Нагрівальний мат

Акция
Придбаний - 604 раз

від 1383 грн / м² від 1175 грн / м²

16 відгуків
Топ продажу
Придбаний - 1449 раз

від 1128 грн / м²

24 відгуків
Акция
Придбаний - 684 раз

від 500 грн / м² від 424 грн / м²

4 відгуків
Топ продажу
Придбаний - 1304 раз

від 926 грн / м²

12 відгуків
Акция
Придбаний - 35 раз

від 1041 грн / м² від 885 грн / м²

3 відгуків
Акция
Придбаний - 343 раз

від 785 грн / м² від 623 грн / м²

7 відгуків
Придбаний - 347 раз

від 776 грн / м²

4 відгуків
Придбаний - 8 раз

від 960 грн / м²

1 відгуків
Придбаний - 82 раз

від 1039 грн / м²

2 відгуків
Новинка
Придбаний - 1 раз

від 1128 грн / м²

2 відгуків
Придбаний - 285 раз

від 532 грн / м²

1 відгуків
Придбаний - 105 раз

від 1705 грн / м²

3 відгуків
Придбаний - 69 раз

від 1078 грн / м²

4 відгуків

1. На яку висоту підніметься рівень підлоги?

1. На яку висоту підніметься рівень підлоги?

Підняття рівня підлоги незначне, так як тепла підлога повністю топиться в плитковий клей

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

Ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором для розрахунку вартості.

4. Чому варто купити теплу підлогу в нашому магазині?

4. Чому варто купити теплу підлогу в нашому магазині?
 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»

 

Теплый пол под плитку - нагревательный мат

Нагрівальний мат – це оптимальне рішення для обігріву приміщення в якості основного або додаткового опалення без істотного підйому рівня підлоги (не більше 1,5 см). Така тепла підлога - мат дозволяє здійснити монтаж нагрівального елемента безпосередньо в плитковий клей під плитку. Провести монтаж також можна в стяжку мінімальної товщини під будь-яке покриття на підлогу, в тому числі і під ламінат.

Отримати теплу підлогу стандартної товщини без стяжки можна завдяки спеціальній конструкції теплого мату, товщина якого не перевищує 4 мм. Нагрівальний мат являє собою кабель, петлеподібно закріплений з певним кроком на спеціальній армованій скловолоконній сітці.

Інтернет-магазин Літо представляє в Києві широкий асортимент нагрівальних систем відмінної якості і різних цінових категорій. Замовити теплий мат можна в роздріб і оптом. Продукція, яку можна придбати недорого, випущена відомими європейськими виробниками, які отримали схвальні відгуки і за кордоном, і в Україні: Ceilhit (Іспанія), Fenix (Чехія), Devi (Данія), Nexans (Норвегія), Woks (Україна) і Hemstedt (Німеччина).

Ми пропонуємо купити нагрівальні мати двожильні, які не тільки характеризуються низьким електромагнітним випромінюванням - не більше 0,04 мкТл / 0,5 м (в порівнянні з комп'ютером, випромінювання якого 0,05-1мкТл), але і досить легко монтуються, маючи тільки один «холодний» кінець. До того ж у нас в магазині діють програми лояльності, тому будь-яка  акція допоможе істотно заощадити.

Теплый мат под плитку

Продукція пропонується шириною 25 і 50 см і довжиною 1-32,5 метрів, що дозволяє підібрати варіант для будь-яких приміщень як у кімнату, на балкон і в ванну невеликих розмірів, так і для великого залу і басейну. До того ж за рахунок можливості розрізання сітки між нитками кабелю і розворотом певної ділянки на потрібний кут, нагрівальний мат монтується на площах практично будь-яких конфігурацій, при цьому сам кабель розрізати не можна. Мат відмінно підходить на дачу або в будинок за індивідуальним проектом.

