Виробник - Zubr

Зубр

Вже стало абсолютно буденною справою використання кліматичного обладнання для прогріву житлових або робочих приміщень. Адже тепло і комфортна температура - це запорука здорового самопочуття та гарного настрою. Дуже складно бути в бадьорій формі або з натхненням прокидатися вранці, коли в спальні холодно, у ванній кімнаті сиро.

ZUBR - один з брендів відомого українського виробника DS Electronics, який заснований в 2003 році. Сьогодні це компанія з 15-тирічним стажем, яка успішно розвивається, в штаті якої більше сотні співробітників.

Продукція DS Electronics - це якісні, надійні і енергоефективні пристрої, сертифіковані за українськими і європейськими стандартами якості та безпеки. Вироби користуються великою популярністю як в Україні, так і в країнах Євросоюзу та СНД, що є найкращим свідченням того, що компанії можна довіряти.

Информация ВИПУСК РЕЛЕ ЗУБР РОЗПОЧАВСЯ У 2004 РОЦІ, А З 2011 Р. - ВИПУСК РЕЛЕ З ТЕРМОЗАХИСТОМ.
Всі пристрої виготовляються в м.Києві, де знаходяться власні масштабні виробничі потужності виробника. Завод оснащений сучасним високотехнологічним обладнанням, а для виготовлення використовуються комплектуючі від авторитетних компаній EPCOS, HTC, Samsung і ін. Після того, як пристрій виготовлено, він проходить ретельні передпродажні випробування, тому відсоток виробничого браку мінімальний.

Реле контроля напряжения Zubr

Лінія Зубр – це реле напруги і вольтметри, які дозволяють контролювати якість електрики.

Головна функція реле Зубр – забезпечити 100% безпеку і продовжити термін служби побутової техніки і промислового устаткування при аварійних ситуаціях в мережі.

Застосування – - реле напруги незамінні в умовах перепадів напруги і струму або коли показники відхиляються від норми з огляду на перевантаження лінії електропередач або використання «старого» або несправного обладнання на підстанціях.

Реле контролю напруги Zubr

Переваги реле від бренду Zubr

Широкий модельный ряд,
що включає багатофункціональні моделі, різної потужності - 1 тис. -13,9 тис. ВА і струмом - 5-63 А
Призначені
для одно- і трифазної мережі
Корпус
з самозагасаючого полікарбонату забезпечує додатковий захист.
Всі пристрої
оснащені затримкою включення після стабілізації напруги.
Професійні моделі
мають термозахист
Деякі вироби
використовують алгоритм True RMS.
Простота установки
на DIN-рейку або безпосередньо в «євро» розетку
Всі моделі адаптовані
під вітчизняні енергомережі
Зубр
  • Виробник Зубр постійно розширює асортимент.
  • Кожен пристрій розробляється командою висококваліфікованих фахівців, які досконало опрацьовують прошивки і функціонал пристроїв, а також впроваджують інноваційні рішення. До того ж завжди враховуються вимоги покупців.
  • Всі реле напруги Zubr мають техпаспорт і гарантію на стабільну роботу - 5 років.
  • Оперативне обслуговування забезпечують офіційні сервісні центри в Києві. Купити реле напруги Zubr в Києві можна за адресою: пр.Перемоги 56.