Системи антиобледеніння для даху

Системи антиобледеніння для даху та покрівлі


 
 

Антиобледенительные системы

Купити систему антиобледеніння для дахів - це спосіб вирішити безліч проблем, з якими з року в рік стикаються домовласники. Крім небезпеки травмування людини падаючими крижинами, виникає ще цілий ряд неприємностей технічного характеру. Це пошкодження жолобів, водостічних воронок, карнизів і, нарешті, значне снігове навантаження на покрівлю, яке різко знижує термін її експлуатації. Особливо серйозні неприємності намерзання льоду і снігу виникають при наявності мансардних вікон, розташованих в одній площині з покрівлею. Сонячне світло перестає проникати в приміщення, а скло може не витримати навантаження. Чистити дах вручну - заняття досить трудомістке і навіть небезпечне, тому набагато простіше і раціональніше замовити установку сніготанення або купити нагрівальний кабель анти обледеніння і встановити його самостійно.

Система антиобледеніння на даху не потребує обслуговування і сезонного демонтажу. У зимовий період пристрій функціонує в автоматичному режимі, тому господарі будинку зможуть забути про проблему назавжди, а влітку прекрасно зберігається навіть під променями палючого сонця. 

Основний елемент - нагрівальний ТЕН або саморегулюючий кабель. Залежно від покрівлі в одній конструкції можуть застосовуватися різні за потужністю кабелі. В цілому, головним завданням системи є не танення вже утвореного снігу і льоду на даху, а перешкода їх утворення. Авторежим роботи кожної окремої секції задається з урахуванням безлічі факторів: північна або південна сторона, кут нахилу, матеріал покрівлі та інші. Наприклад, секція включається при температурі поверхні -2 ° C і нагріває її до +2 ° C. Правильно спроектований обігрів і оптимальний режим роботи автоматики дозволяють економно витрачати електроенергію. При установці особливу увагу слід приділити природному водовідведенню, тобто стіканню талої води, тому  нагрівальний кабель встановлюється не тільки безпосередньо на покрівлю, але також необхідно купити антиобледеніння для водостоку.


Величезна перевага кабельної системи обігріву покрівлі в тому, що її монтаж можливий на будь-яку покрівельну поверхню, незалежно від того, чи передбачалося це проектом. Сам нагрівальний кабель відрізається будь-якої потрібної довжини і укладається в будь-яке, найбільш оптимальне положення для обігріву більшої площі з мінімальною затратою довжини. Закріплюється кабель спеціальними кріпильними елементами, надійність яких розрахована на десятки років експлуатації.

Компанія «Лето» має великий досвід у проектуванні та монтажі захисту від обмерзання. Наш інтернет-магазин пропонує купити антиобледеніння для даху та виконати монтаж. Ми швидко і якісно проведемо необхідні роботи. Для монтування підходить будь-який дах: плоский, двосхилий і складної геометричної конфігурації. Будь-який вид покрівлі аж до бітумних покриттів. При проектуванні ми також врахуємо наявність або відсутність громовідводу і, якщо потрібно, встановимо його, врахуємо естетичний вигляд та різні бажання клієнта. При нестачі запасу потужності системи електроживлення будинку виконаємо електромонтаж: прокладку додаткової проводки і установку захисного обладнання відповідного споживання.

Продаж здійснюється в Україні в роздріб і оптом недорого. У Києві діє акція - при покупці всього обладнання, виконання установлення всіх систем антизледеніння і сніготанення в подарунок. Доступна ціна нашої продукції викликає позитивні відгуки у наших клієнтів, а якість підтверджується гарантією.

3. Почему стоит заказать обогрев крыш и водостоков в нашем магазине?

  • Продаем только надежную и сертифицированную продукцию
  • Бесплатно поможем с расчетом необходимой длины и дадим советы по установке или произведем замер и монтаж
  • Скидка 5% при оплате картой на сайте
  • Промокод на скидку 10% - «leto10se»

4. Даете ли вы гарантию на монтаж системы уличного обогрева?

Да, мы даем гарантию 2 года на монтаж наших специалистов