Виробник - IREG

Виробник IREG почав діяльність в 2015 році в період підвищення попиту на інтелектуальні системи управління. Впровадження енергозберігаючих технологій торкнулося і систем підігріву підлоги, де без терморегулятора неможливо досягти максимальної економності. Тайванська компанія пішла, мабуть,  найбільш раціональним шляхом і в умовах високої конкуренції не стала «винаходити велосипед»,  а застосувала для усіх випущених терморегуляторів японське реле. Простіше кажучи, реле - це серце приладу і від його якості залежить надійність і довговічність пристрою. І хоча країна виробник все ж Тайвань, основний елемент приладу виготовляється в Японії.

Заручившись японською якістю, фірма звернула увагу на дизайн термостатів, втіливши в зовнішньому вигляді сучасні модні тенденції. Головною родзинкою дизайну стали заокруглені кути корпусу, запозичені у популярного виробника Еппл.

Продукт в основному зорієнтований на європейський і американський ринок, проте завдяки високим показникам якості і доступній ціні попит на терморегулятори IREG перевищив всі очікування.

Чітка і продумана організація виробництва дозволила зробити продукцію доступною для всіх верств населення. Закупівлі реле, напівфабрикатів і сировини великим оптом, застосування високотехнологічного обладнання та власна база навчання фахівців дали свої плоди. Ціна вироблених пристроїв засмучувала лише конкурентів і радувала споживачів.

Дешево купити регулятори IREG для опалювального обладнання в Києві пропонує інтернет-магазин «Лето». Наш офіційний сайт представляє кращі моделі. Каталог продукції включає терморегулятори для управління режимами роботи системи теплої підлоги. Всі запропоновані моделі за способом монтажу призначені для установки в розеткову коробку, відрізняються пропускною потужністю, функціоналом і способом управління. Особливістю модельного ряду є наявність РК-дисплея у всіх навіть найпростіших моделях. У дешевших терморегуляторів з мінімальним набором функцій (включення / вимикання та вибір бажаної температури) управління здійснюється кнопками, а дисплей чорно-білий. Для великих приміщень, де при підключенні з терморегулятором бажано досягти великої економії електроенергії, рекомендуємо багатофункціональні програматори. У таких виробах передбачено сенсорне управління і досить яскравий кольоровий монітор.

Об'єднує всі прилади інтуїтивно-зрозуміле меню і багатомовний інтерфейс, в тому числі і російською мовою. Пристрої сумісні з датчиками температури інших виробників.

Детально ознайомитися з функціями кожного термостата можна, прочитавши його опис. Вашій увазі представлені характеристика, інструкція, переваги та функції пристрою.

У нас також можна дізнатися відгуки клієнтів. При покупці на будь-яку модель дається гарантія на 3 роки. Для зацікавлених організацій можливий опт на взаємовигідних умовах. Доставка здійснюється в будь-яке місто в Україні.