Виробник - Eberle

Eberle

Терморегулятори Eberle випускаються німецькою компанією, що входить в найбільший концерн Schneider Electric. Надійні термостати (брак = 0,00025%) представлені в широкому асортименті і діапазоні застосування.Терморегуляторы Eberle сертифіковані і відповідають світовим стандартам якості і безпеки.

Eberle Controls GmbH – німецький виробник, який займає провідні позиції в області кліматичної контрольної автоматики і електроніки. Eberle - одна з перших спеціалізованих промислових компаній в Європі, історія якої розпочалася в 1932 році, а її засновником став Філ Отто Еберле.

  • КОМПАНІЯ - ПЕРША В ГАЛУЗІ, спрямованій на впровадження електроніки в автоматику управління пристроями. В результаті виробник займався випуском промислових і біметалевих контролерів температури, реле для електроніки і побутової техніки, електронних блоків управління, контролерів опалення та кондиціонування повітря, програмованих контролерів для промислової автоматизації.
  • СТРІМКО РОЗВИВАЮЧИСЬ І ВИПУСКАЮЧИ високоякісну продукцію, виробник привернув увагу найбільших авторитетів у сфері електрообладнання і засобів управління. У січні 2014 року бренд Eberle став частиною міжнародної компанії Schneider Electric (заснована - 1836), яка займає позиції абсолютного лідера в сегменті електротехнічного обладнання і засобів автоматизації. Сьогодні Еберле - це підрозділ концерну Invensys, який був придбаний Шнейдер Електрик в 2013 році.
  • ЗА БІЛЬШ НІЖ 85-РІЧНУ ІСТОРІЮ Eberle Controls зберегла лідерство в області автоматики і приладів для кліматконтролю, при цьому жодного разу не відійшла від своїх принципів в досягненні високої якості, надійності і точності продукції, що випускається. Основна мета виробника - пропонуючи високоякісне електротехнічне обладнання, сприяти раціональному використанню електроенергії і природних ресурсів.
  • ПРОДУКЦІЯ ВИПУСКАЄТЬСЯ виключно в Німеччині, а саме в Нюрнберзі, на виробничому майданчику площею 8 тис. м². При цьому кожен етап виробництва оптимізований за новою виробничою системою, що дозволяє відстежувати виготовлення кожного пристрою. В результаті брак становить 0,00025%. Продукція компанії сертифікована відповідно до ISO 9001: 2000 та іншими європейськими стандартами.
Производитель Emberle

Продукція Eberle

  • Сьогодні продукція Еберле – це інтелектуальні рішення кліматичної контрольної електроніки, які 100% відповідають вимогам сучасного ринку. Нові терморегулятори Eberle встановлюють високі стандарти функціональності, надійності і простоти використання.
  • В асортименті терморегулятори для управління різними за призначенням і потужністю системами: тепла підлога, антиобледеніння і сніготанення, кондиціонування, вентиляції та іншого кліматичного обладнання, газового, водяного і сонячного опалення, які використовуються в будь-яких приміщеннях, а також за їх межами.
  • Термостати механічні та програмовані (настінні і вбудовані) оснащуються датчиками температури підлоги і повітря, грунту і вологості. Терморегулятори Eberle дозволяють заощадити експлуатаційні витрати на електроенергію від 20 до 70%.
  • Магазин «Лето» пропонує купити терморегулятори Eberle в Києві за доступною ціною безпосередньо від виробника з офіційною гарантією на 3 роки. Доставка здійснюється по всій Україні.