Інфрачервона тепла підлога Heat Plus

Тепла підлога Heat Plus від південнокорейської компанії виготовляється на заводі корпорації Seggi Century Co Ltd. Хіт Плюс - «піонер» у виробництві ІК-плівок, які представлені в широкому асортименті і експортуються по всьому світу. Плівкова тепла підлога має найвищу температуру плавлення (160 ° C), а його надійність підтверджується 15-річною гарантією.

Теплый пол Heat Plus
ТЕПЛА ПІДЛОГА HEAT PLUS

Вже стало абсолютно буденною справою використання кліматичного обладнання для прогріву житлових або робочих приміщень. Адже тепло і комфортна температура - це запорука здорового самопочуття та гарного настрою. Дуже складно бути в бадьорій формі або з натхненням прокидатися вранці, коли в спальні холодно, у ванній кімнаті сиро.

Спочатку така система являла собою структуру димохідних каналів, розташованих під підлогою і з'єднаних з піччю. Піч топили дровима, а гарячий газ, що проходив по тунелях, нагрівав підлогу. Подібні системи опалення були знайдені археологами на території Римської імперії. Пізніші аналоги, що належали до періоду XIII-XV століть, також були виявлені в Поволжі, Молдавії, Румунії та в Південній Україні. При цьому Корея - єдина країна, де тепла підлога стала традиційним оснащенням житла.

Сьогодні система «ондоль» - так в давнину називали теплу підлогу, ще не канула в минуле. На території корейської держави вона застосовується і до цього часу. Будівництво багатоповерхових будинків не витіснило традиційний спосіб опалення, а, навіть навпаки, підбадьорило його розвиток. При цьому в багатьох приватних будинках Південної Кореї і сьогодні можна зустріти хоч і застарілу, але цілком успішно функціонуючу ондоль, а практично всі багатоповерхівки і громадські будівлі опалюються електричними підлогами.

ЕВОЛЮЦІЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ЗРОБИЛА ПОТУЖНИЙ СТРИБОК З 1926 РОКУ

Цей рік відзначився винаходом нагрівального кабелю. Перші спроби перенести теплу підлогу в багатоповерхові будинки здійснювалися за допомогою водяного опалення. Встановлення водяних підлог у висотках зіткнулося з безліччю труднощів. Гідравлічний розрахунок показав неможливість прямого підключення, а підключення через теплообмінники тягнуло за собою дорожнечу і громіздкість системи. Кабельні підлоги вирішили цю проблему, і гріючий провід став застосовуватися не тільки в опаленні, а й в зовнішніх системах сніготанення, для обігріву відкритих майданчиків. Через кілька років у світовій практиці з'явився принципово новий вид обігріву, де тепло передавалося інфрачервоним випромінюванням.


НА ПОЧАТКУ 2000-Х РОКІВ РОЗПОЧАЛИСЯ РОЗРОБКИ ІНФРАЧЕРВОНИХ ДЖЕРЕЛ ТЕПЛА ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ.

Спочатку були розроблені мати на основі аморфної металевої стрічки, а дуже скоро споживачеві була представлена нагрівальна плівка. ІЧ-плівка представляла собою тонке покриття, де між двома ламінувальними шарами, паралельно розташовувалися поперечні карбонові доріжки, замкнуті на струмопровідні шини. Винахід став справжньою революцією в історії теплих підлог, які стрімко набирали популярність.

Компанія Heat Plus

Піонер в області виробництва плівкових підлог і, незважаючи на першість серед безлічі виробників, які підхопили ідею, не зупинилася на досягнутому. Власні розробки дозволили торговій марці спочатку модифікувати продукт, а потім і створювати інноваційні варіанти з новими можливостями. Плівковий нагрівач мав 2 недоліки - це крихкість і відсутність заземлення, тому був призначений тільки для укладання під тверде покриття підлоги в сухих приміщеннях, а підключення виконувалося через УЗО. Захисні шари також не підходили для укладання під плитку, так як швидко руйнувалися від лужного впливу плиткового клею або розчину. Незважаючи на високу ефективність і економність теплих плівкових підлог, їх застосування обмежувалося умовами і призначенням приміщення, тому компанія розробила ще кілька моделей, які розширили сферу застосування плівки.

Компанія Heat Plus

ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ КОМПАНІЇ HEAT PLUS

10 років роботи Heat Plus

Через 10 років сумлінної праці бренд вже був просто недосяжний для своїх конкурентів. У числі вже 15-и країн споживачів особливою популярністю плівка користувалася в Японії. Навіть ця держава, що відрізняється передовими технологіями, визнала продукцію Хеат Плюс як найкращу і передову в своїй області. Корейський виробник також є постачальником такого гіганта як Самсунг.

