Системи сніготанення для обігріву тротуарів

Сніготанення. Опис

системы снеготаяния

Обігрів тротуарів - один з найбільш передових методів боротьби з обмерзанням. Тепер лом і лопату можна відправити на смітник історії, а дорога завжди буде чистою від снігу і льоду. Сучасні енергозберігаючі системи нагріву обходяться набагато дешевше робочої сили, а результат перевершує всі очікування. На відміну від робітника, система працює не за графіком, а завжди включається в потрібний момент. Навіть якщо вночі пішов сніг, дорога все одно буде чистою.

Купити систему сніготанення можна не тільки для пішохідних і автодорожок. За допомогою кабельного підігріву досягається антиобледеніння сходинок, а, застосувавши саморегулюючий кабель, антиобледеніння покриття буде здійснюватись без застосування терморегулятора.

Система сніготанення функціонує повністю в автоматичному режимі. Вбудовані датчики контролюють температуру покриття і включатимуть систему при зниженні температури нижче нуля. Нагрівальними елементами є нагрівальні кабелі, приховані під поверхнею доріжки, які нагрівають її до запрограмованої на регуляторі температури. Таким чином, не буде витрачатися зайва електроенергія, а при підвищенні температури навколишнього середовища інтервали роботи гнучкого ТЕНа будуть скорочуватися, витрачаючи менше електроенергії. Крім того, сам гнучкий ТЕН має високий ККД за рахунок високої тепловіддачі, що дозволяє ще більше економити. Економність і ефективність пропонованої нами продукції підтверджують відгуки наших клієнтів. 

Особливості обігріву тротуарів та під'їздів

Враховуйте, що сніг, розтанувши, перетворюється на воду, тому подбайте, щоб не утворювалися калюжі. Якщо правильно покладений тротуар завжди має ухил від центру до узбіччях або в одну сторону, то з автопід'їздами і стоянками все може бути по-іншому. Там, де передбачені стічні жолоби або колодязі, наприклад, при в'їзді в гараж на цокольному поверсі, нагрівальні дроти укладаються протягом усієї дренажної системи. При обладнанні сніготанення для майданчиків, парковок і для пандусів також необхідний підігрів стоків для талої води.

Монтаж обігріву тротуарів

Нагрівальний провід укладається практично на будь-яку основу і під будь-яке дорожнє покриття. Після укладання кабелю в необхідній конфігурації для механічного захисту його засипають невеликим шаром піску, а після бетоном. Для асфальтних доріжок піщаний шар збільшують, потім засипають щебенем і асфальтують. Технологія монтажу під бруківку особливо не відрізняється - нагрівальний елемент, пісок, гарцовка, плитка. Так як кабелі укладаються під покриття, краще заздалегідь внести в проект прогрів відкритих площ. Але якщо доріжки вже покладені, завжди знайдуться альтернативні рішення. 

обогрев тротуаров-снеготаяние и антиобледенение

Наші фахівці допоможуть вам знайти найбільш економні шляхи вирішення питання. Застосувавши дроти з посиленим обплетенням, їх можна укласти в штроби, прорізані в асфальті, з подальшим асфальтуванням. Можливі варіанти з нарощуванням рівня. При готових доріжках з бруківки ми підберемо оптимальну конфігурацію укладання кабелю, щоб мінімізувати частковий розбір дороги.

 Обігрів поза приміщенням не обмежується дорогами і майданчиками. Компанія «Лето» виконає роботи по влаштуванню підігріву сходинок ганку, сходів, ганку офісу, відкритих майданчиків і терас, відмосток, парапетних огороджень, грунту в теплицях і будь-яких інших ділянок, де небажане утворення льоду.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує недорого замовити вуличний обігрів в Україні. У Києві проводимо монтаж. Ціна обладнання при доставці оптом значно нижча, а для роздрібних покупців часто проводиться акція.

1. Яка потрібна потужність для обігріву тротуарної плитки?

Для нашого регіону цей показник становить 300 - 350 Вт/м.кв

2. Чи можливе застосування кабелю без терморегулятора?

Можливо, але тоді витрати на електроенергію будуть набагато вище.

3. Який краще вибрати кабель для обігріву тротуарів, пандусів, сходинок і т.д?

Ми спеціально підготували експертну статтю про те, як вибрати гріючий кабель і як правильно його укладати. Рекомендуємо прочитати.

4. Чому варто замовити вуличний обігрів в нашому магазині?

  • Продаем только надежную и сертифицированную продукцию
  • Бесплатно поможем с расчетом необходимой длины и дадим советы по установке или произведем замер и монтаж
  • Скидка 5% при оплате картой на сайте
  • Промокод на скидку 10% - «leto10se»