Терморегулятори

Акция
- 25%
Топ продажу
- 3%
- 2046 раз
21

2268 грн 2199 грн

Терморегулятори від провідних виробників за найкращою ціною

Особливість клімату України така, що взимку ми гостро потребуємо якісної системи опалення, а влітку – кондиціювання приміщень, в яких живемо або працюємо. Тому не дивно, що ці дві одиниці обладнання, які найбільше впливають на комфорт і якість нашого життя, споживають найбільше енергії. І тут на допомогу нам приходить терморегулятор, який у ці дні зростання цін на енергоносії допоможе значно зекономити.

Термостат – це компактний пристрій, який дозволяє налаштувати рівень вашого домашнього комфорту, знижувати споживання електроенергії та продовжувати службу клімат-системи загалом.

Тільки уявіть, знижуючи температуру на 0,6 градусів на 8 годин на день, ви заощаджуєте близько 1% від загального рахунку за опалення. А якщо зменшити тепло на 5.6 градусів, то плата зменшиться на всі 10%. Така математика працює і із системами кондиціонування повітря.

Терморегулятор: види та функції

За способом управління термостати поділяють на:

 • механічні або кнопкові
 • цифрові чи сенсорні

Сучасні терморегулятори припадуть до смаку любителям різних цікавих гаджетів. Завдяки можливості бездротового з'єднання ви можете керувати кліматом свого приміщення на будь-якій відстані. Тепер, якщо ви поїхали у відпустку або відрядження і забули відключити обігрів, досить просто відкрити програму на своєму телефоні. Також можна заздалегідь створювати комфортну температуру як у цілому будинку, так і в окремих його частинах.

Термостат з мінімальною кількістю функцій підійде для невеликих приміщень, а також для тих, кому важлива простота використання.

Терморегулятор здійснює не тільки контроль, а згодом і економію споживаної енергії, але також:

 • дозволяє програмувати чи відключати кліматичні системи на відстані;
 • забезпечує безпечну роботу, що є актуальним для приміщень, в яких є діти або тварини;
 • завдяки широкому функціоналу розрахований на будь-який бюджет

Крім переліченого вище, термостат контролює налагодженість роботи клімат-системи в цілому і заздалегідь повідомляє, коли з'являються будь-які збої. Така функція допомагає визначити проблему на ранніх стадіях та виправити її, що інакше призвело б до дорогого ремонту або повної заміни системи.

Де придбати терморегулятор у Києві

Якщо ви знаходитесь у Києві, то можете придбати термостат безпосередньо в нашому шоурумі. Жителям інших міст ми пропонуємо оформити покупку через наш інтернет-магазин. Доставка по Україні – безкоштовна.

Крім широкого асортименту, ви можете отримати детальну консультацію від фахівців нашої фірми. Виходячи з того, якому типу монтажу ви віддаєте перевагу і який спосіб управління вам більш зручний, ми підберемо вам необхідний варіант. У нашому інтернет-магазини представлені не тільки термостати, але й різноманітні аксесуари до них, що дуже зручно та заощаджує час.

1. Які бувають терморегулятори?

 • Механічні
 • Цифрові
 • Програмовані
 • Wi-Fi терморегулятори

2. На яку висоту необхідно встановлювати терморегулятор?

На рівні вимикачів або на рівні очей, щоб Вам було зручно користуватися.

3. Чому варто купити терморегулятор в нашому магазині?

 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»