Обігрівачі для дому

Топ продажу
Придбаний - 1573 раз

1999 грн

5 відгуків
Топ продажу
Придбаний - 1219 раз

3419 грн

3 відгуків
Придбаний - 288 раз

3269 грн

Придбаний - 980 раз

2574 грн

2 відгуків
Топ продажу
Придбаний - 1 раз

499 грн

2 відгуків
Придбаний - 312 раз

1100 грн

1 відгуків
Придбаний - 299 раз

949 грн

1 відгуків
Придбаний - 792 раз

1900 грн

1 відгуків
Придбаний - 541 раз

1100 грн

3 відгуків
Придбаний - 589 раз

1370 грн

1 відгуків
Придбаний - 736 раз

2190 грн

1 відгуків
Придбаний - 669 раз

2849 грн

2 відгуків
Придбаний - 614 раз

3469 грн

2 відгуків
Придбаний - 55 раз

1190 грн

Придбаний - 523 раз

2299 грн

5 відгуків
Придбаний - 187 раз

1757 грн

1 відгуків
Придбаний - 317 раз

2099 грн

1 відгуків
Продано

обогреватели для дома

Холодні зими і неякісно працююче центральне опалення не залишає іншого вибору, як купити обігрівач. У недалекому минулому популярністю користувалися масляні обігрівачі. Трохи пізніше на зміну прийшли більш економні конвектори, але з досить чутливим подорожчанням електроенергії з'явилася потреба в ще більш економних і ефективних опалювальних приладах. Таким приладом став інфрачервоний обігрівач.

Розробка вже давно зарекомендувала себе в європейських країнах, а багато домовласників стали застосовувати інфрачервоні обігрівачі для основного опалення, повністю відмовившись від застарілих газових і електричних котлів.

Енергозберігаюча технологія не тільки економно витрачає електроенергію, але і якісно опалює приміщення без таких побічних ефектів, як сухість повітря і перепад температур на підлозі і під стелею.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити керамічну панель для опалення. Унікальний ІЧ-конвектор має подвійну дію тепловіддачі - конвекційну і інфрачервону. За рахунок підвищеної тепловіддачі панель має високий ККД і тому витрачає мінімум електроенергії. У конструкції застосована плита з термокераміки, яка рівномірно розсіює тепло і випромінює його у вигляді інфрачервоного випромінювання. Теплова енергія не передається безпосередньо повітрю, а нагріває предмети, стіни і стелю. Повітря гріється від вторинних джерел. Таким чином, прогрів приміщення відбувається рівномірно, не утворюючи перепадів температури, і не пересушує повітря.

Екологічність

Такий обігрівач для будинку має ряд корисних для здоров'я властивостей, що було доведено на основі експертизи СЕС МОЗ України. В результаті було зроблено висновок, згідно з яким ІЧ-панелі рекомендовані для опалення в житлових приміщеннях, дитячих і медичних установах. За хвильовими характеристиками теплове випромінювання керамічної панелі максимально наближене до тепла людського тіла, так само, як і до тепла традиційної печі з глини. Тому створюване теплове середовище є природним для організму і не викликає дискомфорту і відчуття сухості шкіри.

Безпека

Всі представлені варіанти сертифіковані в Україні і відповідають суворим європейським стандартам. В описі кожного бренду представлена ​​інформація про сертифікати, ступенях механічного та електричного захисту. Поверхня обігрівача максимально нагрівається в середньому до 60-85 ° C в залежності від моделі, що при торканні безпечно навіть для дітей. Вироби обладнані захисними механізмами від перевантажень і короткого замикання, тому абсолютно пожежобезпечні.

Технічні переваги

  • Панель швидко і легко монтується на стіну, а при бажанні оснащується спеціальними ніжками для установки на підлогу і може використовуватися як пересувний обігрівач.
  • Підключення проводиться в побутову мережу 220 В. Порівняно невелика потужність приладу не вимагає для підключення прокладки окремої лінії і не перевантажує внутрішньоквартирні електромережі.
  • ІЧ-панель не займає багато місця, а при використанні її в якості основного опалення в приватному будинку виключає установку громіздкого котельного обладнання.

Економність і ергономічність

Крім того, що потужність керамічного обігрівача значно нижча, ніж застарілих масляних і конвекторів (в середньому в 3 рази), багато моделей випускаються з регулятором температури. Це дозволяє не тільки вибирати комфортний режим роботи, а й економити електроенергію. Після включення панель набирає температуру і вимикається, продовжуючи опалювати приміщення за рахунок акумульованого в керамічній масі тепла. Включення відбуваються лише на короткі проміжки часу для поповнення запасу теплоти. За добу прилад споживає електроенергію всього 6-7 годин.

Для основного опалення економніше купити панелі без регулятора, так як їх ціна буде нижчою. Обладнавши приміщення необхідною розрахунковою кількістю обігрівальних панелей, їх підключення проводиться через окремий терморегулятор, завдяки чому досягається той же ефект.

Продаж здійснюється в Києві, при необхідності проводиться доставка по території держави. На вибір представлені моделі різного дизайну, розміру, потужності і модифікації. Серед продукції пропонуються найвідоміші і надійні бренди, такі як HEAT PLUS, VENECIA, КАМИН, UDENS, TERMOPLAZA, DIMOL, ТЕПЛОКЕРАМІК, HYBRO, SUNUP, MARIO і ТРІО. Дізнатися більше про кожен бренд можна у відповідних розділах нашого сайту або прочитавши відгуки в інтернеті.

Електричні інфрачервоні обігрівачі недорого - це відмінне рішення в кімнату, а також в будинок, на дачу, в офіс для облаштування економного опалення. Для будівельних і ремонтних організацій пропонуємо замовити продукцію оптом. Можливі будь-які обсяги поставок. Для роздрібних покупців діє акція на знижки.

Купити інфрачервоні обігрівачі Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси, Донецьк , Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на обігрівачі і безкоштовна доставка по всій Україні.