Виробник - OJ Electronics

Компанія OJ Electronics - одна з гігантів світового рівня з виробництва інтелектуальних систем управління кліматичним устаткуванням. Від простих терморегуляторів до над функціональних програматорів, здатних управляти опалювальними, вентиляційними системами і кондиціонерами, і підтримувати постійний комфортний мікроклімат в приміщенні.

Фірма почала діяльність в 1964 р і за весь час набула не тільки величезний досвід, але і досягла досконалості, яка втілилась в продукції, що випускається. Данський виробник завжди дотримується традицій високої якості і на відміну від багатьох конкурентів не виробляє товар за ліцензією на азіатських заводах. Вся продукція випускається тільки в Данії і якщо на товарі вказана інша країна -виробник - це підробка.

Реалізація продукції здійснюється через дистриб'юторську мережу, яка має представництва в багатьох країнах. Основними споживачами є США, Польща, Великобританія і Росія.

Останні кілька років у зв'язку з впровадженням енергозберігаючих технологій значно зросли поставки в Україну. Популярність елементів управління OJ Electronics обгрунтована високими інтеграційними можливостями, якістю, надійністю, сучасним дизайном і інтуїтивно-зрозумілим меню управління.

Інтернет-магазин «Лето»  пропонує терморегулятори OJ Electronics для управління електроопалювальними приладами, підігрівом підлоги, стін, стелі і для систем сніготанення та антизледеніння.

Наш каталог включає прилади, розраховані на побутовий сектор і сумісні з будь-якими нагрівальними елементами на нашому сайті. До того ж моделі, призначені для системи теплої підлоги, підходять як для кабельних і плівкових підлог, так і для водяного опалення з електрокотлами. Весь спектр продукції виробника представляє офіційний сайт компанії, на якому також можна почитати відгуки клієнтів.

Підключивши нагрівальні елементи з терморегулятором, економія енергоспоживання досягає до 50%. У той час як без терморегулятора, крім зайвої витрати електроенергії, швидше виробляється ресурс обігрівача, а температура в приміщенні може перевищити комфортну.

Ми пропонуємо найкращі варіанти термостатів з різним набором функцій і видами установки. Простіші моделі, які можна купити дешево, відмінно справляються з підтриманням постійної температури і підійдуть для невеликих приміщень. Там, де система споживає більше електроенергії, доцільно застосувати програматор - терморегулятор з функцією програмування декількох режимів на добу і днів тижня. У нашій пропозиції також пристрої, керовані дистанційно за допомогою ПДУ і мобільного пристрою через WI-FI. Для приладів з можливістю підключення додаткового датчика температури у нас можна окремо придбати термодатчик.

Детально ознайомитись з функціями, можливостями і способом монтажу допоможе докладний опис і характеристика кожної представленої моделі. У комплектацію входить інструкція, яку можна отримати і при виборі по телефону або в онлайн-режимі.

Продаж здійснюється в Києві з доставкою по всій території України. Покупцям надається гарантія на 3 роки. Для організацій пропонуємо поставки оптом. Ціна на опт залежить від обсягу і домовленостей.

Якщо ви не знайшли потрібну модель, телефонуйте нашим менеджерам, адже наш асортимент постійно розширюється в залежності від попиту.