Керамічний обігрівач Альмера

Альмера - українська компанія, яка спеціалізується на випуску якісних електрокерамічних обігрівачів (ЕКО) і терморегуляторів. Керамічні електронагрівальні панелі Альмера - одне з нових рішень безпечного, ефективного і економічно вигідного опалення. Обігрівачі підходять для використання в будь-яких видах приміщення і дозволяють економити до 70% при оплаті тарифів за опалення.

Про компанію Альмера

З огляду на, що інфрачервоні керамічні обігрівачі з'явилися на українському ринку не так давно, компанія, заснована більше 5 років тому, стабільно зарекомендувала себе як надійний український виробник довговічної продукції. Виробничі потужності Альмера розташовані в Кременчуці. Продукція випускається на сучасному обладнанні із суворим контролем якості на всіх етапах виробництва. Увага також приділяється екологічності та естетичному аспекту.

В асортименті представлені керамічні обігрівачі ЕКО різних моделей та потужностей, що дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант для площі, що обігрівається. До того ж можна вибрати панель різних варіантів забарвлення. Виробник також випускає механічні та інтелектуальні системи управління кліматичною технікою, які дають можливість досягти ще більшої економії електроенергії.

Продукція Альмера має всі необхідні сертифікати відповідності вимогам технічного регламенту і безпеки низьковольтного обладнання, пожежної безпеки, має висновки санітарно-епідеміологічної служби.

Гарантія від виробника видається на 5 років, при цьому на практиці термін служби керамічних інфрачервоних електропанелі не менше двох десятиліть.