Тепла підлога під ламінат

ТЕПЛА ПІДЛОГА ПІД ЛАМІНАТ

При неможливості підняття рівня підлоги, тепла підлога під ламинат вибирається серед обладнання, адаптованого на сухий монтаж без виконання стяжки. Це алюмінієвий нагрівальний мат і інфрачервона плівка. 

АЛЮМІНІЄВИЙ МАТ- це модернізований мат, де ультратонкий кабель (1,7 мм) також викладений петлями і зафіксований на сітці. Унікальна розробка об'єднала всі якості кабельних нагрівачів, при цьому не вимагає заливки розчином.

Весь мат поміщений між шарами алюмінієвої ламінованої фольги з додатковим верхнім шаром поліестеру. Така «алюмінієва сорочка» дозволяє укладати мат безпосередньо під покриття підлоги, тобто виконує функцію теплообмінника замість стяжки. Поліестер служить для посилення міцності, захищаючи мат від механічних пошкоджень.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І БЕЗПЕКА

АЛЮМІНІЄВИЙ МАТ застосовується для будь-якого приміщення, незалежно від вимог до електро-пожежної безпеки. Його можна укладати і під всі інші покриття для підлоги (паркет, плитка дошка, ДПК, лінолеум, ковролін та ін.), які підходять для теплої підлоги. Мат можна використовувати як для основного опалення, так і для комфортного обігріву.

 • ОСНОВІ МАТА ЛЕЖИТЬ ДВОЖИЛЬНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ
  КАБЕЛЬ, його безпека повністю відповідає всім показникам, перевірених часом кабельних нагрівачів.
 • ПОДВІЙНА ІЗОЛЯЦІЯ зі стійкого до високої
  температури, механічних і хімічних
  впливів фторопласта.
 • ЕКРАНОВАНИЙ РУКАВ, що виконує
  функцію захисту від ЕМ-випромінювання
  і захисного заземлення.
 • ЗАВОДСЬКА МУФТА З ПРОВОДОМ
  ЖИВЛЕННЯ – випробувана на
  герметичність високою напругою.
АЛЮМІНІЄВИЙ МАТ схема
інформація

До того ж за рахунок РІВНОМІРНОГО РОЗПОДІЛУ ТЕПЛА через алюмінієву фольгу, на відміну від ІЧ-плівки мат НЕ перегорить, якщо зверху на нього поставити низькі меблі та інші предмети. ПРОСТИЙ МОНТАЖ алюмінієвого мату є ще однією перевагою. Мат укладається на амортизовану підкладку під ламінат, а зверху відразу настилається ламінат.

ІНФРАЧЕРВОНА ПЛІВКА

ІНФРАЧЕРВОНА ПЛІВКА
 • ПЛІВКОВІ ПІДЛОГИ МАЮТЬ СУВОРІ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ І ПОСТУПАЮТЬСЯ КАБЕЛЬНИМ ОБІГРІВАЧАМ ЗАТЕРМІНОМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА БЕЗПЕКОЮ.
 • ІЧ-ПЛІВКА допускається тільки для сухого монтажу під будь-яке покриття підлоги, крім плитки, і лише в сухих приміщеннях з мінімальним ризиком попадання води на підлогу.
 • ДЛЯ ПРИМІЩЕНЬ з підвищеними вимогами безпеки плівку потрібно додатково покривати вуглецевою тканиною E-DERO, яка підключається до контакту заземлення. Однак це лише виключає ураження електричним струмом при випадково розлитій на підлозі води, але не дає можливість застосовувати плівковий обігрів в сирих приміщеннях.
 • ВРАХОВУЮЧИ, ЩО ІЗОЛЯЦІЯ контактів і місць відрізу проводиться на місці монтажу, їх не можна вважати абсолютно герметичними. При попаданні вологи виникає висока ймовірність витоку струму. При використанні заземлювальної тканини спрацює автоматичний захист і, якщо приміщення сухе, а вода була розлита випадково, то підлогу можна буде включати знову тільки після повного висихання. У сирому приміщенні таке відключення буде відбуватися постійно.

ВИСНОВОК

ПОРІВНЮЮЧИ АЛЮМІНІЄВИЙ МАТ І ІЧ-ПЛІВКУ слід зазначити єдиний недолік мату - це висока ціна. При цьому, роблячи свій вибір, слід ретельно проаналізувати умови експлуатації і правильно розставити пріоритети.

ЯКЩО НА ПЕРШОМУ МІСЦІ СТОЇТЬ БЕЗПЕКА, НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ, то, однозначно, слід вибирати алюмінієвий мат, особливо не варто економити на безпеці в дитячій кімнаті.

Купити електричну теплу підлогу під ламінат в Україні

Інтернет-магазин Літо пропонує великий вибір теплої підлоги під ламінат. У нас можна купити алюмінієвий мат за ціною 578 грн/м². У продажу є інфрачервоні плівки від 140 гривень за п.м. На всю продукцію оформляється гарантія від компанії-виробника.

У Києві можна забрати покупку самостійно з нашого офісу або відразу замовити кур'єрську адресну доставку по місту. В інші регіони України доставляємо замовлення поштою.

1. Яка буває тепла підлога під ламінат?

1. Яка буває тепла підлога під ламінат?
 • Алюмінієвий нагрівальний мат
 • інфрачервона плівка

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

Ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором для розрахунку вартості.

3. Чим алюмінієвий мат краще інфрачервоної плівки?

3. Чим алюмінієвий мат краще інфрачервоної плівки?
 • Є заземлення і захисний екран від електромагнітних випромінювань
 • Не боїться замикання тепла
 • Заводська, повністю готова до монтажу конструкція
 • Повністю безпечно для дітей

4. Чому варто купити теплу підлогу в вашому магазині?

4. Чому варто купити теплу підлогу в вашому магазині?
 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»