Обігрівачі-картини

Обігрівач-картина - мальовниче тепло

Щоб час, проведений у вашій квартирі, був комфортним навіть у холодну погоду, допоможуть пристрої інфрачервоного опалення. Подібні прилади бувають декількох видів. Настінним обігрівачем, виконаним у вигляді картини, можна обігріти приміщення. Крім того, він стане родзинкою інтер'єру.

У чому перевага інфрачервоного опалення?

Будь-який нагрітий матеріал віддає тепло двома способами: шляхом безпосереднього контакту і у вигляді випромінювання. Сила теплового впливу залежить від ступеня нагріву і якості самого матеріалу. У приладах інфрачервоного опалення використовуються матеріали, які максимально потужно випромінюють тепло. Інфрачервоне випромінювання абсолютно нешкідливе, адже саме такий вид випромінювання характерний для Сонця і всього живого на Землі.

Чому варто купити саме настінний обігрівач?

Основна перевага представлених моделей в тому, що вони передають інфрачервоне тепло безпосередньо, без використання повітря. Інші опалювальні прилади спочатку гріють повітря, а від повітря вже зігрівається приміщення повністю. ІЧ-прилад для обігріву діє навпаки: присутні в приміщенні люди починають відчувати тепло вже через півхвилини від запуску. Купити інфрачервоний обігрівач – значить відносно недорого стати володарем приладу, який швидко і легко може обігріти навіть великі кімнати або подати тепло на відкрите повітря.

Картина - обігрівач: два в одному

Інфрачервоні прилади опалення бувають декількох видів: керамічні, кварцові, галогенні, мікатермічні, карбонові. Але особливої ​​уваги заслуговує інфрачервоний настінний обігрівач, виконаний картиною. Як влаштований цей чудо-прилад?

Подібний вид ІЧ - приладу для обігріву приміщення являє собою плівковий ІЧ - обігрівач, покритий зверху основою із зображенням. Зображення може бути різним - все залежить від смаку власника. Розмістивши зручніше настінний обігрівач-картину, його підключають до джерела живлення через автоматичний терморегулятор, який самостійно вмикає і вимикає прилад в залежності від ступеня нагріву приміщення. Картину-обігрівач слід розміщувати на стіні, виконаній з безпечних для виникнення пожежі матеріалів, на відстані не менше 30 см від навколишніх предметів і далеко від дітей. Вибір і установка такого приладу для обігріву досить прості. Такий настінний обігрівач ідеальний для будь-якого приміщення. Для приміщення більшої площі доцільно купити дві або три таких картини.

Купити обігрівач-картину Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на інфрачервоні обігрівачі та безкоштовна доставка по всій Україні.