Виробник - Caleo

Торгова марка Caleo - це якісний південнокорейський продукт. Країна - виробник завжди відрізнялася передовими досягненнями в області сучасних технологій, але з огляду на, що компанія з'явилася порівняно недавно, вийти на світовий ринок було непросто. Щоб зробити свою пропозицію привабливою для покупця маркетологи прийняли унікальне рішення - інфрачервона тепла підлога пропонувалася покупцеві в повному комплекті, упакована в коробку.

Caleo

Серед багатьох переваг інфрачервона плівка відрізняється простотою монтажу. При її установці не потрібно виконувати стяжку. Укладання плівки стало простим етапом косметичного ремонту, який займає не більше часу ніж клейка шпалер. Для  установки і підключення елемента не потрібен особливий досвід, тим більше в інтернеті можна знайти багато інформації. Все це дає можливість самостійно виконувати установку.

Єдиною проблемою залишалося правильно розрахувати скільки і чого потрібно купити. Калео вирішує це завдання і тепер кожен бажаючий може обладнати ІК-обігрів.

Фірма не зупинилася на досягнутому і пішла далі, відкриваючи торгово-виробничі представництва в багатьох країнах. Виробник плівки і всіх комплектуючих - Південна Корея, а комплектація з урахуванням особливостей умов монтажу проводиться в державах-споживачах. Пакувальний матеріал та інструкція також адаптовані для місцевості реалізації. Кожне представництво має офіційний сайт, на якому можна прочитати відгуки споживачів, задати питання і завжди першим дізнатися про пропоновані новинки. 


 

 теплый пол Caleo

 

Сьогодні дешево купити комплект - «зроби сам» пропонує інтернет-магазин «Лето». У набір входять: ІК-плівка, кліпси (клеми для контактних пристроїв), провід і бітумна ізоляційна стрічка для ізоляції контактів і місця відрізу. Інфрачервоний підігрів може підключатися без терморегулятора, проте характеристика  покриття підлоги може мати обмеження по максимальній температурі, тоді ми рекомендуємо підключати систему з терморегулятором. Тому в нашій пропозиції представлений терморегулятор Caleo.

В каталог включена продукція, розрахована для різної площі обігріву - полотна шириною 0,5 метра із загальною площею від 1 до 10 м² і необхідною комплектацією. До набору додається інструкція. Для приміщень з нестандартним плануванням наші фахівці безкоштовно розрахують і сформують кращі  набори, оптимально відповідні для ваших умов.

Продаж здійснюється в Києві з доставкою в будь-яке місто в Україні. На весь товар надається гарантія. При покупці оптом, ціна знижена. Опт не обмежується обсягом товару. Для будівельних або ремонтних організацій може поставлятися в рулонах або вже готовими нарізаними картами.