Інфрачервона тепла підлога під ламінат та лінолеум

Инфракрасный теплый пол

Купити плівкову інфрачервону теплу підлогу, яка відноситься до прогресивних технологій, варто завдяки надійності, простоті застосування і високого ступеня економності. Незважаючи на новизну, інфрачервона плівка заслужила позитивні відгуки користувачів, а на тлі подорожчання газу і оплати централізованого опалення в Україні користується величезним попитом.

Унікальність виробу полягає в тому, що більша частина теплової енергії виділяється у вигляді інфрачервоного випромінювання, тому елемент здатний виконувати відразу дві функції - тепла підлога і опалення. 

Конструкція інфрачервоної теплої підлоги також має переважну особливість. Гнучке полотно підходить для будь-яких поверхонь і застосовується в прихованому вигляді, лягаючи на основу і закриваючись лицьовим матеріалом. Її монтаж виконується без особливих труднощів, не вимагає виконання стяжки і не займає багато часу.

Плівка застосовується в якості основного або допоміжного обігріву, а також часто використовується для багатьох технологічних процесів просушування зернових і на деревообробних підприємствах. Ми пропонуємо купити плівкову підлогу для обігріву в будинок, в кімнату, на дачу, і навіть на балкон. 

Купити інфрачервону теплу підлогу можна не тільки на підлогу, високі інтеграційні можливості дозволяють встановлювати її на стіну і на стелю. Застосовуючи плівку для опалення, місце розташування не грає особливої ​​ролі, так як інфрачервоне тепло не передається повітрю безпосередньо. Повітря нагрівається від вторинних джерел, які взяли теплову енергію - це стіни, стеля, меблі та інші предмети, які знаходяться в кімнаті. Однак розташувавши джерело під покриттям підлоги, крім загального обігріву, ви отримуєте теплу підлогу, яка буде нагріватися максимум до 40 ° C.

Інфрачервону плівку можна встановлювати під будь-яке покриття, враховуючи максимально допустиму температуру для матеріалу. Щоб не допускати перегріву покриття підлоги вище норми, використовувати систему потрібно з терморегулятором. Якщо ж покриття здатне витримувати максимальну температуру нагрівання, підключення можна здійснювати без терморегулятора. 

М'яке тепло у вашому домі

Теплова енергія інфрачервоної теплої підлоги по своїй хвильовій характеристиці досить близька до тепла людського тіла, тому є найбільш комфортною і абсолютно безпечною. Її застосування рекомендовано навіть у дитячих і медичних установах МОЗ України. 

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити інфрачервону теплу підлогу від провідних виробників шириною від 0,5 до 1,0 м. При покупці можна вибрати необхідну довжину полотна для зручності складання карти, здійснюючи відріз по передбаченим лініям, розташованих через кожні 20 см. 

infrakrasniy-tepliy-pol

Інфрачервона тепла підлога продається потужністю як 150 Вт / м.кв, так і 220 Вт / м.кв.

У нас можна замовити монтаж в Києві, який обійдеться недорого, так як в магазині діє акція - при покупці всього обладнання установка в подарунок!

Для будівельних і ремонтних організацій пропонуємо поставки оптом на взаємовигідних умовах і за лояльною ціною.

Так само на нашому сайті зібрані численні правдиві відгуки про інфрачервону теплу підлогу, з якими Ви можете ознайомитися в картці товару!


Подключение инфракрасного теплого пола

1. Чи можна укладати ІК плівку під плитку?

1. Чи можна укладати ІК плівку під плитку?

Ні, це заборонено робити. Така конструкція прослужить недовго.

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

Ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором для розрахунку вартості.

3. Чим небезпечна інфрачервона плівка для людини?

3. Чим небезпечна інфрачервона плівка для людини?

При роботі ІЧ плівки утворюється статична електрика, яка небезпечна для людини. Ось кілька негативних ефектів:

  • спазм судин – здатний викликати підвищення артеріального тиску;
  • надмірна емоційність, дратівливість;
  • головні болі;
  • порушення апетиту та сну;
  • виникнення фобій.

4. Чому варто купити ІК теплу підлогу в нашому магазині?

4. Чому варто купити ІК теплу підлогу в нашому магазині?
  • Продаємо тільки оригінальну продукцію
  • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
  • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
  • Промокод на знижку 10% - «leto10se»