Керамічні обігрівачі Ecoteplo

Українська компанія ECOTEPLO спеціалізується на розробці і виготовленні якісних і енергоефективних інфрачервоних керамічних обігрівачів. У лінійці представлені біо-обігрівачі ECOTEPLO різних потужностей, розмірів і кольорів. Нагрівальні прилади підходять для основного і додаткового опалення приміщень будь-якого типу.

ECOTEPLO - це український виробник, що випускає інфрачервоні керамічні обігрівачі нового покоління. Виробничі потужності компанії розташовані в м Кропивницький (Кіровоградська область).

У 2016 році компанія поставила перед собою завдання - створити електричний біо-обігрівач, який буде ефективно нагрівати приміщення при цьому споживати мінімум електроенергії. В ході розробок увагу також було приділено естетичному аспекту. Електрообігрівачі ECOTEPLO повинні були мати гарний зовнішній вигляд і гармонійно вписуватися в сучасні інтер'єри.

Досягти поставлених цілей дозволили безперервні дворічні розробки, а також впровадження в команду студентів, які завоювали перші місця на Всеросійській олімпіаді з тепловій енергетиці і фізики.

У 2018 року виробник представив керамічні ІЧ-панелі з унікальною запатентованою технологією обігріву на основі Х-образного трубчастого електронагрівача з алюмінію. Високі показники енергоефективності та економічності досягнуті за рахунок використання декількох способів тепловіддачі - інфрачервоного і конвекційного. В обігрівачах також передбачено 2 режими роботи - «ECO» та «TURBO».

В асортименті представлені електроконвектори розміром 600х600х60 мм і потужності 370/600 Вт, а також 600х1200х60 мм, 750/1200 Вт. Вбудований терморегулятор і можливість програмування значно спрощує користування приладом. Кожна модель доповнена естетичної алюмінієвою рамкою, яка підкреслює правильність форми, і представлена ​​в різних колірних варіантах.

Біо-конвектори призначені для основного або додаткового опалення будь-яких приміщень (житлових кімнат, офісів, громадських закладів, медичних і дитячих установ, складів і цехів). Обігрівачі не пересушують повітря і дозволяють заощадити до 70% на рахунках за електрику.

Вся продукція відповідають вимогам технічного регламенту низьковольтного електрообладнання та електромагнітної сумісності обладнання. Для підтвердження високої якості і надійності, на все інфрачервоні керамічні біо-обігрівачі ECOTEPLO виробник дає офіційну гарантію на 6 років. При цьому, якщо прилад зламається протягом 2-х років, компанія зробить обмін на новий, а протягом наступних 3-6 років експлуатації - буде проведено безкоштовний ремонт.