Терморегулятори

Терморегулятор (термостат) - що це таке?

Терморегуляторы

Досить важливе все, що пов'язане з підтриманням належного температурного режиму в приміщенні. Його можна забезпечити терморегулятором. Адже він є обов'язковою частиною того, що маємо на увазі при визначенні теплих підлог. 

Підключити систему можна і без терморегулятора. Але тривати це не буде занадто довго і вийде досить дорого. Адже саме термостат для теплої підлоги забезпечує її тривалу і надійну роботу, хороші умови в кімнаті. Тому краще купити терморегулятор, це заощадить вам гроші на оплату електроенергії та підвищить тривалість роботи теплої підлоги.

Є різні типи даних приладів, які представлені в інтернет-магазині «Лето» за привабливими цінами. Їх можна розподілити за певними ознаками, але найкраще саме за принципом роботи. Таким чином, можна визначити певні типи термостатів: 

електронно-механічний. Такі терморегулятори подібні до тих, що використовуються в прасках. При цьому підході не вийде вибрати певний температурний режим. Механічні моделі для теплої підлоги функціонують так: виставляється потрібна температура, яка і підтримується надалі. Її можна зменшувати або збільшувати. Плюси, властиві цим термостатам - це вартість і легкість застосування;

 - електронний. або цифровий терморегулятор. За роботою схожий на механічний, але установка температури проводиться за допомогою кнопок або сенсорів. Такі пристрої дають можливість встановити і постійно контролювати температурний режим;

 - програмований. Цей термостат може підтримувати температуру і виконувати певні дії. Наприклад, якщо в приміщенні немає людей, то обігрів не працює або працює в призначений час, і після повернення господарів приміщення прогріте до певного стану. 

Терморегулятор ціна:

Ціна на механічні регулятори починається від 400 грн (китайські виробники) і закінчується 1600-1800 грн. (Німеччина, Данія). А ось ціни на програмовані моделі будуть в 2-3 рази вищі. Починаються від 800 грн і закінчуються 5-6 тис. грн.

Крім озвучених класифікацій, термостати для підлог можна розподілити ще по деяким особливостям. Одна з них - це місце розташування, адже вони можуть бути розташовані в будівлі або за її межами в спеціальному щитку. Розташовують їх так, як зручно, проте обмеження все ж є.

Вони не підходять для використання у вологому середовищі, тому для управління теплою підлогою у ванній їх необхідно встановити зовні.

За конструкцією ці пристрої створюються по-різному. Є вбудовані або накладні термостати. У такій ситуації підбір моделі і місця розташування - питання переваги господаря будинку. Але важливо пам'ятати, що якщо термостат розташувати низько, то для його управління доведеться приймати незручне положення.

У даних виробів може бути і ще одне застосування. Найчастіше для того, щоб управляти теплими підлогами, терморегулятор необхідний на кожне приміщення. Але бувають двозонні терморегулятори для теплої підлоги (наприклад UTH-300), які можуть керувати обігрівом в сусідніх кімнатах, наприклад, у ванній і туалеті, з умовою, що у всіх приміщеннях потужність нагрівача не більше встановленої величини.

Купити недорого терморегулятори в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Вас чекає величезний вибір, постійні знижки, приємні ціни і люб'язні і досвідчені консультанти, які із задоволенням допоможуть з вибором терморегулятора для вашої опалювальної системи! Телефонуйте! Довірте свій вибір професіоналам!

1. Які бувають терморегулятори?

  • Механічні
  • Цифрові
  • Програмовані
  • Wi-Fi терморегулятори

2. На яку висоту необхідно встановлювати терморегулятор?

На рівні вимикачів або на рівні очей, щоб Вам було зручно користуватися.

3. Чому варто купити терморегулятор в нашому магазині?

  • Продаємо тільки оригінальну продукцію
  • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
  • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
  • Промокод на знижку 10% - «leto10se»