Монтаж систем сніготанення та антиобледеніння

Головне завдання системи сніготанення та антиобледеніння – це не допускати утворення льоду й снігу на покрівлі, відкритих територіях та конструкціях інтенсивного користування. Мета зовнішнього обігріву цілком виправдана − виключити пошкодження покрівлі та фасаду від снігового навантаження. Але головне, запобігти небезпеці нещасних випадків: падіння льоду або снігового пласта на людину з даху, підскальзування пішохода або занос автомобіля на зледенілій доріжці.

З огляду на те, що така система працює автоматично, без участі людини, до її надійності пред'являються особливі вимоги, щоб 100 % виключити збої та неполадки. Ефективність і економічність систем сніготанення та антизледеніння залежить не тільки від якості обладнання. В першу чергу система повинна бути грамотно спроєктована з урахуванням особливостей об'єкта, а її монтаж повинен виконуватися кваліфікованими фахівцями.

Які види монтажу вуличного обігріву ми виконуємо

Ми виконуємо весь спектр робіт по монтажу систем сніготанення та антиобледеніння:

 • відкритих майданчиків, доріжок, тротуарів;
 • ступенів, пандусів;
 • покрівлі, водостоків та зливів;
 • трубопроводів та резервуарів.

Повний комплекс монтажних робіт включає:

 • виїзд фахівця на об'єкт для його вивчення та проведення вимірів;
 • складання технічного завдання та попереднє узгодження елементів системи (на цьому етапі замовнику повідомляється попередня вартість);
 • проєктування систем з можливістю різних варіантів, орієнтованих на різний бюджет та побажання замовника;
 • узгодження проєкту та визначення остаточної вартості;
 • монтаж системи;
 • пусконаладка й здача роботи замовнику;
 • навчання замовника управлінню системою;
 • гарантійне обслуговування.

Яка вартість монтажу системи вуличного обігріву

Виконуємо монтаж систем сніготанення та обмерзання за ціною від 100 грн. за укладання 1 погонного метра кабелю.

Остаточна вартість залежить від використовуваного обладнання та комплектуючих, призначення системи, необхідності залучення спецтехніки (вежа, кран). Також на ціну впливає складність робіт та температурні умови, в яких буде виконуватися монтаж:

 • 10 °C - 35 °C – 125 грн.;
 • 0 °C-9 °C - 150 грн.;
 • − 1 °C - - 9 °C-175 грн.;
 • - 10 °C - – 25 °C – 200 грн.

Попередньо ціну гріючого кабелю можна прорахувати на нашому онлайн-калькулятор обігріву вуличних майданчиків або онлайн-калькуляторі обігріву покрівліта водостоків.

Безкоштовно зробимо розрахунок попередньої вартості системи вуличного обігріву без виїзду на об'єкт. Для цього залиште заявку на нашому сайті, й наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та проконсультує з питань, що вас цікавлять. Остаточна вартість визначається після виїзду нашого фахівця та ознайомлення з об'єктом.


10 переваг замовлення монтажу систем сніготанення та антизледеніння у нас

 1. Більш ніж 8 років роботи на ринку. Ми є офіційними торговими представниками багатьох передових брендів, тому покупець завжди отримує офіційну гарантію від виробника.
 2. Понад 5 000 успішних проєктів − від обігріву ступенів в магазині до систем сніготанення офісних центрів, готелів та стадіонів.
 3. Всі роботи здійснюється сертифікованими фахівцями. У нашому штаті 3 монтажні бригади. Кожен співробітник регулярно проходить курси підвищення кваліфікації.
 4. Даємо гарантію на всі виконані роботи по монтажу. Ми суворо дотримуємося інструкцій виробника, будівельних норм та правил, а також інших нормативних документів. Впевнені в якісному виконанні монтажу, тому надаємо замовнику фотозвіти прихованих робіт для можливості консультацій у сторонніх експертів.
 5. При проєктуванні системи завжди підбираємо найбільш ефективне та економічне обладнання, відповідне всім пред'явленим вимогам технічного завдання.
 6. Надаємо замовнику повне техніко-економічне обґрунтування кожного елемента системи.
 7. Завжди знайдемо індивідуальне рішення для об'єкта будь-якої складності.
 8. Погоджуємо дату та час проведення робіт, зручні для замовника. Якщо потрібно, працюємо у вихідні та святкові дні без додаткової оплати. Дотримуємося законодавства та професійного етикету.
 9. Маємо більш як 1 000 відгуків на Google Карті та Розетці із середнім рейтингом 4.9.
 10. Проводимо безплатні консультації телефоном або онлайн при виборі системи та обладнання. Надаємо масу власних відеоматеріалів по вибору, монтажу та видам систем зовнішнього обігріву.