Виробнича лінія Heat Plus

Виробнича лінія заснована на заводі корпорації Seggi Century і оснащена найсучаснішим і високоточним обладнанням. Всі процеси виготовлення контролюються електронними приладами, а готовий продукт проходить випробування і найсуворіший контроль якості.

Популярність бренду Heat Plus

Популярність бренду цілком обгрунтована і не тільки якістю. Різноманітність моделей плівки відкрила нові сфери застосування від обладнання інфрачервоних саун до застосування в сучасних технологічних процесах просушування. Крім того, фірма подбала і про доступність продукції, організувавши чітку систему маркетингу, контролю ціни і гарантійних зобов'язань.

ПЕРЕВАГИ ПЛІВКОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ HEAT PLUS PLUS полягають в їх різноманітності, можливостях та інтеграційних здібностях.

  • Смугова ІЧ-плівка Heat Plus відрізняється більш широкими карбоновими доріжками, ніж у аналогів. Це дозволяє збільшити площу тепловіддачі і підвищити ККД джерела майже до 100%.
  • Суцільна модель ІЧ-плівки має суцільний шар карбону і може розрізатися в будь-якому місці і в будь-якій конфігурації. Це відкриває можливість укладати плівку на підлогу складної геометричної форми, обходити перешкоди або вирізати під них отвори.
  • Моделі з посиленням ламінуючих шарів уретаном (преміум-клас) дозволила обладнати ІЧ-підлоги в приміщеннях, де покриття піддається великим механічним навантаженням.
  • Вироби з підвищеною потужністю і стійким покриттям до високої температури (Преміум Сауна) широко використовуються не тільки в саунах, а й для просушки зернових, деревини та обігріву приміщень з недостатньою теплоізоляцією.
  • Остання розробка компанії - стійка до лужного середовища плівка (Преміум Сільвер). Ця модель призначена для укладання під плитку, що є неможливим для аналогів конкурентів. Узагальнити переваги систем обігріву Heat Plus можна високою якістю і безсумнівною надійністю, що підтверджується гарантією на 15 років.

ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ХЕАТ ПЛЮС

Тепла підлога Heat Plus в Україні

Тепла підлога Heat Plus в Україні з'явилася не так давно, але вже заслужила довіру покупців. Це не просто черговий бренд, а можливість обладнати теплу підлогу з метою нагріву покриття підлоги або опалення в цілому в будь-якому приміщенні.

Широкий асортимент різноманітних моделей плівки і терморегуляторів може створювати враження складності вибору, проте це не так. Просто перед тим, як купити теплу підлогу Heat Plus, необхідно чітко розмежувати особливості різних моделей плівки і терморегуляторів, через які вона буде підключатися. Плівки в першу чергу відрізняються за способом монтажу.

Для всіх підлогових покриттів , крім плитки, здійснюється сухий монтаж, тобто без виконання стяжки. Виріб укладається безпосередньо під тверде покриття підлоги (ламінат, інженерний або простий паркет, доску). Можна також укласти її під лінолеум або ковролін, але в цьому випадку необхідно попередньо покрити плівку ДВП або будівельної фанерою. У цьому випадку підійде будь-яка модель.

01

При монтажі під плиткову підлогу плівка розкладається на стяжку, покривається спеціальним складом «Контакт-цемент» і після висихання наноситься шар плиткового клею з подальшим укладанням плитки. Для цих цілей краще вибрати модель Преміум Сільвер.

01

Далі необхідно врахувати вид приміщення - житлове, заміський будинок, де опалення потрібно тільки на момент перебування, або ж торгове приміщення, де на підлогу можливі великі навантаження. При постійному опаленні вистачить стандартної моделі, а ось якщо приміщення буде охолоджуватися і по приїзді потрібен швидкий прогрів, то відмінним вибором стане преміум Сауна з підвищеною потужністю. Модель з підвищеною міцністю гарантує бездоганний обігрів в автосалоні або на складі.

01

Конфігурація приміщення теж грає роль при виборі. Враховуючи те, що смугова плівка відрізається тільки по поперечним відрізним лініям, розташованими через кожні 20 см, покрити підлогу з округлими контурами буде досить складно. Суцільні моделі тут будуть в пріоритеті, так як їх можна не тільки обрізати в потрібному форматі, але і прорізати отвори під стійки або інші перешкоди.

01

Вибір терморегулятора полягає в цілях обігріву. Для основного і додаткового опалення купуйте модель з датчиком повітря. У разі підігріву підлоги з метою комфорту, наприклад, у ванній або на балконі, потрібен термостат з датчиком підлоги. Для обмеження нагріву підлогового покриття прилад повинен оснащуватися двома датчиками - підлоги і повітря.

