Інфрачервона тепла підлога Rexva

Компанія RexVa - це досить відомий південнокорейський виробник інфрачервоних плівок, призначених для облаштування електричного теплого статі в квартирах, приватних будинках, адміністративних будівлях. Виробник також випускає терморегулятори і комплектуючі, необхідні для монтажу плівкового теплої підлоги.

Про компанію RexVa

Бренд заснований більше 15 років тому і сьогодні поставляє продукцію в 20 країн світу. При виготовленні виробник використовує сучасне обладнання та тільки якісні, безпечні матеріали, що підтверджується відповідними сертифікатами.

В асортименті RexVa представлений широкий вибір інфрачервоних плівок від економ- до преміум-класу, а також готових наборів, що включають ІК-плівку, терморегулятор, датчик температури підлоги і комплектуючі для підключення.

Виробник пропонує використовувати інфрачервоні плівки не тільки для комфортного і основного опалення, але і для захисту дзеркал від запотівання, виготовлення килимків з підігрівом і ін. В каталозі також представлений великий вибір терморегуляторів: механічних, програмованих, в тому числі і моделі з Wi-Fi.

Головна мета компанії RexVa - виготовлення якісної продукції за доступними цінами.