів - концерн Samsung, а велика частина продукту експортується в Японію. ІЧ-плівка Heat Plus відрізняється найвищим ККД серед всіх світових аналогів, але головна перевага - це поділ асортименту за спеціалізацією. Під м'які покриття для підлоги пропонуються особливо міцні плівки преміум-класу. Для саун і приміщень з підвищеною вологістю теж передбачені певні моделі підвищеної потужності. Хіт Плюс єдиний виробник, який представляє в своєму асортименті спеціальну плівку «Сільвер», яка призначається для укладання під плитку. Крім того, компанія може похвалитися особливою безпекою своєї продукції, так як у плівки Heat Plus найвищий температурний поріг плавлення в порівнянні з іншими марками. 

Компанія Caleo знайшла свою родзинку. З огляду на простоту монтажу, для якого не потрібно особливого навчання, марка випускає готові комплекти. В результаті можна купити коробку, в якій, крім самої плівки, вкладені всі необхідні для монтажу комплектуючі, та виконати установку самостійно по інструкції російською мовою, яка додається. Характеристики продукції залишаються на висоті, але трохи поступаються аналогам. На теплу підлогу фірми - виробники дають однакову гарантію - 15 років, хоча практика показала, що термін служби набагато більший.

Як економ-варіант рекомендуємо розглянути бренди In-therm, Rexva і Korea Heating (Південна Корея), які випускають ІЧ-плівку непоганої якості. Вироби відрізняються від аналогів Heat Plus і Caleo меншою товщиною і максимальною температурою нагріву. І хоча плівка не відрізняється особливою міцністю і якістю, застосування її під тверде покриття підлоги цілком доцільне. Виробники дають гарантію на продукцію до 5 років. 

Все ж, вибираючи недорогий варіант, рекомендуємо звернути увагу на In-Therm, так як в економ секторі ймовірність помилитися набагато більша. Наприклад, компанії Rexva і Korea Heating, які залучають низькою ціною, не мають офіційних заводів по виробництву і сервісних центрів в Україні. Схиляючись до подібної продукції, покупець не отримує гарантій, вибираючи на свій страх і ризик.

Спираючись на практичний досвід, можна зробити висновок, що якому би підігріву ви не віддали перевагу, будь то кабельна або інфрачервона підлога, фірми, представлені в рейтингу, вважаються передовими виробниками. Тому, купуючи будь-яку продукцію цих торгових марок, ви можете бути впевненими, що обладнання буде працювати довго і надійно.

 
Залишити відгук