Виробник - Теплолюкс

Теплолюкс - один з брендів групи компаній «Спеціальні системи і технології» (Росія). Під брендом випускаються системи теплих підлог і інша продукція. Теплолюкс - це бездоганна якість, висока енергоефективність, надійність і безпека.

ГК «ССТ» - найбільший виробник, що випускає сучасні і якісні системи обігріву різного призначення для побутового та промислового використання, а також пристрої автоматичного регулювання опалювального і охолоджуючого устаткування. Компанія успішно працює з 1991 року і сьогодні користується заслуженою популярністю в країнах СНД і за кордоном. Експортується продукція  в 47 країн світу. 

Теплолюкс

Компанія вже майже 30 років прагне розробляти і випускати продукцію високої якості за лояльними цінами. Особлива увага приділяється опрацюванню нових конструкторських рішень, вдосконаленню виробничих процесів, проектуванню та впровадженню нових технологій, в тому числі і енергозбереження. Сьогодні ГК «ССТ» вийшли на світовий рівень, входять до трійки лідерів провідних виробників теплих підлог і складають гідну конкуренцію таким європейським компаніям як Nexans і Devi.

Торгова марка Теплолюкс – комфорт в кожен будинок

Продукція Теплолюкс випускається на базі заводу «ГК ССТ» - найбільшого в Європі підприємства з випуску нагрівальних кабелів і іншої продукції. Завод, виробничі потужності якого становлять понад 14 тис. м², а штат більше 1 000 співробітників, розташований в Підмосков'ї. Підприємство оснащене сучасним обладнанням відомих компаній, таких як Nokia, Spirka, Kuhne і ін.

За три десятиліття випущено понад 1 млн км кабелів, понад 13 млн систем електрообігріву та 3 млн терморегуляторів. Вся продукція сертифікована за російськими, європейськими та світовими стандартами (ISO 9001: 2015 року, ДСТУ ISO 9001-2015, VDE і ін.).

У 2010 р бренд визнаний найбільш впізнаним виробником теплих підлог на території РФ.

З 2016 року торгова марка стала переможцем на щорічному престижному заході Премія і Форум «Краще для життя», який проводиться з метою представлення покупцям кращих товарів в різних галузях життєдіяльності людини. 

Марка Теплолюкс

В асортименті Теплолюкс:

 • нагрівальні кабелі (одножильні і двожильні);
 • нагрівальні мати;
 • алюмінієві мати;
 • терморегулятори;
 • електроустановочні вироби;
 • електроконвектори;
 • килимки з підігрівом;
 • обігрів дзеркал;
 • антиобледеніння і сніготанення;
 • системи захисту (від потопу, від цвілі);
 • обігрів грунту.

Компанія має широку мережу представництв і дилерів по всьому світу, а також сервісні центри, тому бере на себе повну відповідальність і забезпечує оперативне обслуговування кожного клієнта. Компанія не просто заявляє про високу якість продукції, що випускається, а й підтверджує це офіційною гарантією на термін до 25 років з реальним терміном служби до 50 років.