Терморегулятори для обігрівачів

Подорожчання електроенергії стимулювало розвиток альтернативних способів опалення. Одними з таких енергозберігаючих опалювальних приладів стали інфрачервоні обігрівачі. Як правило, переносні опалювальні пристрої оснащені терморегуляторами, які коригують роботу по температурі поверхні, яка нагрівається. Якщо електричне обладнання служить основним елементом опалення, термостат необхідний для управління всією системою, що обігріває кімнату.

Ланцюг підключення електричних нагрівальних приладів в одній кімнаті виконується паралельно, а до джерела живлення (220 В) підключається послідовно через терморегулятор. Цей пристрій дає можливість вибирати комфортну температуру, яка буде підтримуватися протягом усього періоду роботи системи. Крім того, обігрів буде включатися лише на малі проміжки часу, за рахунок чого досягається економія електроенергії і ресурсу обігрівачів.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити терморегулятори для обігрівачів. В асортименті представлені теплорегулюючі пристрої стаціонарного і розеточного типу з вбудованими датчиками температури. Всі пристрої мають максимальне пропускне навантаження 3-3,5 кВт, чого цілком достатньо для підключення опалювальної системи однієї кімнати. Кожна позиція має короткий опис, що супроводжується технічними характеристиками і відгуками покупців.

Терморегулятори підходять для побутових обігрівачів всіх видів. При цьому головною умовою є лише відповідність максимального навантаження термостата. Цей показник не повинен бути нижчим за сумарну потужність електрообігрівачів приміщення. Всі інші відмінності продиктовані особистими уподобаннями, дизайном і ергономічністю.

Слід зауважити, що всі термостати мають різний температурний діапазон регулювання, і ті моделі, які здатні працювати від -5 ° C, підходять для кліматичної техніки, для кондиціонерів, акліматизаторів і ін.

Для інфрачервоних обігрівачів, закріплених стаціонарно як настінних обігрівачів, так і для стельових обігрівачів, рекомендуємо встановлювати стаціонарний терморегулятор. Така модель монтується в розеткову коробку, має респектабельний зовнішній вигляд і легко вписується в інтер'єр приміщення.

 У випадку, коли електроопалювальне устаткування застосовується в якості додаткового опалення і в мережу включається за допомогою штепселя, рекомендуємо підключення через розетковий терморегулятор. Пристрій включається в розетку, а вилка опалювального приладу - в розетку, вбудовану в регуляторі. Навіть якщо сам по собі нагрівач має вбудований терморегулятор, задати бажану температуру повітря не вийде, так як його термодатчик визначає температуру поверхні приладу. І тільки за допомогою окремого термостата, який коригує роботу за температурою повітря, можна досягти стабільного і комфортного мікроклімату.

Розетковий термостат також відмінно підійде для масляних обігрівачів. Навіть пристрою  з мінімальною пропускною потужністю в 3 кВт досить для роботи «Масляника», потужність якого зазвичай варіює від 1,5 до 2,5 кВт.

Для інфрачервоних обігрівачів, що працюють в тандемі з теплою підлогою, оптимальним варіантом стане модель з виносним датчиком. Хоча запропоновані термостати мають вбудований датчик повітря, ми допоможемо підібрати виріб, в якому є можливість  підключення додаткового датчика.

За функціями також є відмінності. Бюджетні моделі характеризуються найнеобхіднішими функціями - вибір і підтримка температурного режиму. У більш дорогих варіантах функціонал розширено до таких можливостей, як таймер, блокування екрану і навіть програмування на тиждень вперед. Вибираючи, не завжди варто економити, адже ціна прямо пропорційна можливостям виробу, а значить - економії електроенергії. Тому при досить грамотному виборі вартість пристрою окупиться за один опалювальний сезон.

Замовити найбільш підходящий терморегулятор недорого можна в Києві з доставкою по Україні. Для зацікавлених організацій пропонуємо поставки оптом. Роздрібним покупцям періодично пропонуються акції зі знижками.

Купити терморегулятор для інфрачервоного обігрівача Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси , Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на терморегулятор для ІЧ-обігрівача і безкоштовна доставка по всій Україні.

1. Які бувають терморегулятори?

  • Механічні
  • Цифрові
  • Програмовані
  • Wi-Fi терморегулятори

2. На яку висоту необхідно встановлювати терморегулятор?

На рівні вимикачів або на рівні очей, щоб Вам було зручно користуватися.

3. Чому варто купити терморегулятор в нашому магазині?

  • Продаємо тільки оригінальну продукцію
  • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
  • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
  • Промокод на знижку 10% - «leto10se»