Тепла підлога Ceilhit (Іспанія)

Тепла підлога Ceilhit (Іспанія)

Теплый пол Ceilhit

Іспанські теплі підлоги Ceilhit - це опалювальні конструкції, які поєднують в собі високу європейську якість і доступну ціну. Їх можна використовувати в будь-яких приміщеннях під різні покриття підлоги. Сама тепла підлога - це високонадійний механізм, який здійснює прогрів швидко, якісно і без значних витрат електроенергії. Це свого роду низькотемпературна опалювальна конструкція, яка  нагрівається і розподіляє тепло рівномірно від підлоги до стелі. Відповідно, немає температурних перепадів, протягів та інших коливань повітря. Магазин «Лето» радий запропонувати споживачам різні моделі системи Ceilhit, що завоювали авторитет у величезної кількості користувачів по всьому світу.

Кабельні теплі підлоги Ceilhit, їх конструкція, установка і експлуатація

Для якісного опалення можна використовувати мати або кабелі марки Ceilhit.

Мати Ceilhit складаються з термостійкого полотна, де зафіксовано елемент нагріву - кабель. Ці системи широко застосовуються в побуті та можуть використовуватися в дитячих кімнатах, вітальнях, коридорах, балконах, ванних і ін. Їх особливість полягає в тому, що після установки вони не піднімають лінію підлоги. Пов'язано це з можливістю інтегрування кабелю в клейову базу без подальшого заливання цементною стяжкою. Таким чином, механізм розташовується близько до поверхні, а значить, часовий період нагріву підлоги і повітря скорочений до мінімуму.

Відзначимо, що сам кабель розміщений на основі чітко фіксованими петлями. Це говорить про рівномірність прогріву всієї робочої площі. Якщо укладання пристрою повинне відбутися в місці зі «складною» формою, сітка підлягає поділу без порушення єдності кабелю.

Кабель Ceilhit може використовуватися як в приміщеннях, так і на вуличних майданчиках. Ці системи дуже надійні, зносостійкі, не піддаються деформації під впливом температури або зовнішніх чинників. Їх зовнішня оболонка складається з термостійкого матеріалу, а всередині є ізоляційний прошарок, що дозволяє говорити про повну водонепроникність механізму. При цьому, кабель екранований шаром фольги для захисту від електромагнітного фону. Таким чином, теплі підлоги Ceilhit підлягають застосуванню в будь-яких громадських закладах, не завдаючи шкоди організму.

Теплый пол Испания Селхит

Застосовуватися конструкції можуть під будь-яке покриття. Це може бути мармур, граніт, плитка, ламінат та ін. Їх укладання виконується в бетонну основу, а розмір петлі кабелю при інтегруванні впливає на показник потужності пристрою при його роботі.

Ми реалізуємо теплі підлоги Ceilhit за доступною ціною і гарантуємо їх якість і довгий термін безперебійної експлуатації.

Саме  опалювальні системи підлоги Ceilhit створять у вашому будинку бажаний затишок і м'який мікроклімат при будь-якій температурі за вікном.