Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплого пола
Ефективність, безпека та якість роботи теплої підлоги залежать від двох складових: надійності комплектуючих і монтажу.Переконатися в якості обладнання, яке пропонує інтернет-магазин «Лето», нескладно. Достатньо ознайомитися з характеристиками і відгуками покупців. З його установкою складніше, так як тут є три варіанти.

Монтаж силами наших фахівців

ЦЕ ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ. Клієнт отримує комплекс послуг «під ключ», гарантії, відповідальність та оперативність. Наші майстри досконало вивчили особливості теплих підлог, знайомі з обладнанням і комплектуючими, мають величезний досвід установки в будь-яких приміщеннях:

монтаж теплого пола под плитку

МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ПІД ПЛИТКУ
(гріючий мат + тонкий кабель)

монтаж теплого пола под стяжку

МОНТАЖ ПІД СТЯЖКУ
(нагрівальний кабель)

монтаж пленочного теплого пола

МОНТАЖ ПЛІВКОЇ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ
(під будь-які рекомендовані покриття.)

инструкції

МИ ЧІТКО ДОТРИМУЄМОСЬ ІНСТРУКЦІЇ ВИРОБНИКІВ, витримуємо технічні параметри, використовуємо тільки сертифіковані елементи, практично перевірені на системах обраного замовниками типу обігріву.

діалог з клєнтом

З КЛІЄНТОМ ПОПЕРЕДНЬО УЗГОДЖУЄТЬСЯ час початку і орієнтовні терміни роботи, що надзвичайно зручно. Після закінчення монтажу проводяться випробування системи в різних режимах, надаються гарантії. За бажанням клієнта готується докладний фотозвіт, що відображає приховані роботи.

ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ

СТАРТОВА ЦІНА НА ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ СКЛАДАЄ:

  • 200 грн./м² площі приміщення, що опалюється ;
  • 200 грн. –установка, підключення та контроль роботи терморегулятора.


  • ПРИ ПІДВИЩЕНІЙ СКЛАДНОСТІ МОНТАЖУ МОНТАЖУ (про що клієнт повідомляє заздалегідь), необхідності індивідуальних вимірів для приміщень складної конфігурації ціна збільшується. Доплата становить до 10% від вартості використовуваного обладнання.
індивідуальний раозрахунок

Ми намагаємося для кожного проекту ВИКОРИСТОВУВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК, який не тільки економить ваші витрати на матеріали і комплектуючі, а й забезпечує економність і максимальну ефективність системи в подальшому. На установку теплої підлоги на великих об'єктах передбачені знижки. Замовити монтаж електричної теплої підлоги в Києві ви можете тут.

ПРОВЕДЕННЯ ВИМІРІВ

ТОЧНІ ВИМІРИ НЕОБХІДНІ для правильного підбору устаткування, економії на зайвих витратах на комплектуючі.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «ЛЕТО» надає клієнтам безкоштовні консультації та заміри з виїздом фахівця. При оформленні заявки ми беремо заставу 200 грн., яка негайно повертається після покупки продукції в магазині.

ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗАМІРІВ ВРАХОВУЮТЬСЯ площа і тип приміщення, де буде встановлена електричн тепла підлога, розташування, ефективність роботи центрального опалення. Для правильного монтажу потрібно буде уточнити у замовника розташування меблів, проводиться зонування приміщення.

ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ДЛЯ ЗАМІРІВ

МОНТАЖ ЗА ДОПОМОГОЮ СТОРОННІХ ФАХІВЦІВ

З метою економії для монтажу теплої підлоги деякі залучають сторонніх фахівців. У більшості випадків економія виходить уявна. Чому? Судіть самі. Зрозуміло, будівельники на блакитному оці заявляють, що теплих підлог робили багато й успішно, навіть якщо це не так. Розрахунок на те, що розберуться по ходу справи. Ви готові, щоб на вашому будинку або квартирі тренувалися? Існують реальні небезпеки не тільки по роботі системи, її довговічності, ефективності і економності, але і безпеки. Типових помилок при монтажі, які ми змушені усувати після інших, зустрічається багато:

увага

НЕПРАВИЛЬНА УКЛАДКА нагрівальних кабелів, інфрачервоної плівки або матів. Включає близьке розташування кабелів, установку муфт в стіні, а не в підлозі, пошкодження ізоляції, неприпустимі вигини, неграмотні з'єднання та ін.

увага

НЕПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР терморегулятора і неправильна його установка (всередині меблів, на неправильній висоті, біля нагрівальних приладів та ін.).

увага

НЕПРАВИЛЬНИЙ ПІДБІР ПОТУЖНОСТІ обладнання, помилки при розміщенні виносних датчиків при монтажі теплої підлоги роблять його малоефективним.

Сторонні «майстра» відповідальності не несуть і за результат не відповідають. Вони отримують свої гроші і пропадають назавжди. Тому дуже важливо перевірити роботу будівельників до виконання стяжки або установки фінішного покриття.

МИ ДОПОМАГАЕМО КЛІЄНТАМ

МИ ДОПОМАГАЕМО КЛІЄНТАМ І В ЦЬОМУ ВИПАДКУ!

Якщо ви звернулися до дешевих сторонніх фахівців і не впевнені в результатах їх роботи - зробіть фото і надішліть на пошту Info@leto.net.ua. Наш майстер безкоштовно перевірить правильність установки і дасть рекомендації.

МОНТАЖ СВОЇМИ РУКАМИ, АЛЕ З НАШОЮ ДОПОМОГОЮ

Це третій варіант монтажу електричної теплої підлоги в Києві, коли умільці проводять установку самостійно. Принципових складнощів тут немає, якщо є загальні навички і нехитрі інструменти.

наш канал YouTube

ЩОБ НЕ ЗРОБИТИ НЕПОПРАВНУ ПОМИЛКУ, виконати роботу чітко відповідно до інструкцій і рекомендацій виробника, , перейдіть на наш канал YouTube. Тут у безкоштовному доступі викладені десятки роликів з докладними покроковими інструкціями, процесами укладання і підключення теплої підлоги різного типу.

ЯКЩО СУМНІВАЄТЕСЬ У СВОЇХ СИЛАХ, БРОНЮЙТЕ КОМПЛЕКСНУ в інтернет- магазині «Лето»: придбання комплектуючих і устаткування для теплої підлоги з установкою і підключенням. Це дешевше за вартістю, оперативніше за термінами і ефективніше за результатом!

ПІДГОТОВКА ОБ’ЄКТА ДО МОНТАЖУ

ПЕРЕД ПРИЇЗДОМ МАЙСТРІВ ЗАМОВНИК ПОВИНЕН ПОВНІСТЮ ПІДГОТУВАТИ ПРИМІЩЕННЯ:

  • прибрати меблі і сміття,
  • прогрунтувати підлогу.

Ви повинні самостійно встановити монтажну коробку для терморегулятора і підвести кабель живлення або замовити ці роботи у нас.
Ми організуємо роботу, в тому числі на вихідних і в свята. Рекомендуємо заздалегідь узгодити з сусідами час для проведення робіт підвищеної гучності, щоб уникнути конфліктів, дискомфорту для дітей і хворих людей.