Якої фірми купувати теплу підлогу?

 • 25.12.2018 11:18
 • Відгуків: 51
 • Переглядів: 57055
 • Якої фірми купувати теплу підлогу?
Якої фірми купувати теплу підлогу?

Актуальне питання, яке завжди встає після рішення влаштувати в будинку підігрів - якої фірми краще купити теплу підлогу? Вибирати між гріючим кабелем, матом і інфрачервоної плівкою довго не доводиться. Тут вибір диктують умови. Якщо ви маєте намір виконувати укладку гріючого елементу під плитку або в стяжку, то плівка не підійде і вибирати доведеться між кабелем і матом. Якщо ж обігрів передбачається в кімнаті під ламінат, паркет або лінолеум, без виконання стяжки, то алюмінієвий мат стане оптимальним варіантом. Визначившись з вибором виду обладнання, залишається вирішити якої фірми купити теплу підлогу.


Які ж критерії зазвичай пред'являє покупець. Звичайно ж, в першу чергу - якість, надійність і безпеку, але при цьому завжди хочеться заощадити і придбати необхідне обладнання за доступною ціною. Слід зазначити, що вартість не завжди прямо пропорційна якості, адже конкуренція стимулює кожного виробника зробити вартість свого товару нижче ніж у конкурентів при збереженні кращих характеристик.


На що варто звернути увагу при виборі теплої підлоги?

В першу чергу необхідно перевірити, чи є такий виробник у зазначеній країні.

Приклади:
 • Тепла підлога Hemstedt (Німеччина). Шукаємо такого виробника в Німеччині і знаходимо офіційний сайт виробника - Hemstedt.de.
 • Тепла підлога Profitherm (Польща). Офіційного сайту в виробника в Польщі - немає . Є тільки в Україні.
 • Тепла підлога Fenix (Чехія). Офіційний сайт чеського виробника - fenixgroup.cz
 • Тепла підлога Extherm (Німеччина). Продукції Extherm немає ні то що в Німеччині, але і в будь-якій країні, крім України.
 • Тепла підлога Grand Meyer (Нідерланди).Офіційний сайт якщо чесно, ледве вдалося знайти. Домен вперше зареєстрований 1 рік тому. В контактної інформації на сайті - адреса житлового будинку. Номер телефону - відключений. Вперше даний товар з'явився в Росії, від тоді ж і створювався "офіційний сайт" в Нідерландах. Крім СНД даний товар ніде більше не продається, навіть в самій країні-виробнику.
сайт Hemsted (Німеччина) сайт Grand Meyer (Нідерланди)

ПРЕМІУМ СЕГМЕНТ ПРЕМІУМ СЕГМЕНТ

Вашій увазі представлений ТОП виробників, заснований на споживчому попиті, як і цінової категорії. На першому місці знаходиться продукція преміум-класу компаній і . На свою продукцію виробники дають повну гарантію 20 років. За якістю різниця несуттєва (тримають досить високу планку), а за ціною значно виграє німецький виробник. о того ж в компанії Hemstedt на всіх кабельних нагрівачах без винятку застосовується запатентована технологія безмуфтового з'єднання (hem-system), яка підвищує надійність кабелю. Потрібно також відзначити, що компанія Hemstedt 3 рази вигравала в Німеччині конкурс "самі економічні системи обігріву"

безмуфтове з'єднання
муфтове з'єднання


- досить відомий німецький виробник в сфері кабельного обігріву. Вся продукція A.Rak характеризується надійністю і довговічністю, відповідає європейським і міжнародним стандартам якості, що підтверджується 20-річною гарантією на випущені кабелі і мати.

Компанія Nexans (Норвегія) при виготовленні теплих підлог застосовує безмуфтовe технологію з'єднання між гріючим кабелем та силовим. У гріючих матах до 3 м² такої технології немає. Гарантія, як і у інших виробників преміум-сегмента, становить 20 років.


ПРЕМІУМ СЕГМЕНТ СЕРЕДНІЙ СЕГМЕНТ

Окрему увагу слід приділити наступній позиції рейтингу -  чеському підприємству Компанія є учасником Fenix Group, куди ще входять 7 світових виробників, що займають лідируючі позиції в сфері електричних систем підлогового обігріву. При відносно недорогій ціні, виробник дає на свою продукцію довічну гарантію, що говорить про надійність нагрівального елементу (при заповненні гарантійного талона на офіційному сайті компанії). В Україні гарантія становить 20 років. Дану теплу підлогу можемо з упевненістю рекомендувати як надійну, якісну і одночасно недорогу в сучасний спосіб підлогового обігріву.

Наступну позицію займає вітчизняна компанія , яка працює на базі заводу «Одескабель» і має технічне оснащення не гірше європейських лідерів. Крім того, бренд втілює в життя власні розробки, спеціально адаптовані для українського споживача. Торгова марка гарантує термін служби не менше 20 років. За цінової категорії продукцію Вокс можна порівнювати з кабелями Фенікс, при цьому за деякими функціональним параметрам вітчизняна марка все ж програє.

