Терморегулятори для вуличного обігріву

Сучасні технології сніготанення значно полегшують боротьбу з обмерзанням. Кабельні системи обігріву здатні повністю виключити проблему замерзання покрівлі приватного будинку і відкритих майданчиків. Однак така система повинна працювати економно і включатися тільки в потрібний момент, запобігаючи намерзанню льоду і утворенню снігових мас там, де це небажано. Щоб експлуатація вуличного обігріву була раціональною, для управління застосовують терморегулятори.

Розумний пристрій здатний включати систему при зниженні температури до запрограмованого мінімуму і вимикати після нагрівання в середньому на 0,3 ° C. Таким чином, обігрів буде працювати автоматично, без участі людини. Електроенергія при цьому витрачається економно, а ресурс кабелю значно збільшується.

Купити терморегулятор для вуличного обігріву в Києві пропонує інтернет-магазин «Лето». В асортименті представлені термостати, спеціально розраховані на обігрів ззовні приміщення. У нас можна підібрати регулюючий пристрій для різних технічних умов з будь-якими бажаними функціями.

 Максимальне навантаження термостата

Залежно від потужності застосованих нагрівальних елементів підбирається термостат з пропускною максимально допустимою потужністю не нижче номінальної потужності системи. На сторінці запропоновані пристрої, розраховані на навантаження 3-6 кВт. Серед варіантів моделей також є прилади, здатні керувати двома окремими лініями, наприклад, обігрівом  сходів ганку і покрівлі.

На вибір запропоновано електронні та електромеханічні моделі, що працюють в діапазоні від -20 до +10 ° C, а також від -10 до +15 ° C. За монтажем терморегулятори поділяються на 2 види: для установки в розеткову коробку і для установки на DIN-рейку в електричний або окремий щиток. І в тому, і в іншому випадку пристрої монтуються всередині приміщення з виносом температурного датчика на поверхню, що обігрівається.

Функціонал приладу багато в чому визначає його вартість, але при цьому відкриває ряд можливостей і додаткову економію електроенергії. Якщо для житлового будинку необхідність в роботі системи обігріву постійна, то в заміському будинку, дачі, обігрів знадобиться тільки на час приїзду господарів. Термостат з функцією таймера включить систему до вашого приїзду, а під час відсутності електроенергія не буде витрачатися. Серед додаткових функцій слід зазначити аварійний режим роботи. При виході з ладу термодатчика прилад переходить в процентне управління обігрівом, грунтуючись на останніх даних, збережених в пам'яті пристрою. При необхідності деякі моделі поєднуються з додатковими датчиками, що визначають вологість грунту, водостоків і температуру повітря.

Крім систем антизледеніння і сніготанення, керовані терморегулятором системи обігріву застосовуються для обігріву сільськогосподарських тварин, курчат, грунту в теплиці. Запропоновані термостати відмінно впораються з кабельним обігрівом труб як в побуті, так і на виробництві.

Всі моделі від провідних виробників сертифіковані і мають гарантію. Пристрої не новинка і вже зарекомендували себе в бездоганній роботі, про що можна дізнатися, прочитавши численні відгуки в інтернеті.

Фахівці нашої компанії допоможуть зробити правильний вибір і недорого замовити найбільш підходящий для вашої системи обігріву термостат з доставкою по Україні. Ще більш вигідна ціна порадує при покупці оптом. Для роздрібних покупців періодично проводяться акції. Розрахунок і проектування вуличного обігріву при купівлі обладнання в нашому магазині виконується безкоштовно.

Купити терморегулятор для вуличного обігріву Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси , Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на терморегулятор для вуличного обігріву та безкоштовна доставка по всій Україні.

1. Які бувають терморегулятори?

  • Механічні
  • Цифрові
  • Програмовані
  • Wi-Fi терморегулятори

2. На яку висоту необхідно встановлювати терморегулятор?

На рівні вимикачів або на рівні очей, щоб Вам було зручно користуватися.

3. Чому варто купити терморегулятор в нашому магазині?

  • Продаємо тільки оригінальну продукцію
  • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
  • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
  • Промокод на знижку 10% - «leto10se»