Нагрівальний мат під плитку

Акция
- 7%
- 679 раз
20

від 1631 грн/м² від 1516 грн/м²

Акция
- 5%
- 271 раз
5

від 1410 грн/м² від 1338 грн/м²

 

Теплый пол под плитку - нагревательный мат

Нагрівальний мат – це оптимальне рішення для обігріву приміщення в якості основного або додаткового опалення без істотного підйому рівня підлоги (не більше 1,5 см). Така тепла підлога - мат дозволяє здійснити монтаж нагрівального елемента безпосередньо в плитковий клей під плитку. Провести монтаж також можна в стяжку мінімальної товщини під будь-яке покриття на підлогу, в тому числі і під ламінат.

Отримати теплу підлогу стандартної товщини без стяжки можна завдяки спеціальній конструкції теплого мату, товщина якого не перевищує 4 мм. Нагрівальний мат являє собою кабель, петлеподібно закріплений з певним кроком на спеціальній армованій скловолоконній сітці.

Інтернет-магазин Літо представляє в Києві широкий асортимент нагрівальних систем відмінної якості і різних цінових категорій. Замовити теплий мат можна в роздріб і оптом. Продукція, яку можна придбати недорого, випущена відомими європейськими виробниками, які отримали схвальні відгуки і за кордоном, і в Україні: Ceilhit (Іспанія), Fenix (Чехія), Devi (Данія), Nexans (Норвегія), Woks (Україна) і Hemstedt (Німеччина).

Ми пропонуємо купити нагрівальні мати двожильні, які не тільки характеризуються низьким електромагнітним випромінюванням - не більше 0,04 мкТл / 0,5 м (в порівнянні з комп'ютером, випромінювання якого 0,05-1мкТл), але і досить легко монтуються, маючи тільки один «холодний» кінець. До того ж у нас в магазині діють програми лояльності, тому будь-яка  акція допоможе істотно заощадити.

Теплый мат под плитку

Продукція пропонується шириною 25 і 50 см і довжиною 1-32,5 метрів, що дозволяє підібрати варіант для будь-яких приміщень як у кімнату, на балкон і в ванну невеликих розмірів, так і для великого залу і басейну. До того ж за рахунок можливості розрізання сітки між нитками кабелю і розворотом певної ділянки на потрібний кут, нагрівальний мат монтується на площах практично будь-яких конфігурацій, при цьому сам кабель розрізати не можна. Мат відмінно підходить на дачу або в будинок за індивідуальним проектом.

Теплоізоляція під теплий мат

Для додаткової економії електроенергії і більш ефективного підігріву підлоги перед укладанням мату можна виконати теплоізоляцію підлоги. При цьому теплоізоляційний матеріал укладається тільки на етапі заливки стяжки і повинен бути покритий шаром розчину. Фольгована теплоізоляція під сам мат - не укладається. Це потрібно для того, щоб забезпечити надійне зчеплення плиткового клею зі стяжкою. В іншому випадку виникає висока ймовірність утворення повітряних прошарків, що згодом призводить до перегріву нагрівального елементу і його перегорання.   

Монтаж нагрівального мату

Укладання мату проводиться на підготовлену, очищену від сміття основу. Сітка розташовується з відступом від стін не менше 10 см, а також 20 см від стояка гарячого водопостачання або опалення. Мат не вкладається на площу, де будуть встановлені стаціонарні меблі або сантехніка.

Перед і після укладання плитки здійснюються контрольні заміри електричного опору кабелю. Показник повинен відповідати паспортним даним з допустимим відхиленням + 10% ...- 5%. Кладка плитки проводиться безпосередньо на мат з використанням плиткового клею. Слід бути обережним, щоб виключити пошкодження мату при монтажі плитки. Включення підігріву допускається тільки після висихання підлоги, не раніше ніж через 7 днів.

Відео-інструкція по монтажу теплого мату своїми руками

Підключення нагрівального мату

Підключається мат через терморегулятор відповідно до інструкції приладу. За допомогою терморегулятора і датчика, який встановлений безпосередньо в підлозі, проводиться регулювання температури. Підключати теплі мати без регулятора не рекомендується, так як вони будуть працювати постійно на повну потужність і можуть перегріватися.

Підбір потужності теплої підлоги на основі теплого мату

У пропозиції представлені мати питомою потужністю 150, 160, 170 і 200 Вт на 1 м², при цьому зазначена потужність буде відповідати робочій, при напрузі в мережі 230 В. При напрузі 220 В потужність матів знижується на 10%, до 135, 144, 153 і 180 Вт відповідно.

Розрахувати реальну потужність мату виходячи з вимірів напруги в мережі можна за формулою: Pмата (Вт) = Pном / 230 * Uмережі,

де Pмата - обчислювана потужність мату при роботі від вашої мережі,

Pном - номінальна потужність, зазначена в характеристиках,

Uсети - реальна напруга побутової електромережі, до якої планується підключення обладнання. При підборі також враховуються тип приміщення, покриття для підлоги, поверх, теплоізоляція і вологість.

Рекомендовані потужності системи «Тепла підлога»

Тип приміщення

Орієнтовна потужність обігріву,  Вт/м2

Склад, виробниче приміщення 120-150

120-150
 Офіс, адміністративна будівля 120-150

 120-150

Торговий зал, ресторан, конференц-зал 130-150

 130-150

Вітальня, спальня, хол, кухня 130-160

130-160

Ванна кімната, санвузол, душова, лазня 160-180 

160-180

Засклений балкон, лоджія, закрита тераса 170-200

170-200

Переваги електричного нагрівального мату під плитку:

 • Простота монтажу: потрібно лише акуратно розкатати рулон і під'єднатися до електромережі. Додаткового кріплення до підлоги не потрібно.
 • Конструкція дозволяє установлення на нестандартних геометричних площах.
 • Економія коштів на стяжці і кріпленні.
 • Швидкий нагрів основи підлоги (20-25 хв) завдяки розміщенню кабеля ближче до поверхні.
 • Рівномірне нагрівання всієї підлоги на відміну від традиційного опалення. В результаті  конвекція, яка виникає  у  приміщенні, забезпечує рівномірну температуру на всіх рівнях кімнати, не пересушує повітря, виключаючи протяги і створюючи комфортні умови для людини.
 • Нагрівальні  елементи приховані, що гарантує високу безпеку і можливість застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю.
 • Незалежність від погодних умов і нестабільності центрального опалення.
 • Через відсутність видимих елементів обігріву можна створювати естетичні інтер'єри, з легкістю втілюючи дизайнерські задумки.

Щоб дізнатися більш точну вартість і купити теплі мати, звертайтеся за телефонами (066) 472-59-59 або (067) 472-59-59 або скористайтеся розумним калькулятором для розрахунку вартості. 


1. На яку висоту підніметься рівень підлоги?

1. На яку висоту підніметься рівень підлоги?

Підняття рівня підлоги незначне, так як тепла підлога повністю топиться в плитковий клей

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

Ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором для розрахунку вартості.

4. Чому варто купити теплу підлогу в нашому магазині?

4. Чому варто купити теплу підлогу в нашому магазині?
 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»