Тепла підлога Electrolux

Компанія Electrolux - лідер у сфері побутової та професійної техніки. Шведському виробнику, заснованому в 1910 р, належать понад 12 відомих торгових марок. Виробничі потужності компанії розташовані в 13 країнах, а продукція реалізується по всьому світу. З 1991 р Електролюкс випускає електричні теплі підлоги.

Electrolux по праву вважається провідним виробником побутової та професійної техніки. Сьогодні шведській компанії належать більше 12 відомих брендів, серед яких найбільшою популярністю користуються Electrolux, AEG і Zanussi. Заводи компанії розташовані по всьому світу, більш ніж в 13 країнах. Вироблена продукція реалізується в 150 країнах і постійно завойовує нові території.

Девізом компанії стало висловлювання її засновника А. Веннера-Грена: «Бізнес повинен змінюватися відповідно до потреб покупців». Тому фірма постійно розширює номенклатуру своєї продукції, забезпечуючи більшу частину попиту споживачів. З 1925 по 2016 рр. компанії належить 15 інновацій, а з 1991 р Електролюкс почав випуск устаткування для електричних теплих підлог.

В асортименті пропонуються інфрачервона плівка, нагрівальні мати і секції (кабелі), а також сучасні терморегулятори для управління системами теплої підлоги. Хоча названа категорія продукції вже давно випускається іншими виробниками, розробники компанії змогли реалізувати нові ідеї і створити теплі підлоги, які не мають аналогів у всьому світі.

Про розвиток компанії

Electrolux був заснований в 1910 р, але тоді компанія мала назву Elektromekaniska і займалася виробництвом пилососів. Через 2 роки відбулося злиття з компанією AB Lux, а назву Електролюкс зареєстровано з 1919 р. Глобальних масштабів виробник досяг в 1967 р, коли офіси і виробничі потужності стали відкриватися по всьому світу.

Сьогодні сучасна побутова і професійна техніка різних виробників вражає ультрасучасним дизайном. Мало кому відомо, що вперше ідея промислового дизайну була реалізована саме Електролюксом. Тоді в 1937 р на споживчий ринок вийшов перший у світі пилосос з обтічною формою корпусу.

За останніми даними за 2015 рік по всьому світу було реалізовано понад 60 млн одиниць товару, а виручка склала 12,9 млрд євро. Показники говорять самі за себе, а бездоганна репутація стала запорукою довіри споживачів

Входження на ринок Царської імперії, СРСР та сучасної території СНД

Вперше Електролюкс експортував продукцію на ринок Російської імперії в 1912 р. Компанія запропонувала пилососи, термостати опалення, вуличні та ручні ліхтарі і паяльні лампи.

Внаслідок товари Електролюкс не поставлялися на територію СРСР аж до 1960-х років. Протягом наступних 20 років в Радянський Союз проводилися разові поставки побутової техніки. Зокрема, знамениті холодильники торгової марки Rosenlew, що належить Electrolux.

Сьогодні в більшості держав, що раніше входили до складу Радянського Союзу, продукція Електролюкс займає лідируючу позицію. Технікою концерну обладнані престижні ресторани, міжнародні готелі та інші елітні заклади індустрії гостинності. Продукція ТМ Електролюкс займає до 80% полиць провідних магазинів побутової техніки. Концерн виступає спонсором і партнером багатьох заходів державного і міжнародного значення. 

Тепла підлога Electrolux

 Крім енергозбереження, головною метою розробок обладнання  обігріву підлоги стали ергономічність і безпека. У виробництві кабельних нагрівачів концерн використовує посилену потрійну ізоляцію, а до випробувань пред'являє критичні вимоги.

Особлива інноваційна конструкція нагрівальних  жил забезпечує колосальну міцність на розтягнення і розрив при помилках монтажу. Ще безліч особливостей кожного виду нагрівачів підлоги відкриває нові раніше недоступні можливості в облаштуванні теплих підлог