Де купити теплу підлогу Heat Plus

СЬОГОДНІ КУПИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ХЕТ ПЛЮС В УКРАЇНІ стало набагато простіше і дешевше. Не так давно ціна на обладнання для багатьох була недоступна, так як продаж здійснювався перекупниками. При цьому існував ризик купити низькоякісну підробку. Дилерська мережа в складі офіційних торгових представників дозволяє не тільки придбати товар з гарантією якості, але отримати грамотні і безкоштовні консультації. Виробник суворо стежить за тим, щоб дилери дотримувалися встановленої цінової категорії і мали високу кваліфікацію. Представник має всю необхідну документацію, надає гарантію від виробника, підтверджену гарантійним талоном.

ЗАМОВИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ HEAT PLUS у офіційного торгового представника можна по всій Україні. До того ж більшість магазинів пропонують кваліфіковані послуги по монтажу з гарантією на проведені роботи. Купуючи продукцію у офіційних дилерів, ви заощадите кошти і уникнете ризику бути обдуреним. Купуючи теплу підлогу Heat Plus в Києві не забувайте поцікавитись відповідними сертифікатами.

ВИКОРИСТАННЯ ПЛІВОК HEAT PLUS, ЇХ УСТАНОВКА І ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

На сьогодні кліматична техніка обігрівального характеру дуже популярна і використовується в багатьох країнах світу, включаючи і Україну. Споживачі намагаються створити в своїх житлових і робочих приміщеннях оптимальний комфорт і затишок, застосовуючи додаткові механізми, що функціонують паралельно з центральною опалювальною системою або незалежно від неї. Наш магазин техніки пропонує широкий вибір дуже надійних і довговічних пристроїв для обігріву - теплих підлог інфрачервоного типу. Головний елемент даних конструкцій - це інфрачервона плівка Hi-heat, яка дуже ефективна і відрізняється найвищим рівнем ККД серед всіх інших механізмів підлогового виду.

ЗАСТОСОВУВАТИСЬ ІНФРАЧЕРВОНА ТЕПЛА

підлога може в будь-якому приміщенні. Її експлуатація можлива під різні покриття для підлоги, включаючи: кахель, плитку, лінолеум, ковролін, ламінат та ін. Оскільки інфрачервоне полотно не примхливе до робочої поверхні підлоги, його здатність якісно функціонувати під матеріалом з будь-якого складу тільки додає йому популярності.

ПРИМІЩЕННЯ

де відбувається використання даної системи, може мати різне призначення. Укладання може здійснюватися на кухні, в коридорі, вітальні, дитячій, ванній і ін. Відзначимо, що такі пристрої можуть працювати не тільки в побуті, а й виконувати просушку зерна, дерева, накритого грунту в виробничих цілях.

ВСТАНОВЛЕННЯ САМОГО ЕЛЕМЕНТА

не викликає труднощів і може виконуватися без кваліфікованої допомоги фахівців. Полотно укладається на раніше підготовлене покриття і кріпиться до основи підлоги за допомогою скотча. Для даних конструкцій наявність бетонної стяжки не обов'язкова, що істотно спрощує процес їх монтажу і прискорює момент запуску нагрівального виробу після установки. При цьому плівку можна класти і на нерівні поверхні, наприклад: сходові вигини або інші деталі інтер'єру. Можливе розташування систем на стелі або стінах в периметрі.

МИ РЕАЛІЗУЄМО ТЕПЛІ ПІДЛОГИ HEAT PLUS СМУГАСТОГО ТА СУЦІЛЬНОГО ТИПУ

  • Смугасті конструкції складаються з трьох основних шарів. При укладанні їх частини скріплюються кнопками або прикручуються болтами. За ціновою категорією вони більш доступні.
  • Суцільні механізми складаються з тринадцяти основних шарів, три з яких працюють, а решта десять носять захисний характер. Такі пристрої можна розрізати під будь-яким кутом або фігурно, що дає можливість укладати системи в найскладніших за формою місцях.
  • Скріплення частин полотна виконується надійної пайкою. Принцип роботи теплої підлоги Heat Plus полягає у виділенні інфрачервоних хвиль, які поглинаються твердими предметами в периметрі і нагрівають їх до певної температури. Після цього тепло віддається в повітряний простір, не завдаючи шкоди якості повітря.
  • ЗАХОДЬТЕ НА САЙТ ЛЕТО ЛЕТО і отримуйте інформацію про кожну модель нагрівального виробу, її технічні характеристики і ціну.
тепла підлога Heat Plus
×