Виробник - ТРІО

На вітчизняному ринку енергозберігаючих обігрівачів компанія ТРІО з'явилася в 2006 році. Пріоритетним напрямком виробника стала розробка нагрівальної техніки на основі карбонової нитки. Власна технологія була запатентована, а фірма стала однією з найперших в області виробництва інфрачервоних обігрівачів.

Виробник досить швидко освоївся, зайнявши позиції лідера за асортиментом товару. Спираючись на попит, побажання споживача і сучасні технологічні тенденції, були охоплені всі аспекти - від технічних до інтеграційних і естетичних.

В асортименті від виробника запропоновані:

  • настінні обігрівачі;
  • мобільна тепла підлога;
  • зігріваючі електроматраси і простирадла;
  • килимки з підігрівом;
  • сушарки для взуття;
  • підставки - обігрівачі з QSB;
  • автомобільні накидки на крісло з підігрівом;
  • чобіток-грілка;
  • інфрачервоні сауни.

Для більш детального ознайомлення з продукцією відвідайте офіційний сайт ТРІО. На сайті представлені сертифікати, патенти, а також можна почитати відгуки споживачів.

Купити обігрівачі в Києві з доставкою в будь-яке місто в Україні пропонує інтернет-магазин «Лето». Це відмінна можливість придбати сучасну, економну і надійну техніку дешево, так як імпортні аналоги, не перевищуючи за якістю вітчизняний товар, коштують набагато дорожче за рахунок витрат імпорту.

Представлений на нашій сторінці каталог включає плівкові настінні обігрівачі потужністю 0,4-0,5 кВт. Візуально вироби представляють собою картину, оформлену в сучасному футуристичному стилі і широкому розмаїтті варіантів зображення. Знизу і зверху полотно окантоване дерев'яними планками і має петлю для підвішування на гак або дюбель на стіні. Саме полотно виконано з двошарового ПВХ, всередині якого проходять карбонові провідники, які є перетворювачами тепла. Обігрівач підключається в звичайну розетку і легко згортається в рулон при необхідності зберігання. Пристрій випускається з терморегулятором, що дозволяє підтримувати постійний температурний режим в приміщенні і додатково економити електроенергію. На відміну від низькоякісних підробок без терморегулятора вироби абсолютно безпечні. Максимальний нагрів до 70 ° C дозволяє використовувати обігрівачі на стіні, обклеєній шпалерами або облицьованій дерев'яною вагонкою.

Настінні гріючі полотна не просто стануть додатковим обігрівом, а прикрасять домашній інтер'єр і урізноманітнять робочу обстановку в офісі, захищаючи від протягів і простуди. Великий вибір дає можливість підібрати кращі варіанти, які найбільш підходять для призначення кімнати.

Для роздрібних покупців ціна складає всього від 519 гривень, а для зацікавлених організацій або спільних покупок пропонуємо товар оптом на більш вигідних умовах. Опт не обмежений в кількості одиниць і може комплектуватися з різних моделей.

Всі запропоновані обігрівачі мають докладний опис, в якому представлена характеристика, фотографія і країна - виробник. Прилад настільки простий у застосуванні, що не потребує інструкції. При покупці на весь товар ТРІО дається гарантія 12 місяців.