Системи антиобледеніння і сніготанення

Просте, економне, надійне рішення для захисту від снігу та обледеніння дахів і відкритих майданчиків, трубопроводів і резервуарів - кабелі для підігріву від компанії «Лето» для застосування в будівництві, промисловості і побуті. Якісні системи вуличного обігріву представлені в нашому магазині відомими торговими марками Ceilhit, Eltrace (ELK) і (Traceco), Thermal (ESRT-N) в широкому експлуатаційному сегменті. 

Нагрівальний кабель являє собою гнучкий виріб круглого або овального перетину. Ззовні міцна ізоляція з різних матеріалів, розрахованих на різні середовища експлуатації: від помірно-агресивних до середовищ з підвищеною агресивністю. Під ізоляцією розташований захисний екран. Він виконує не тільки функцію механічного захисту, а й служить розсіювачем тепла по всій поверхні кабелю рівномірно. Усередині проходять провідники, що живлять нагрівальні елементи, розташовані по колу для поліпшення тепловіддачі.

Також у нас можна купити саморегулюючий кабель, всередині якого розташована напівпровідникова жила, яка змінює свій опір залежно від температури навколишнього середовища. Тому такий кабель не вимагає спеціальних датчиків і терморегуляторів, здатний підтримувати постійну температуру,  не перегріваючись і починаючи обігрів в потрібний момент.

У той час, як сам кабель є економним в енергоспоживанні, його підключення можна виконувати через терморегулятор. Пропонований нашим магазином терморегулятор від відомого бренду OJ Electronics для систем сніготанення та антизледеніння дозволяє вибирати необхідний режим нагріву і використовувати підігрів в автономному режимі без участі людини. Це додатково економить електроенергію, виключаючи її зайві витрати.

Перспективний і сучасний метод вуличного обігріву теплоелектричними кабелями має масу переваг, при цьому не вимагає технічного обслуговування і характеризується довгим терміном служби.

Саморегулюючі і резистивні нагрівальні кабелі: 

Обігрів під'їзних шляхів

  • Прості в монтажі, не вимагають особливих навичок і спеціального устаткування.
  • Відрізаються будь-якої потрібної довжини. 

  • Укладаються в будь-якій конфігурації. 

  • Надійні і безпечні. 

  • Довговічні.

За середовищем експлуатації пропонована нами продукція поділяється:

  • Ізоляція ПВХ застосовується в електронагріваючих кабелях, призначених для експлуатації всередині і зовні приміщення. Така ізоляція протистоїть впливу зовнішньої атмосфери, ультрафіолету, води, а також слабокислих і слабколужних середовищ. Може використовуватися в водостоках, резервуарах з хлорованою водою, укладатися в бетон, грунт і застосовуватися на відкритому повітрі. 

  • Ізоляція фторопласт. Нагрівальний кабель з такою ізоляцією призначений для використання в агресивних середовищах. Протистоїть впливу нафтопродуктів, в тому числі і при їх активному русі. Може застосовуватися для обігріву резервуарів з паливом і нафтохімічних трубопроводів. 

За механічним навантаженням:

  • Кабель нормальної міцності. У ньому під шаром ізоляції проведена захисна екранізація, виконана з металевої сітки. Кабель може укладатися в грунт, для обігріву теплиць або газонів, в бетон тротуарних доріжок або підлоги житлового приміщення. Також використовується для обігріву стоків, водопроводів і резервуарів води.

  • Кабель з підвищеною міцністю. Тут захисний екран посилений оплетенням з нержавійки. Його можна застосовувати для обігріву підлог у гаражах для важкого транспорту, стоянкових майданчиків і підлог складських приміщень. 

Досвідчені консультанти нашого магазину допоможуть підібрати оптимальний і розрахувати найбільш економний варіант вуличного обігріву з урахуванням експлуатаційних і архітектурних особливостей. Телефонуйте.

Купити систему для вуличного обігріву Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси , Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на системи антиобледеніння та сніготанення і безкоштовна доставка по всій Україні. Купити теплу підлогу.