Килимки з підігрівом

Компанія Літо пропонує великий вибір якісних, безпечних та мобільних килимків з підігрівом. Ці унікальні вироби поєднують кращі якості звичайних килимів та електричної теплої підлоги.

Тактильно приємний та зносостійкий електрокилимок при включенні випромінює тепло, як і тепла підлога на основі інфрачервоної плівки. Такий килим з підігрівом зігріє в міжсезоння та при недостатньому центральному опаленні, а також може виконувати й ряд інших функцій.

Для чого можна використовувати килимок з обігрівом

Універсальний теплий килимок можна розладжувати на будь-які підлогові покриття, а за рахунок його багатофункціональності його можна використовувати в наступних варіантах.

  • Електорокилимок для ніг для локального обігріву можна застосовувати на роботі або в домашніх умовах. Такий варіант також відмінно підходить для облаштування теплої зони на підлозі для гри дитини.
  • Килимок з підігрівом для тварин можна використовувати як теплу лежанку для домашніх улюбленців або в господарстві для обігріву інкубаторів і брудерів.
  • Термокилимок може замінити килимове покриття в передпокої, яке додатково можна використовувати як дбайливу сушку взуття.

Килимок с підігрівом для взуття

Як влаштований та як працює електричний килимок з підігрівом

Конструкція термокилимка має верхній та нижній шар з м'якого та довговічного матеріалу, зазвичай якісного ковроліну з низьким ворсом. У деяких моделях в якості нижнього шару використовується каучукова антиковзаюча основа.

Між шарами розташована інфрачервона плівка, а під нею фольгована підкладка. Її функція відбивати тепло від ІЧ-плівки вгору, не нагріваючи основу.

Досить розстелити килимок на підлозі, увімкнути в розетку й через 5-10 хвилин вже відчувати приємне тепло. При нагріванні до максимальної температури 50-55 °C килим відключається. Для підвищення рівня безпеки в нього вбудований захист від перегріву. Це забезпечує безпечне використання та виключає загоряння.

Переваги электрокилимка з підігрівом

Завдяки універсальності, багатофункціональності та безпеки термокилимок став чудовою альтернативою електричній теплій підлозі. Крім того, він характеризується цілим рядом переваг:

  • мобільність та відсутність монтажу − теплий килимок завжди можна взяти з собою й розкласти на рівне та тверде покриття в будь-якому зручному місці, де його можна підключити в розетку;
  • низьке енергоспоживання − в залежності від моделі його потужність всього 22-220 Вт, при цьому він не працює постійно та споживає в 5 разів менше в порівнянні зі звичайними обігрівачами;
  • практичність − використовуваний ковролін стійкий до забруднень та легко очищається щіткою.

Правила по експлуатації теплого килимка

Щоб термокилимок прослужив якомога довше, потрібно дотримуватися 5 простих правил.

1. Не ставити на нього меблі з ніжками, які можуть пошкодити нагрівальний елемент.

2. Не залишайте на ньому предмети, які можуть перешкоджати тепловіддачі, наприклад, подушку або ковдру.

3. Не використовуйте його у ванних кімнатах та інших вологих приміщеннях.

4. Слідкуйте, щоб він не промокав, якщо це сталося потрібно відразу відключити його від розетки та дати просохнути.

5. Застосовуйте для нього тільки суху чистку.

Купити килимок з підігрівом з доставленням по Україні

У нашому інтернет-магазині можна вибрати та купити килимок з підігрівом різного розміру, потужності та кольору. На кожен килимок дається офіційна гарантія від виробника. При відправці покупцеві ми перевіряємо його працездатність. Доставлення по всій території України «Новою Поштою».