Онлайн-калькулятор

електричної теплої підлоги
Тепла підлога Львов

Тепла підлога Львов

Тепла підлога електрична: краща ціна у Львові

Якщо вас цікавить тепла підлога Львів здивує різноманітністю пропозицій. Тут можна придбати сучасні системи від відомих виробників, з гарантією високої якості та бездоганної функціональності. Електрична тепла підлога у Львові є більш простою та доступною, ніж водяні аналоги автономного обігріву. Вона не потребує монтажу розгалуженої системи труб та контролю за циркуляцією води.

Такі конструкції прекрасно зарекомендували себе у приміщеннях навіть з мінусовими температурами, які опалюються періодично. На відміну від водяної теплої підлоги, у Львові та інших містах системи електричного обігріву дозволяються встановлювати на будь-яких поверхах, а не тільки на першому. Нерідко такі системи використовуються в якості джерела додаткового тепла восени, до запуску централізованого опалення.

Підігрів підлоги у Львові: види та особливості

У нашому магазині можна придбати електросистеми під різні типи поверхонь: плитку, ламінат, лінолеум. Зростаючою популярністю користується підігрів підлоги у Львові з використанням нагрівального кабелю в стяжці або ж за допомогою інфрачервоної плівки, а також - системи вуличного обігріву (від труб і дахів до футбольних полів та газонів).

  • Кабельні системи. Своєю надійністю та довговічністю багатьох приваблює кабельна тепла підлога у Львові, ціна якої повною мірою виправдана об’єктивними перевагами. Такі конструкції можна монтувати навіть у приміщеннях з високим рівнем вологи. 

Бетонна стяжка надійно захищає кабель від механічних пошкоджень і виконує роль накопичувача тепла. Завдяки цьому досягається підтримання необхідної температури в приміщенні та економія енергоресурсу. Для облаштування даного типу конструкцій використовуються одно- або двохжильний кабель, резистентного або саморегулюючого типу. У порівнянні з інфрачервоною плівкою кабельна електропідлога нагрівається повільніше, але і набагато довше зберігає тепло.

  • Інфрачервона плівка. Більш проста в монтажі і не потребує заливки бетонної стяжки, але основа має бути ідеально рівною. Інфрачервона плівка складається з тонких нагрівальних карбонових смужок та шару полімерної ізоляції. Конструкція дозволяє здійснювати оперативний ремонт при виході з ладу окремої ділянки, без складних демонтажних робіт. При пошкодженні окремого сегменту ІЧ плівки загальна функціональність системи зберігається.

Якщо вас зацікавила тепла підлога електрична у Львові, купити її можна у нашому інтернет-магазині – вигідно та з гарантією. Слід врахувати, що ІЧ системи призначені виключно для сухих приміщень, оскільки не мають заземлення.

При необхідності консультанти нашого магазину допоможуть підібрати оптимальний варіант, врахувавши особливості конкретного приміщення та ваші фінансові можливості.

Тепла підлога електрична у Львові: купити вигідно та надійно

На даному сайті ви завжди можете швидко купити електричну підлогу у Львові від відомих виробників і отримати консультацію фахівців з багаторічним досвідом.

Ми стежимо за трендами в сфері електричних опалювальних систем і завжди пропонуємо нашим клієнтам інноваційні технології за конкурентними цінами.

Тут ви отримаєте найкращий варіант саме під ваш запит - ми проведемо всі необхідні виміри, розрахунки і зробимо безкоштовний монтаж. Особливий акцент компанія робить на енергозберігаючих технологіях, тому що тепла підлога покликана створювати ідеальний клімат всередині вашого будинку, а не «дірку» всередині сімейного бюджету.

Асортимент нагрівальних приладів задовольняє будь-які експлуатаційні умови, адже ваша безпека - наш пріоритет. Ми надаємо повний пакет інформації та послуг, щоб процес установки був для вас швидким і ефективним.

Інноваційні рішення обігріву для житлових приміщень, квартир і приватних будинків - це наша спеціалізація і ми з упевненістю можемо сказати, що є експертами.

Надійно. Вигідно. Функціонально.

Наши партнеры