Про нас

  • Компанія Лето реалізує системи теплих підлог, інфрачервоних керамічних обігрівачів, кондиціонерів, системи вуличного обігріву, трубопроводів, резервуарів і покрівлі.
  • Ми здійснюємо розрахунок, проектування, доставку та проводимо монтаж.
  • Наша компанія більше 6 років на українському ринку і за цей порівняно невеликий час ми заслужили довіру серед клієнтів та партнерів.
  • За рік до нас звертаються понад 1000 клієнтів, з нами співпрацюють багато будівельних компаній, ми стали офіційними партнерами провідних виробників нагрівального обладнання, таких як Devi, Heat Plus, Terneo, Ceilhit, Venecia, Nexans, Hemstedt, Fenix, Woks, Termoplaza, Grayhot, Zubr.
  • Усі наші фахівці проходять навчальні курси та тренінги з електричних систем опалення від кращих виробників. Ми точно знаємо, що Вам запропонувати, щоб все працювало довго та якісно!
Hemsted, Fenix, Emberle, Eltrace, In-Therm
DS Electronics
Devi
Heat Plus
Отзовик рейтинг 5
Danfoss Link Wi-Fi

Політика нашої компанії

Політика нашої компанії спрямована на задоволення потреб клієнту, тому ми намагаємося завжди в числі перших пропонувати інноваційні технології по електричним опалювальним системам. Впровадження енергозберігаючих технологій з високою ефективністю дає можливість в умовах кризи зберігати тепло в будинку та економити бюджет, компенсувати недоліки централізованого опалення, створюючи комфортний мікроклімат в оселі та громадських приміщеннях.

Ми націлені на економію вашого бюджету й для цього робимо цілий ряд заходів, що знижують витрати клієнту при замовленні в нашій компанії:

  • Безкоштовна консультація при зверненні. Навіть якщо ви не вирішили остаточно чи варто влаштовувати теплу підлогу, ми вичерпно розкриємо всі нюанси, порекомендуємо найбільш оптимальний набір обладнання для приміщення за наданими вами даними. Зробимо попередній підрахунок вартості та спрогнозуємо витрати електроенергії для експлуатації запропонованої системи.
  • При купівлі системи, зробимо проектування, аналіз, а при необхідності модернізацію внутрішньої електромережі та монтаж безкоштовно.
  • Для постійних клієнтів і партнерів, націлених на довгострокову співпрацю, надаємо знижки до 25%.

Асортимент пропонованих нами нагрівальних приладів задовольняє будь-які експлуатаційні умови, в тому числі опалення в приміщеннях з підвищеною пожежною небезпекою, сирих приміщеннях і на вибухонебезпечних об'єктах.

Для житлових приміщень, приватних будинків і квартир ми завжди готові запропонувати електроопалювальне обладнання, здатне інтегрувати в будь-який інтер'єр без глобальних змін і масштабних ремонтів.

НАША ПРОДУКЦІЯ ТА ЇЇ ПЕРЕВАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ

1

Нагрівальні кабелі, розраховані для роботи в стяжці підлоги та відкритих майданчиків, на покрівлі, в трубопроводах і резервуарах з різним ступенем агресивності середовища.

2

Нагрівальні мати та тонкі нагрівальні кабелі під плитку, спрощують та прискорюють монтаж, підходять не тільки для укладання в стяжку, але й відмінно працюють в шарі клейових складів для плитки.

3

Інфрачервона плівка не вимагає виконання стяжки, підходить для всіх видів підлогових покриттів (твердих і м'яких), використовується під гіпсокартон для пристрою теплих стін і стелі, створює особливо сприятливий мікроклімат для організму людини.

4

Плоскі нагрівальні прилади подвійної дії (конвекційної та інфрачервоної тепловіддачі): обігрівальні панелі та плінтуси. Елементи опалення легко застосовні, навіть якщо ремонт вже зроблений, а панелі, котрі гріються можна застосовувати стаціонарно та як переносні обігрівачі.

Ми готові до співпраці теплим полам з будівельними, монтажними та ремонтними організаціями, а також з приватними особами, які займаються підприємницькою діяльністю в галузі ремонту та будівництва. Ми цінуємо кожного клієнта й завжди йдемо назустріч, тому на совість виконуємо взяті на себе зобов'язання, підкріплюючи їх гарантією на кожен вид пропонованої продукції та виконуваних нами робіт.

З питань співпраці, звертатися за телефонами:

Сергій: +38 (067) 472-59-59