Терморегулятори

Топ продажу
Придбаний - 1962 раз

669 грн

9 відгуків
Топ продажу
Придбаний - 1458 раз

1375 грн 1135 грн

3 відгуків
Акция
Придбаний - 296 раз

1700 грн 1300 грн

Придбаний - 33 раз

649 грн

2 відгуків
Придбаний - 372 раз

3726 грн

2 відгуків
Придбаний - 620 раз

1782 грн

4 відгуків
Придбаний - 835 раз

860 грн

4 відгуків
Топ продажу
Ми рекомендуємо
Придбаний - 1602 раз

1290 грн

6 відгуків
Акция
Придбаний - 309 раз

1349 грн 1199 грн

3 відгуків
Придбаний - 359 раз

1659 грн

1 відгуків
Придбаний - 702 раз

3704 грн

4 відгуків
Придбаний - 68 раз

508 грн

1 відгуків
Продано
Придбаний - 95 раз

1450 грн

1 відгуків
Придбаний - 914 раз

410 грн

4 відгуків
Придбаний - 20 раз

3657 грн

2 відгуків
Придбаний - 51 раз

156 грн

1 відгуків
Придбаний - 49 раз

135 грн

1 відгуків
Придбаний - 65 раз

2023 грн

1 відгуків

Терморегулятор (термостат) - що це таке?

Терморегуляторы

Досить важливе все, що пов'язане з підтриманням належного температурного режиму в приміщенні. Його можна забезпечити терморегулятором. Адже він є обов'язковою частиною того, що маємо на увазі при визначенні теплих підлог. 

Підключити систему можна і без терморегулятора. Але тривати це не буде занадто довго і вийде досить дорого. Адже саме термостат для теплої підлоги забезпечує її тривалу і надійну роботу, хороші умови в кімнаті. Тому краще купити терморегулятор, це заощадить вам гроші на оплату електроенергії та підвищить тривалість роботи теплої підлоги.

Є різні типи даних приладів, які представлені в інтернет-магазині «Лето» за привабливими цінами. Їх можна розподілити за певними ознаками, але найкраще саме за принципом роботи. Таким чином, можна визначити певні типи термостатів: 

електронно-механічний. Такі терморегулятори подібні до тих, що використовуються в прасках. При цьому підході не вийде вибрати певний температурний режим. Механічні моделі для теплої підлоги функціонують так: виставляється потрібна температура, яка і підтримується надалі. Її можна зменшувати або збільшувати. Плюси, властиві цим термостатам - це вартість і легкість застосування;

 - електронний. або цифровий терморегулятор. За роботою схожий на механічний, але установка температури проводиться за допомогою кнопок або сенсорів. Такі пристрої дають можливість встановити і постійно контролювати температурний режим;

 - програмований. Цей термостат може підтримувати температуру і виконувати певні дії. Наприклад, якщо в приміщенні немає людей, то обігрів не працює або працює в призначений час, і після повернення господарів приміщення прогріте до певного стану. 

Терморегулятор ціна:

Ціна на механічні регулятори починається від 400 грн (китайські виробники) і закінчується 1600-1800 грн. (Німеччина, Данія). А ось ціни на програмовані моделі будуть в 2-3 рази вищі. Починаються від 800 грн і закінчуються 5-6 тис. грн.

Крім озвучених класифікацій, термостати для підлог можна розподілити ще по деяким особливостям. Одна з них - це місце розташування, адже вони можуть бути розташовані в будівлі або за її межами в спеціальному щитку. Розташовують їх так, як зручно, проте обмеження все ж є.

Вони не підходять для використання у вологому середовищі, тому для управління теплою підлогою у ванній їх необхідно встановити зовні.

За конструкцією ці пристрої створюються по-різному. Є вбудовані або накладні термостати. У такій ситуації підбір моделі і місця розташування - питання переваги господаря будинку. Але важливо пам'ятати, що якщо термостат розташувати низько, то для його управління доведеться приймати незручне положення.

У даних виробів може бути і ще одне застосування. Найчастіше для того, щоб управляти теплими підлогами, терморегулятор необхідний на кожне приміщення. Але бувають двозонні терморегулятори для теплої підлоги (наприклад UTH-300), які можуть керувати обігрівом в сусідніх кімнатах, наприклад, у ванній і туалеті, з умовою, що у всіх приміщеннях потужність нагрівача не більше встановленої величини.

Купити недорого терморегулятори в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Вас чекає величезний вибір, постійні знижки, приємні ціни і люб'язні і досвідчені консультанти, які із задоволенням допоможуть з вибором терморегулятора для вашої опалювальної системи! Телефонуйте! Довірте свій вибір професіоналам!