Виробник - Templ

Компанія Templ - це український виробник кліматичного обладнання та систем інтелектуального управління обігрівом. Основним напрямком бренду є розробка і виробництво обладнання, орієнтованого на українських покупців, їх потреб з урахуванням особливості електропостачання. У виробництві використовуються тільки якісні сертифіковані комплектуючі та матеріали від передових зарубіжних виробників з Європи (STMicroelectronics), Японії (Omron) та Кореї (LG), а збірка проводиться за новітніми німецькими технологіями.

Компанія Templ розпочала свою діяльність в Києві і вже сьогодні співпрацює з багатьма українськими і зарубіжними партнерами. Реалізація продукції здійснюється через чітко налагоджену дилерську мережу. Виробник, в свою чергу, гарантує гідне і швидке сервісне обслуговування.

В основі компанії Templ – величезний досвід роботи зі світовими брендами, а за плечима фахівців більше 10 років роботи в сфері поставок кліматичного обладнання. Кожен співробітник Templ - справжній професіонал своєї справи. Але головний принцип компанії - завжди залишатися чесними і відкритими з покупцями та партнерами. У виробництві застосовується високотехнологічне обладнання, проводиться суворий контроль якості, а весь товар проходить випробування і має відповідні сертифікати. В асортименті Templ інноваційні електронно-механічні та електронні програмовані терморегулятори, картини-обігрівачі, алюмінієві мати.

Адаптоване обладнання Templ

Поряд з якісними зарубіжними аналогами, продукція Templ має переважні особливості, які роблять її більш надійною і довговічною. Це адаптація під українські електромережі. У той час як в Європі стандартна напруга 250 В, а електропостачання стабільне, в Україні напруга 220-230 В і його якість не завжди найкраще. Саме тому компанія приділяє велику увагу витривалості обладнання до падінь і стрибків напруги в мережі. До того ж виробник передбачив помилки при монтажі, які найчастіше призводять до поломок. З огляду на статистику, були посилені слабкі місця, такі як термодатчики, реле і ін.

Чому продукція Templ коштує недорого

Сьогодні Templ ще не світовий бренд і не робить накруток на імені, а навпаки прагне завоювати довіру споживачів та зробити товар доступним і конкурентоспроможним. Крім того, сучасна індустрія дозволяє закордонним партнерам компанії поставляти тільки якісні комплектуючі за низькою ціною, що в кінцевому підсумку позитивно позначається на кінцевій вартості товару. Завдяки всім цим факторам Templ змогли довести, що якісно і недорого - це не міф, а реальність!

Місія компанії Templ

  • Забезпечення українського ринку якісною, надійною, безпечною і енергозберігаючою кліматичною технікою.
  • Гідне гарантійне обслуговування та сервіс роботи з клієнтами.
  • Розвиток нових областей товару та впровадження інновацій.
  • Аналіз споживчих відгуків та швидке прийняття рішень.
  • Гнучкість - постійне вдосконалення і рух у відповідність зі зміною потреб покупця.

Кожен клієнт компанії Templ завжди може розраховувати на будь-яку технічну консультацію і підтримку.