Терморегулятори для теплої підлоги

Топ продажу
Придбаний - 1967 раз

669 грн

9 відгуків
Топ продажу
Придбаний - 1467 раз

1375 грн

3 відгуків
Акция
Придбаний - 296 раз

1700 грн 1300 грн

Придбаний - 21 раз

1350 грн

Придбаний - 34 раз

649 грн

2 відгуків
Придбаний - 372 раз

3726 грн

2 відгуків
Придбаний - 620 раз

1782 грн

4 відгуків
Придбаний - 843 раз

860 грн

4 відгуків
Топ продажу
Ми рекомендуємо
Придбаний - 1606 раз

1290 грн

6 відгуків
Придбаний - 858 раз

643 грн

1 відгуків
Акция
Придбаний - 309 раз

1349 грн 1199 грн

3 відгуків
Придбаний - 359 раз

1659 грн

1 відгуків
Придбаний - 702 раз

3704 грн

4 відгуків
Придбаний - 69 раз

508 грн

1 відгуків
Придбаний - 95 раз

1450 грн

1 відгуків
Придбаний - 923 раз

410 грн

4 відгуків
Придбаний - 20 раз

3657 грн

2 відгуків
Придбаний - 269 раз

813 грн

Придбаний - 65 раз

2023 грн

1 відгуків
Придбаний - 430 раз

4837 грн

1 відгуків
Придбаний - 10 раз

1551 грн

Придбаний - 194 раз

1270 грн

1 відгуків
Придбаний - 381 раз

3240 грн

Придбаний - 19 раз

3753 грн

Придбаний - 206 раз

2948 грн

1 відгуків
Придбаний - 17 раз

2799 грн

1 відгуків
Придбаний - 274 раз

1209 грн

1 відгуків
Придбаний - 86 раз

1068 грн

Придбаний - 148 раз

1679 грн

Терморегулятор для теплого пола

Сучасні нагрівальні елементи, такі як нагрівальний кабель і інфрачервона плівка, зняли заборону на установку теплої підлоги в житлових багатоповерхівках. Тепер такий підігрів став доступний для кожного і не вимагає ніяких дозволів.

Незалежно від того, який вид електричного підігріву буде застосовуватися, невід'ємною частиною системи є терморегулятор. Це невеликий, але дуже важливий пристрій, здатний контролювати і підтримувати постійний температурний режим, значно знизити витрату електроенергії і продовжити ресурс нагрівального елемента.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити терморегулятор для теплої підлоги. У нашому асортименті представлені моделі, які задовольнять будь-які умови і потреби.

Всі моделі розрізняються за чотирма основними показниками, які слід враховувати при виборі терморегулятора.

Відмінності по монтажу:

 • для установки в розеткову коробку;
 • в електричний щиток на DIN-рейку;
 • накладні.

Ці відмінності дозволяють підібрати терморегулятор як для квартири, приватного будинку, так і для громадських приміщень. Термостат для зовнішньої установки відмінно підійде для житлової кімнати, де, крім господарів, до пристрою не будуть мати доступ сторонні. У громадських приміщеннях, в тому числі дитячих і медичних, доцільніше застосувати моделі, приховані від стороннього доступу, -  в щитку. 

Відмінності за способом управління:

 • механічні - кнопкові або керовані поворотною ручкою;
 • електронні або цифрові - сенсорні.

Механічні терморегулятори, як правило, не оснащені екраном і обмежені в функціях до мінімуму. Такий термостат є бюджетним варіантом і відмінно підійде для невеликих приміщень, де потужність електричної підлоги порівняно невелика і застосування дорогого приладу з метою економії електроенергії недоцільно.

Цифрові, сенсорні терморегулятори, в свою чергу, можуть бути з пультом управління, а вироби преміум-класу з wi-fi можуть управлятися через інтернет за допомогою мобільного пристрою. Бездротовий спосіб управління дозволяє заздалегідь включати систему. Відмінності по функціоналу визначають можливості терморегулятора і чим більше функцій, тим більшої економії електроенергії можна досягти. Однак слід пам'ятати, що чим функціональніший прилад, тим більша його вартість, тому його окупність буде швидшою при використанні в системах з великою потужністю. Незалежно від того, який термостат застосовується, в числі обов'язкових завжди будуть включення / вимикання та вибір і підтримка постійного мікроклімату. У числі додаткових можливостей можна вибрати пристрій з таймером, а якщо в будинку є діти, то краще підібрати термостат з захистом від дітей. 

Термореулятор

Список додаткових функцій:

 • програмування декількох різних режимів на добу і днів тижня (до 5 режимів);
 • аварійний режим роботи, полягає в процентному регулюванні підігріву в разі виходу зі строю термодатчика;
 • режим відкритого вікна. Під час провітрювання підігрів відключається автоматично;
 • блокування екрану - оберігає від несанкціонованого втручання;
 • таймер включення / вимикання;
 • контроль витрати електроенергії (загальний і окремий).

Терморегулятори контролюють температуру за допомогою датчиків і також відрізняються за розташуванням термодатчика:

 • з датчиком повітря;
 • з датчиком підлоги;
 • з датчиками повітря і підлоги.

Який терморегулятор краще вибрати?

Пристрій без виносного датчика має вбудований датчик температури. Такий терморегулятор буде підтримувати постійну температуру повітря і найбільш підійде для інфрачервоних обігрівачів або основного опалення приміщення. Для комфортного підігріву підлоги краще вибрати термостат з термодатчиком підлоги. У разі, коли тепла підлога виконує функцію опалення як ІЧ-підлога, а покриття підлоги має обмеження по температурі, рекомендуємо придбати термостат з контролем температури підлоги і повітря. Такий пристрій має контроль температури повітря з обмеженням температури підлоги.

Для економії ваших коштів можемо порекомендувати двозонні терморегулятори. Завдяки двом каналам один пристрій може управляти відразу двома системами в різних кімнатах. Двоканальні термодатчики оснащені двома виносними датчиками температури, які встановлюються безпосередньо в кожній кімнаті.

На сторінці кожна позиція має опис, характеристики та відгуки споживачів. Як правильно вибрати терморегулятор і які види найбільш підійдуть для тієї чи іншої системи, вам завжди підкажуть наші менеджери, якщо ви звернетеся до нас за консультацією за телефонами, вказаними на сайті.

 Замовити недорого будь-яку модель можна в Києві з доставкою в будь-яке місто  України. Всі види терморегуляторів можна купити в роздріб та оптом. Ціна для оптових покупців знижена, а кожна проведена акція допоможе заощадити додатково.

Купити терморегулятор для теплої підлоги Ви можете в Києві і будь-якому місті України: У нас найнижчі ціни на терморегулятор для теплої підлоги та безкоштовна доставка по всій Україні.