Виробник - Thermal

Thermal - європейський виробник нагрівального кабелю. Виробництво компанії знаходиться в Чехії і Польщі.

Кабельна продукція компанії Thermal прекрасно себе зарекомендувала на Європейському ринку за рахунок високої якості продукції, що випускається.

Нагрівальний кабель компанії Thermal використовується для виробництва промислових систем кабельного електрообігріву як в Європі, так і за її межами. Надійність та безпечність продукції підтверджена відповідними сертифікатами, що дозволяє застосовувати її в нафтохімічній, газовій та харчовій промисловості, а також використовувати кабельні системи електрообігріву у вибухонебезпечних місцях.

Вся продукція компанії Thermal виготовляється на висококласному німецькому обладнанні з використанням  найбільш передових технологій у сфері виробництва систем електрообігріву.

Продукція компанії Thermal може застосовуватися: для підтримки температури у трубопроводах і резервуарах, для транспортування палива і газу, для розігріву продукту, для запобігання замерзання труб, резервуарів, цистерн, для обігріву відкритих майданчиків та під'їзних шляхів, в системах антиобледеніння і сніготанення, для обігріву водостоків і каналізаційних труб, для системи теплої підлоги  і в багатьох інших випадках.