Тепла підлога Grand Meyer

Немає жодного товару даного виробника.

Grand Meyer - голландський виробник, який вже понад 20 років спеціалізується на електричному кабельному обладнанні для обігріву, а також випускає сучасні терморегулятори.

Для України тепла підлога Grand Meyer - новинка, але на ринку Європейського Союзу продукція компанії Гранд Мейер вже давно користується популярністю  завдяки високій якості, надійності і лояльній ціновій політиці торговельної марки. Тепер якісна і недорог тепла підлога Grand Meyer доступна й українським покупцям.

Про компанію та асортимент продукції Grand Meyer

Виробничі потужності компанії Grand Meyer розташовуються в Нідерландах. На підприємстві, оснащеному передовим обладнанням, випускаються системи електричної теплої підлоги Grand Meyer, а також пристрої для управління. Розробники реалізовують сучасні технічні рішення, які стають запорукою надійності, безпеки і довговічності продукції.

За рахунок застосування інноваційних технологій і автоматизації процесів виробництва вдається досягти зниження собівартості виробів. У той же час якість сировини і готової продукції суворо контролюється, що гарантує її безпеку та ефективність при використанні.

В асортименті Grand Meyer:

  • нагрівальний двожильний кабель в стяжку;
  • нагрівальні мати для укладання під плитку;
  • широкий модельний ряд терморегуляторів від простих механічних моделей до програмованих термостатів з функцією Wi-Fi;
  • бездротова метеостанція для системи сніготанення.

Вся продукція проходить багаторазове тестування в заводських умовах і сертифікована за європейськими стандартами CE derektiv LVD і EMC, RoHS, а також на вибухонебезпечність Ex.

Компанія «Лето» - офіційний представник і дистриб'ютор Grand Meyer. Ми пропонуємо купити теплу підлогу Grand Meyer в Києві за низькою ціною. На всю продукцію Гранд Мейер поширюється офіційна гарантія від 2 до 20 років, в залежності від категорії товару.

Телефонуйте або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ми завжди проконсультуємо і допоможемо з вибором. Оперативна доставка замовлення можлива по всій території України.