Теплоізоляція під теплий мат

Для додаткової економії електроенергії і більш ефективного підігріву підлоги перед укладанням мату можна виконати теплоізоляцію підлоги. При цьому теплоізоляційний матеріал укладається тільки на етапі заливки стяжки і повинен бути покритий шаром розчину. Фольгована теплоізоляція під сам мат - не укладається. Це потрібно для того, щоб забезпечити надійне зчеплення плиткового клею зі стяжкою. В іншому випадку виникає висока ймовірність утворення повітряних прошарків, що згодом призводить до перегріву нагрівального елементу і його перегорання.   

Монтаж нагрівального мату

Укладання мату проводиться на підготовлену, очищену від сміття основу. Сітка розташовується з відступом від стін не менше 10 см, а також 20 см від стояка гарячого водопостачання або опалення. Мат не вкладається на площу, де будуть встановлені стаціонарні меблі або сантехніка.

Перед і після укладання плитки здійснюються контрольні заміри електричного опору кабелю. Показник повинен відповідати паспортним даним з допустимим відхиленням + 10% ...- 5%. Кладка плитки проводиться безпосередньо на мат з використанням плиткового клею. Слід бути обережним, щоб виключити пошкодження мату при монтажі плитки. Включення підігріву допускається тільки після висихання підлоги, не раніше ніж через 7 днів.

Відео-інструкція по монтажу теплого мату своїми руками

Підключення нагрівального мату

Підключається мат через терморегулятор відповідно до інструкції приладу. За допомогою терморегулятора і датчика, який встановлений безпосередньо в підлозі, проводиться регулювання температури. Підключати теплі мати без регулятора не рекомендується, так як вони будуть працювати постійно на повну потужність і можуть перегріватися.

Підбір потужності теплої підлоги на основі теплого мату

У пропозиції представлені мати питомою потужністю 150, 160, 170 і 200 Вт на 1 м², при цьому зазначена потужність буде відповідати робочій, при напрузі в мережі 230 В. При напрузі 220 В потужність матів знижується на 10%, до 135, 144, 153 і 180 Вт відповідно.

Розрахувати реальну потужність мату виходячи з вимірів напруги в мережі можна за формулою: Pмата (Вт) = Pном / 230 * Uмережі,

де Pмата - обчислювана потужність мату при роботі від вашої мережі,

Pном - номінальна потужність, зазначена в характеристиках,

Uсети - реальна напруга побутової електромережі, до якої планується підключення обладнання. При підборі також враховуються тип приміщення, покриття для підлоги, поверх, теплоізоляція і вологість.

Рекомендовані потужності системи «Тепла підлога»

Тип приміщення

Орієнтовна потужність обігріву,  Вт/м2

Склад, виробниче приміщення 120-150

120-150
 Офіс, адміністративна будівля 120-150

 120-150

Торговий зал, ресторан, конференц-зал 130-150

 130-150

Вітальня, спальня, хол, кухня 130-160

130-160

Ванна кімната, санвузол, душова, лазня 160-180 

160-180

Засклений балкон, лоджія, закрита тераса 170-200

170-200

Переваги електричного нагрівального мату під плитку:

 • Простота монтажу: потрібно лише акуратно розкатати рулон і під'єднатися до електромережі. Додаткового кріплення до підлоги не потрібно.
 • Конструкція дозволяє установлення на нестандартних геометричних площах.
 • Економія коштів на стяжці і кріпленні.
 • Швидкий нагрів основи підлоги (20-25 хв) завдяки розміщенню кабеля ближче до поверхні.
 • Рівномірне нагрівання всієї підлоги на відміну від традиційного опалення. В результаті  конвекція, яка виникає  у  приміщенні, забезпечує рівномірну температуру на всіх рівнях кімнати, не пересушує повітря, виключаючи протяги і створюючи комфортні умови для людини.
 • Нагрівальні  елементи приховані, що гарантує високу безпеку і можливість застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю.
 • Незалежність від погодних умов і нестабільності центрального опалення.
 • Через відсутність видимих елементів обігріву можна створювати естетичні інтер'єри, з легкістю втілюючи дизайнерські задумки.

Щоб дізнатися більш точну вартість і купити теплі мати, звертайтеся за телефонами (066) 472-59-59 або (067) 472-59-59 або скористайтеся розумним калькулятором для розрахунку вартості.