Настінні обігрівачі Uden-S

Компанія ТОВ «Уден-УКРАЇНА» - одна з найбільших вітчизняних виробників автономного електричного опалення.  Безрідинні обігрівачі UDEN-S, які випускає компанія, налічують понад 180 моделей. Всі електричні обігрівачі на відміну від звичайних масляних і конвекторів потужністю 1,5-2 кВт характеризуються  винятковою економністю, споживаючи всього від 100 до 700 Вт в залежності від моделі. 

uden-s

Продукція компанії сертифікована в Україні та інших країнах СНД. Має також 2 європейських сертифіката, сертифікат МНС України, митного союзу, протокол лабораторних досліджень і висновок СЕС МОЗ України. З усією документацією можна ознайомитися, відвідавши офіційний сайт компанії. Виробник цінує думку споживача і тому публікує на сайті відгуки.

Основною особливістю опалювальних панелей є спосіб тепловіддачі. Прилад випромінює інфрачервоне тепло, що дозволяє швидко і рівномірно прогрівати приміщення, не створюючи при цьому конвекції і не спалюючи кисень.

Принципова конструкція інфрачервоних панелей УДЕН має два варіанти:

  • Металокерамічна панель. У ній нагрівальний елемент розташований всередині керамічної плити. Панель виготовляється методом напівсухого пресування, а потім поміщається в металевий корпус. Після включення така панель розігрівається близько 5 хвилин, а після відключення продовжує випромінювати закумульоване в кераміці тепло ще 1,5 години.

  •  Керамогранітна панель. Обігрівач має монолітну конструкцію, відрізняється підвищеною щільністю і міцністю, близькою до граніту. Її акумулятивна ємність вища, ніж у керамічної, і тому для прогрівання необхідно близько 20 хвилин. Зате після відключення панель продовжує гріти ще 2-4 години. 

 металлокерамическая панель UDEN-S

Опалювальні прилади розрізняються технологією монтажу, дизайном і розмірами.

По монтажу:

  • настінні обігрівачі (при комплектації ніжками можуть служити як переносні);
  • теплий плінтус;
  • стельовий обігрівач.

По дизайну:

  • з малюнком ручного розпису;
  • з фотодруком;
  • керамогранітні дизайн-обігрівачі.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити керамічні інфрачервоні обігрівачі Uden-s, які не тільки створюють комфортний мікроклімат в приміщенні, але і значно економлять бюджет на оплату опалення.

Найбільшої економії витрат електроенергії можна досягти при підключенні опалення з терморегулятором. В результаті сумарний час роботи приладу на добу складе 5-7 годин, що на відміну від ручного управління без терморегулятора дозволяє економити до 30% електроенергії. З огляду на нинішні тарифи, перехід на автономне енергозберігаюче опалення обійдеться дешево, так як окупиться за 1-2 опалювальних сезони. 

обогреватель UDEN-S

На сайті представлений каталог продукції, де кожен вид обігрівача супроводжується коротким описом, вказана фірма і країна виробник, а також характеристика товару.

Щоб підібрати кращі варіанти, необхідно враховувати розрахунковий обєм приміщення, яке буде опалювати та чи інша модель. У всіх випадках ми готові допомогти з вибором, безкоштовно розрахувати необхідну потужність приладу, спрогнозувати витрати на опалення і представити клієнтові вибір найбільш придатних для його умов виробів.

Покупцеві видається гарантія, інструкція з монтажу та підключення. Для організацій пропонуємо поставки оптом. Ціна на опт визначається в залежності від обсягу поставки.