Системи для обігріву труб

Як вибрати кабель для обігріву труб ?

система обогрева труб

Обігрів трубопроводів. Опис

Обігрів труб іноді є технологічно необхідним заходом або вимушеним рішенням. Часто трубопроводи знаходяться вище рівня землі або закладаються вище глибини промерзання. В цьому випадку в зимовий час необхідно обігрівати труби. У минулому використовувалися різні системи, але всі вони були недосконалі, вимагали обслуговування, ремонту і не завжди працювали досить надійно.

Обігрів трубопроводу або його ділянки за допомогою нагрівальних кабелів сьогодні найпрогресивніший метод підтримки необхідної температури і вже має позитивні відгуки серед клієнтів. Система настільки проста, що застосовується не тільки там, де була передбачена проектом, але і там, де обігрів не був передбачений заздалегідь. Необхідний відрізок проводу просто розташовується в трубопроводі на ділянці, що підлягає обігріву.

Одна з вагомих переваг гнучкого ТЕНа в тому, що його легко монтувати і демонтувати, тому при необхідності можна використовувати тимчасово. Виріб  гнучкий і може вводитися до трубопроводу через перпендикулярно врізану муфту, що дає можливість екстреного монтажу при терміновій необхідності прогріву.

Щоб підтримувати постійну температуру всередині трубопроводу, незалежно від погодних умов, можна застосувати саморегулюючий кабель. 

При технологічній потребі регульованого обігріву можна контролювати температуру всередині труби, підключивши ТЕН через терморегулятор. Вибравши бажані параметри, можна управляти температурним режимом, що дає можливість додатково знизити споживання енергії та знизити людський фактор в робочому процесі. Наприклад, розігрів топливопроводної з дизельним паливом буде проводитися тільки в період  регламентованих за часом заправок транспорту. Для якого середовища і труб підходять нагрівальні кабелі.

У магазині «Лето» представлені кабелі для труб, що задовольняють практично будь-які вимоги. Основні відмінності запропонованої продукції полягають в потужності, оболонці і функціональності.

Підігрів водопроводу

Єдиним серйозним фактором впливу на кабель в водопроводі може бути високий тиск, але і для таких умов експлуатації у нас знайдеться що запропонувати. Це провід з посиленим обплетенням з нержавіючої сталі, яка знаходиться під зовнішньою оболонкою. Однак з економічних міркувань недоцільне його застосування в простих водопроводах, так як зазвичай P в них не перевищує 5 атм. А ось в промисловості P води в трубах може перевищувати і 200 атм.

Обігрів трубопроводів в нафтохімічній промисловості

Тут важлива стійкість виробу до агресивних речовин. Ми пропонуємо проводи з оболонкою з ПВХ, а для більш хімічно активних середовищ - з фторопласту.

Підігрів газопроводів

Не завжди газопровід розташовується під землею, де температура відносно постійна. Це переходи через річки, яри, підведення до газорозподільних станцій. Різкі перепади температур на окремих ділянках можуть викликати перепади тиску, а це може привести до збоїв облікового обладнання, втрат через запобіжно-скидні клапани. Щоб цього не сталося, досить встановити на відкритих ділянках кабельний обігрів. Це стосується магістрального газопроводу високого тиску, в ньому газ мчить з великою швидкістю і може нести мікроскопічні частинки, які будуть стикатися з проводом. У цьому випадку застосовуються нагрівальні кабелюі з посиленим обплетенням і ізоляцією із фторопласта, який відрізняється не тільки хімічною стійкістю, але і антифрикційними якостями.

Обігрів пластикових трубопроводів

Тут важливо врахувати температуру нагрівання, щоб вона не перевищила максимально допустиму для матеріалу. Це питання може вирішуватися за допомогою вибору режиму на регуляторі, але все ж не варто переплачувати за зайву потужність.

Крім усього іншого, всі кабелі, призначені для різних умов експлуатації та незважаючи на ціну, можна об'єднати такими якостями, як електробезпека, довговічність і надійність.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити систему антиобледеніння та обігріву для труб недорого. У нас також можна замовити доставку по Україні. Для організацій пропонуємо поставки оптом, а для роздрібних покупців допомагає заощадити акція, яка періодично проводиться.

У Києві можливий виїзд фахівця на об'єкт для проведення консультації, розрахунку обладнання і рекомендацій по його установці. У випадках, де не потрібен спеціальний допуск (газова та нафтохімічна промисловості), ми готові виконати монтаж.

Купити системи для обігріву труб Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси , Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на кабелі для обігріву труб і безкоштовна доставка по всій Україні.


2. В каких случаях лучше применить саморегулирующий кабель?

Применение саморегулирующегося кабеля целесообразно, если труба проходит через разные температурные зоны. Например: Начинается в помещении, проходит через улицу и потом обратно заходит в помещение.
Или если труба очень маленькой длины (до 5 м). Тогда можно сэкономить и применить самрег. кабель без терморегулятора. 
Во всех остальных случаях рекомендуем - резистивный кабель. Он долговечнее, надежнее и дешевле.

3. Как выбрать правильно мощность кабеля для труб?

Здесь выбор зависит от диаметра трубопровода:
  • Ø 15-25 мм – 10 Вт/м;
  • Ø 25-40 мм – 16 Вт/м;
  • Ø 40-60 мм – 24 Вт/м;
  • Ø 60-80 мм – 30 Вт/м;
  • От 80 мм в диаметре – 40 Вт/м.

4. Почему стоит заказать греющий кабель для труб в нашем магазине?

  • Продаем только надежную и сертифицированную продукцию
  • Бесплатно поможем с расчетом необходимой длины и дадим советы по установке или произведем замер и монтаж
  • Скидка 5% при оплате картой на сайте
  • Промокод на скидку 10% - «leto10se»