Далі короткий огляд продовжують Ceilhit (Іспанія), Thermoval (Польща). Ці виробники дають гарантію на 20 років і, хоча польська продукція більш доступна ніж іспанська, все ж попит урівноважений. Можливо, має місце усталений іспанський авторитет і великий досвід роботи. За якістю, довговічності і експлуатаційним характеристикам, виробники знаходяться на одному рівні.

Теплі підлоги Extherm (Німеччина) з'явилися на ринку України менше року назад, тому ніяких відгуків та рекомендацій поки не може бути. Щоб зрозуміти, надійна тепла підлога чи ні, віна повинна пропрацювати хоча б протягом 5-ти років.

Нещодавно на ринку України з'явилася тепла підлога Shtoller "Німеччина". Але ні такої продукції, ні офіційного сайту в Німеччині - немає. Навіть в нашій країні представники цієї фірми не потрудилися створити сайт - представництво.

БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ

продовжує список популярних брендів. Хоча по суті це той же Вокс, тільки в економ виконанні. На вітчизняному ринку Грейхот також користується попитом, а гарантія на вироби, що випускаються поширюється на 15 років.

На заключних позиціях залишаються і AHT (Швейцарія). На жаль, їх продукція хоч і славиться добротністю, але при цьому коштує дорожче інших аналогів. Висока ціна, особливо AHT, іноді відлякує покупця, а гарантійний термін становить всього 15 років. Що стосується Veria, то її вартість трохи перевищує конкурентів, але гарантія при цьому ще менше - 12 років.

Вибираючи кабель або нагрівальні мати, рейтинг виробників в принципі не є провідним критерієм. Адже у кожного підприємства є особливість і спеціалізація. І якщо на першому плані ставиться надійність і довговічність роботи системи, краще проконсультуватися з фахівцями.

ЯКОЇ ФІРМИ ВИБРАТИ ІНФРАЧЕРВОНУ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ?

інфрачервона тепла підлога

Для тих, хто вибирає інфрачервону теплу підлогу,, будуть цікаві компанії Heat Plus і Caleo - південнокорейські торгові марки, що лідирують у галузі ІК-обігріву. Назвати ці бренди конкурентами і вибудувати їх у рейтинговому порядку - важко, так як у них різна спеціалізація і який виробник краще буде залежати від багатьох факторів.

Інфрачервона тепла підлога рейтинг виробників

Heat Plus більшу частину продукції експортує до Японії, а одні з постійних клієнтів - концерн Samsung. ІК-плівка Heat Plus відрізняється найвищим ККД серед всіх світових аналогів, але головна перевага - це поділ асортименту за спеціалізацією. Крім того, у плівки Heat Plus найвищий температурний поріг плавлення в порівнянні з іншими марками.

Компанія Caleo випускає готові комплекти інфрачервоної теплої підлоги. У коробці, крім самої плівки, вкладені всі необхідні комплектуючі для самостійного монтажу. На ІК-поли виробники дають однакову гарантію - 15 років.

ІК-підлоги середнього сегменту представлені брендами In-therm, Rexva і Korea Heating (Південна Корея). Бюджетні теплі підлоги відрізняються від аналогів Heat Plus і Caleo меншою товщиною і максимальною температурою нагріву. Виробники дають гарантію на продукцію не більше 5 років. Якщо вже і вибирати недорогий і якісний варіант, то рекомендуємо плівку Caleo, так як Rexva, In-Therm і Korea Heating, не мають офіційних заводів по виробництву і у них немає сервісних центрів в Україні.

Орієнтуючись на рейтинг, представлений в нашій статті, тепер нескладно визначитися якої фірми краще придбати кабельну або інфрачервону теплу підлогу. Запитуйте питання та діліться досвідом, залишаючи коментарі.

 

1. Які виробники ставляться до преміального сегменту?

1. Які виробники ставляться до преміального сегменту?
 • Hemstedt (Німеччина)
 • Devi (Данія)
 • Nexans (Норвегія)
 • Arnold Rak (Німеччина)

2. Як перевірити, чи варто купувати ту чи іншу фірму?

2. Як перевірити, чи варто купувати ту чи іншу фірму?

В першу чергу необхідно переконатися, чи є такий виробник у зазначеній країні (чи є офіційний сайт). Дізнатися, як давно він там з'явився (зареєструвався).

Останнім часом з'явилося дуже багато виробників, які позиціонують себе, як Голландія, Німеччина і т.д, але виробляються в основному Китаї.

3. Чому коштувати купити теплу підлогу в нашому магазині?

3. Чому коштувати купити теплу підлогу в нашому магазині?
 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»
Залишити відгук