Виробник - Eltrace

Французька компанія Eltrace - великий виробник електротехнічної продукції. Один з напрямків виробництва - це реалізація проектів по кабельному обігріву, тобто не тільки виробництво самих нагрівальних кабелів, а й розробка технологій з їх застосування в промисловості та побуті. Крім надійності і високої якості, виробник наголошує на доступності широкому споживачеві і, застосовуючи новітні технології, прагне пропонувати продукт дешево.

Починаючи з 2000 р, продукція компанії активно реалізується на території СНД і досить швидко завоювала визнання споживачів. З ростом технологій і впровадження кабельних нагрівальних систем в промисловості перевага недарма віддавалася Елтрейс.

Провідною рисою нагрівальних стрічок є їх чітка специфікація. Окремі види продукту розраховані на промислове і побутове використання. У свою чергу, нагрівальні елементи розрізняються  застосуванням на відкритих майданчиках і всередині приміщень. Деякі моделі мають особливі конструктивні відмінності, наприклад, кабелі для застосування у вибухонебезпечних зонах посилені скловолокном і навіть кварцом, а ізоляція виконується з модифікованого силікону.

Висока надійність кабелів Eltrace досягається завдяки методам розробки і ретельним випробуванням. Фірма не просто втілює проекти, розроблені в науково-дослідних центрах, а тісно співпрацює з багатьма будівельними організаціями, що дозволяє вивчити всі деталі і нюанси безпосередньо на практиці. Зворотній зв'язок зі споживачем також має велике значення, і в розробці виробів враховуються всі побажання і відгуки, залишені на офіційному сайті.

Незважаючи на суворе дотримання виробничого процесу, нагрівальні кабелі проходять жорсткі випробування в екстремальних умовах. Крім стандартних перевірок на електричний опір ізоляції, механічного опору на розрив, елемент піддають перегріву і заморожуванню. Наприклад, кабель для промисловості здатний витримувати температуру від -50 ° C до +800 ° C, а дроти для системи антизледеніння і сніготанення не втрачають міцності і працездатності при температурі (-50 ° C; +190 ° C). Враховується також стійкість зовнішньої ізоляції до ультрафіолету в елементах для відкритого монтажу.

Купити продукцію в Києві пропонує інтернет-магазин «Лето». Зокрема, рекомендуємо придбати нагрівальний саморегулюючий кабель Eltrace Traceco питомою потужністю від 10 до 40 Вт / метр. За необхідності облаштувати вуличний обігрів, в тому числі обігрів тротуарів, покрівель, а також придбати кабель для обігріву труб, жолобів, водостоків, ми завжди допоможемо підібрати кращі варіанти.

Системи обігріву на основі саморегулюючого кабелю дають можливість підключення без терморегулятора, так як елемент сам регулює виділення тепла на кожній ділянці. Однак при підключенні з терморегулятором можна обмежувати максимальну температуру нагрівання з метою додаткової економії електроенергії. До того ж, якщо задати відповідні програмні параметри або керувати через мобільний пристрій, то система зможе включатися сама в потрібний час, зокрема, до приїзду господарів з відрядження або на дачу.

Представлений каталог допоможе ознайомитися з асортиментом. В описі кожної позиції товару викладена характеристика і представлена ​​ в відеоформаті коротка інструкція по підключенню.

При покупці надається гарантія. Доставка в Україні здійснюється в будь-яке місто. Для зацікавлених організацій пропонуємо укласти договір на постачання оптом. Ціна на опт знижена і обговорюється з покупцем.