Терморегулятори для теплої підлоги

Акция
- 25%
Топ продажу
- 3%
- 2046 раз
21

2062 грн 1999 грн

Терморегулятор для теплого пола

Сучасні нагрівальні елементи, такі як нагрівальний кабель і інфрачервона плівка, зняли заборону на установку теплої підлоги в житлових багатоповерхівках. Тепер такий підігрів став доступний для кожного і не вимагає ніяких дозволів.

Незалежно від того, який вид електричного підігріву буде застосовуватися, невід'ємною частиною системи є терморегулятор. Це невеликий, але дуже важливий пристрій, здатний контролювати і підтримувати постійний температурний режим, значно знизити витрату електроенергії і продовжити ресурс нагрівального елемента.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити терморегулятор для теплої підлоги. У нашому асортименті представлені моделі, які задовольнять будь-які умови і потреби.

Всі моделі розрізняються за чотирма основними показниками, які слід враховувати при виборі терморегулятора.

Відмінності по монтажу:

 • для установки в розеткову коробку;
 • в електричний щиток на DIN-рейку;
 • накладні.

Ці відмінності дозволяють підібрати терморегулятор як для квартири, приватного будинку, так і для громадських приміщень. Термостат для зовнішньої установки відмінно підійде для житлової кімнати, де, крім господарів, до пристрою не будуть мати доступ сторонні. У громадських приміщеннях, в тому числі дитячих і медичних, доцільніше застосувати моделі, приховані від стороннього доступу, -  в щитку. 

Відмінності за способом управління:

 • механічні - кнопкові або керовані поворотною ручкою;
 • електронні або цифрові - сенсорні.

Механічні терморегулятори, як правило, не оснащені екраном і обмежені в функціях до мінімуму. Такий термостат є бюджетним варіантом і відмінно підійде для невеликих приміщень, де потужність електричної підлоги порівняно невелика і застосування дорогого приладу з метою економії електроенергії недоцільно.

Цифрові, сенсорні терморегулятори, в свою чергу, можуть бути з пультом управління, а вироби преміум-класу з wi-fi можуть управлятися через інтернет за допомогою мобільного пристрою. Бездротовий спосіб управління дозволяє заздалегідь включати систему. Відмінності по функціоналу визначають можливості терморегулятора і чим більше функцій, тим більшої економії електроенергії можна досягти. Однак слід пам'ятати, що чим функціональніший прилад, тим більша його вартість, тому його окупність буде швидшою при використанні в системах з великою потужністю. Незалежно від того, який термостат застосовується, в числі обов'язкових завжди будуть включення / вимикання та вибір і підтримка постійного мікроклімату. У числі додаткових можливостей можна вибрати пристрій з таймером, а якщо в будинку є діти, то краще підібрати термостат з захистом від дітей. 

Термореулятор

Список додаткових функцій:

 • програмування декількох різних режимів на добу і днів тижня (до 5 режимів);
 • аварійний режим роботи, полягає в процентному регулюванні підігріву в разі виходу зі строю термодатчика;
 • режим відкритого вікна. Під час провітрювання підігрів відключається автоматично;
 • блокування екрану - оберігає від несанкціонованого втручання;
 • таймер включення / вимикання;
 • контроль витрати електроенергії (загальний і окремий).

Терморегулятори контролюють температуру за допомогою датчиків і також відрізняються за розташуванням термодатчика:

 • з датчиком повітря;
 • з датчиком підлоги;
 • з датчиками повітря і підлоги.

Який краще купити терморегулятор для теплої підлоги ?

Пристрій без виносного датчика має вбудований датчик температури. Такий терморегулятор буде підтримувати постійну температуру повітря і найбільш підійде для інфрачервоних обігрівачів або основного опалення приміщення. Для комфортного підігріву підлоги краще вибрати термостат з термодатчиком підлоги. У разі, коли тепла підлога виконує функцію опалення як ІЧ-підлога, а покриття підлоги має обмеження по температурі, рекомендуємо придбати термостат з контролем температури підлоги і повітря. Такий пристрій має контроль температури повітря з обмеженням температури підлоги.

Для економії ваших коштів можемо порекомендувати двозонні терморегулятори. Завдяки двом каналам один пристрій може управляти відразу двома системами в різних кімнатах. Двоканальні термодатчики оснащені двома виносними датчиками температури, які встановлюються безпосередньо в кожній кімнаті.

На сторінці кожна позиція має опис, характеристики та відгуки споживачів. Як правильно вибрати терморегулятор і які види найбільш підійдуть для тієї чи іншої системи, вам завжди підкажуть наші менеджери, якщо ви звернетеся до нас за консультацією за телефонами, вказаними на сайті.

 Замовити недорого будь-яку модель можна в Києві з доставкою в будь-яке місто  України. Всі види терморегуляторів можна купити в роздріб та оптом. Ціна для оптових покупців знижена, а кожна проведена акція допоможе заощадити додатково.

Купити терморегулятор для теплої підлоги Ви можете в Києві і будь-якому місті України: У нас найнижчі ціни на терморегулятор для теплої підлоги та безкоштовна доставка по всій Україні.

1. Які бувають терморегулятори?

 • Механічні
 • Цифрові
 • Програмовані
 • Wi-Fi терморегулятори

2. На яку висоту необхідно встановлювати терморегулятор?

На рівні вимикачів або на рівні очей, щоб Вам було зручно користуватися.

3. Чому варто купити терморегулятор в нашому магазині?

 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»