Тепла підлога In-therm

In-therm

Тепла підлога In-therm - це оптимальне поєднання якості, енергоефективності та невисокої ціни. Кабелі, мати, ІК-плівки випускаються підрозділом всесвітньо відомої чеської компанії Фенікс. Продукція відповідає світовим стандартам надійності і екологічності. На теплу підлогу дається гарантія - 15 років.

Акция
- 18%
Акция
- 24%
- 433 раз
2

1700 грн 1300 грн

Акция
- 10%
Компанія In-therm - підрозділ чеської компанії Фенікс, виробництво якої знаходиться на території Чехії. Вся продукція проходить сувору сертифікацію не тільки відповідно до прийнятих стандартів країни виробника, а й згідно всім європейським вимогам, що підтверджується сертифікатом ISO 9001. 2000.

Фірма спеціалізуєтьсяна виробництві нагрівальних елементів для системи теплої підлоги, які з успіхом реалізуються в країнах Євросоюзу та СНД. Завдяки високій якості, надійності і економності, продукція користується великим попитом, адже досягти економії при високих результатах - головна мета будь-якого споживача.

В Україні придбати товар дешево пропонує інтернет-магазин «Лето». Доступна ціна обґрунтована мінімізацією витрат на виробництво за рахунок застосування передових технологій і великого товарообігу.

Виробник прагне орієнтувати продукт на всі верстви суспільства, роблячи його доступним для будь-якої категорії споживачів.

На сторінках каталог продукції, в якому представлені кращі варіанти нагрівальних елементів Ін-терм. Пропозиції сформовано, спираючись на відгуки вітчизняного споживача, з ними можна ознайомитись, відвідавши офіційний сайт регіонального представництва In-term.

In-therm

Тепла підлога від компанії in-therm

  • Ми пропонуємо купити товар в Києві з доставкою по всій Україні. У нашій пропозиції нагрівальні кабелі і термомати Ін-терм. Конструкція кабелю відрізняється особливостями ізоляції. Подвійна ізоляція з внутрішнього силіконового шару, стійкого до змінних температур, і зовнішнього - з міцною і стійкою до стирання поліефірною плівкою, додатково посилена скловолокном. Для безпеки також передбачено захисне заземлення у вигляді багатожильного провідника з лудженої оловом міді. Хоча двожильний кабель сам по собі не створює електромагнітного фону, виріб має захисне екранування суцільним алюмінієвим рукавом. Всі ці особливості роблять електричний нагрівач надійним, довговічним і абсолютно безпечним. Навіть при випадковому пошкодженні кабелю, наприклад, свердлом дрелі або при попаданні води на підлогу, ураження електричним струмом або пожежа виключені.
  • Нагрівальний мат In-term являє собою той же нагрівальний кабель, закріплений на скловолоконній сітці з викладеними петлями. Його монтаж особливо зручний під плитку, безпосередньо в плитковий клей. Товщина елемента в 4 мм без проблем поміщається в шар клею або тонкої стяжки. При цьому сітка виконує ще й роль армування стяжки.
  • Продукція призначається для облштування теплої підлоги в житлових і громадських приміщеннях. Підключення проводиться до побутової електромережі, причому незначна потужність теплої підлоги дозволяє в якості точки підключення використовувати просту розетку без прокладки окремої лінії електропроводки.
  • Для додаткової економії електроенергії рекомендується проводити підключення з терморегулятором, який дозволить не тільки економити, але і забезпечить стабільність комфортного мікроклімату. Без терморегулятора доцільно підключати теплі підлоги в маленьких приміщеннях або там, де прогрівати підлогу потрібно лише періодично.
  • Детальна інструкція по підключенню надається бажаючим клієнтам абсолютно безкоштовно. Характеристика кожного запропонованого товару представлена в описі. При покупці дається гарантія на 20 років, хоча реальний термін експлуатації в середньому складе не менше 50 років.
  • Для організацій пропонуємо будь-який опт, що включає різні варіанти комплектації. Купувати обладнання оптом у нас набагато вигідніше, так як вартість буде знижена.