Датчики температури

Термодатчик - невід'ємна частина будь-якої керованої системи електричного підігріву підлоги. Температурний датчик в безперервному режимі контролює температуру поверхні,яка нагрівається, і передає дані терморегулятора. На основі цих даних термостат визначає, коли потрібно включати і вимикати підігрів.

Всі датчики температури діляться на 2 види - аналогові і цифрові. Аналоговий датчик являє собою терморезистор, який в залежності від температури змінює свій електричний опір. Цифровий датчик має вбудовану мікросхему і передає сигнал терморегулятора у вигляді двійкового коду. Не варто замислюватися, який вид кращий, адже кожна певна модель термостата розрахована на відповідний датчик і наші пропозиції задовольняють попит для сучасного обладнання електричного підігріву підлоги.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити датчик температури підлоги в Києві. На вибір представлені аналогові і цифрові пристрої. Всі моделі розраховані на певні терморегулятори, а деякі сумісні з іншими брендами. У каталозі кожен датчик має короткий опис, в якому представлена ​​інформація про його сумісність. Зокрема, користувачеві пропонується купити виносний датчик температури для термостатів HEAT PLUS, TERNEO, OJ ELECTRONICS, DEVI, EBERLE, URIEL, ELECTRONICS CO., LTD, TERMO-LINE.

Уся представлена ​​продукція сертифікована, відрізняється високою точністю і надійністю. Провідні виробники при виробництві датчиків врахували досвід багаторічного використання, тому у всіх моделях підібрані оптимальні параметри. Довжина проводу від 2 до 3 м достатня для монтажу датчика і приєднання до терморегулятора без укорочення або подовження. Жорсткість дроту розрахована таким чином, щоб введення в захисний рукав було дуже легким. Щоб дізнатися думку користувачів подібними системами, рекомендуємо прочитати відгуки в інтернеті і переконатися в правильності свого вибору.

Коли варто замовити термодатчик

Незважаючи на те, що терморегулятори продаються в комплекті з датчиками, деякі моделі мають внутрішній датчик температури, що вимірює повітря. Однак у багатьох випадках прилади розраховані на підключення додаткових датчиків для контролю температури підлоги, і при необхідності скористатися цією функцією датчик підлоги необхідно придбати окремо.

Другий досить поширений випадок - це банальний вихід з ладу робочого датчика. Зазвичай це відбувається при допущенні помилки в монтажі. Поправити ситуацію допоможе заміна датчика на новий, для чого теж необхідно придбати його окремо.

Доставка товару проводиться по всій території  України. Для зацікавлених організацій і приватних осіб пропонуємо придбати термодатчики недорого оптом. Хоча і для роздрібних покупців ціна завжди залишається доступною - усього від 115 грн. Крім цього, кожна проведена нашим магазином акція зробить пропозицію ще більш привабливішою.

Купити датчик температури Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси, Донецьк , Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на термодатчик і безкоштовна доставка по всій Україні.