Преміум гарантія на теплу підлогу

Інтернет-магазин «Лето» пропонує тільки сертифіковані системи теплої підлоги і комплектуючі для них. Ми впевнені в їх абсолютної надійності і якості. Тому кожен клієнт при покупці теплої підлоги отримує гарантії повернення грошей в малоймовірному випадку поломок.

Що ж це означає?

Ми зобов'язуємося повернути повністю гроші за теплу підлогу, а так само відшкодувати вартість підлогового покриття, якщо тепла підлога вийшов з вини виробника!

Тобто, Ви не тільки відремонтують тепла підлога, а й замінять плитку, ламінат, а так же повернемо повною вартість теплої підлоги (тепла підлога вийде Вам безкоштовно)

Що для цього потрібно?

• вам не потрібно нічого доводити;
• не потрібні ніякі схеми-замальовки процесу укладання;
• досить фото монтажу (зробіть після закінчення укладання) і гарантійного талона.

Фото відправляєте на пошту info@leto.net.ua з позначкою «Доп. гарантії»

Ми абсолютно впевнені в якості представлених теплих підлог і хочемо бути кращими, надаю найкращий сервіс !. Тому готові максимально компенсувати незручності клієнтів. Якщо гарантія на матеріали та комплектуючі становить 15 років, то всі 15 років на них поширюються і наші гарантії.

Клієнти компанії «Лето» завжди у виграші. Вони отримують теплу підлога, яка ніколи не ламається - або нову систему абсолютно безкоштовно з поверненням раніше витрачених коштів.