Алюмінієві мати під ламінат і лінолеум

Алюминиевый нагревательный мат

Алюмінієвий нагрівальний мат - це практично універсальний вид електричної теплої підлоги, який підходить для будь-якого приміщення і не створює труднощів у монтажі. Алюмінієвий мат спеціально призначений для сухого монтажу під дерев'яне або деревно-композитне покриття для підлоги без заливки стяжки. Аналогічною по монтажу теплою підлогою є інфрачервона плівка, але її не можна укладати у вологих приміщеннях. Якщо приміщення вологе, а підняти рівень підлоги немає змоги, алюмінієвий мат стає єдиною і найнадійнішою альтернативою.

Конструкція алюмінієвого мату

Завдяки особливій конструкції алюмінієвий мат можна уявити як поліпшений стандартний мат. У його основі застосований ультратонкий кабель товщиною 1,7 мм, який є набагато тоншим у порівнянні з аналогами. У нагрівальному кабелі використовуються всі обов'язкові елементи безпеки. Це заземлювальна жила, екрануючий рукав, а ось подвійна ізоляція виконана з фторопласта. Матеріал особливо стійкий до будь-яких хімічних елементів - лугів, концентрованих кислот і витримує високу температуру до 270 ° C.

Як і в звичайному маті, нагрівальний кабель зафіксований на сітці в петлеподібній конфігурації. При цьому алюмінієвий мат має двосторонню оболонку з ламінованої алюмінієвої фольги, яка виконує функцію теплорозподільника, покращує тепловіддачу і навіть відводить тепло з місць замикання. Саме ця деталь дала можливість застосовувати мат без заливки в розчин. Для посилення міцності верхній шар додатково покритий поліестером.

Виріб не потребує збору і відразу готовий до монтажу, так як має провід підключення, який вже приєднаний до нагрівального кабелю. Сполучна муфта виконана в заводських умовах, а її надійність перевіряється на заводі випробуванням опору ізоляції.

Принцип монтажу

Укладання алюмінієвого мату проводиться на теплоізоляційну підкладку, попередньо розстелену на всю поверхню чорнової підлоги. До основи мат кріпиться монтажним скотчем. Монтаж покриття підлоги проводиться безпосередньо на мат. Для монтажу не потрібні спеціальні інструменти або обладнання, тому виконати його самостійно може будь-хто, що заощадить кошти на оплату роботи монтажників.алюминиевый мат

Переваги алюмінієвих матів:

 • найшвидший і простий монтаж серед всіх теплих підлог;
 • будучи ультратонким виробом, не піднімається рівень підлоги;
 • можливий демонтаж і повторне використання в іншому місці;
 • за рахунок герметичності і заземлення може застосовуватися в сирих і вологих приміщеннях;
 • безпечний для здоров'я, так як двожильна екранована конструкція виключає електромагнітне випромінювання.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити алюмінієвий мат в Києві. У нашій пропозиції представлений тільки перевірений і надійний товар від світових брендів, таких як Fenix, In-Therm. На всю продукцію поширюється гарантія від виробника - від 15 років.

1. Яка підкладка потрібна для алюмінієвого мату?

Стандартна підкладка під ламінат від 5 мм.

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

Ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором для розрахунку вартості.

3. Чим алюмінієвий мат краще інфрачервоної плівки?

 • Є заземлення і захисний екран від електромагнітних випромінювань
 • Не боїться замикання тепла
 • Заводська, повністю готова до монтажу конструкція
 • Повністю безпечно для дітей

4. Чому варто купити алюмінієвий мат в вашому магазині?

 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»