Виробник - SunUp

Немає жодного товару даного виробника.

Компанія SunUp (Харків) - це український виробник, який випускає сучасні енергозберігаючі обігрівачі, які можуть застосовуватися для різних цілей. Побутові опалювальні електроприлади призначені для основного і додаткового обігріву будь-яких сухих приміщень, а також локального обігріву внутрішніх просторів і відкритих майданчиків (альтанок, терас). 

Компания обогревателей SunUp

Компанія робить ставку на впровадження нових технологій енергозбереження та прагне підвищувати енергоефективність продукції, що випускається. Вітчизняна компанія зорієнтована на українського покупця, тому обігрівачі SunUp - це оптимальне співвідношення хорошої якості і доступної вартості.

Енергоефективність продукції від компанії SunUp

Основний нагрівальний елемент картини-обігрівача SunUp - це вуглецева нитка, закріплена спеціальним чином між 2-х плівок з ПВХ, які герметично запаяні і мають ламіновану зовнішню поверхню. Електрична енергія, проходячи через нитку, трансформується в тепло, виділяючись приємним, м'яким інфрачервоним випромінюванням.

Тепловий ефект від картин-обігрівачів починає відчуватися відразу після включення, що в рази знижує витрати електроенергії. Віддану променеву енергію поглинають навколишні предмети, трансформують її в теплову і віддають повітрю. Обігрівач працює безшумно, рівномірно прогріває простір, не спалює кисень, не сушить повітря і благотворно впливає на організм людини.

У конструкції приладу також передбачений захист від перегріву, що підвищує безпеку приладу, і терморегулятор, який контролює роботу обігрівача і при грамотній настройці режимів дозволяє істотно знизити витрати на електроенергію.

Максимальна потужність інфрачервоних обігрівачів 400 Вт при нагріванні поверхні до 75 ° C дозволяє повноцінно обігрівати приміщення 12-15 м², при цьому витрачається від 25 до 33 Вт / м². В результаті, в порівнянні з масляними радіаторами і конвекторами, витрата обігрівачів-картин SunUp в 5 разів менше. В умовах гарної теплоізоляції приміщення і постійного використання прилад споживає в місяць близько 70 кВт.

Ергономічні і красиві ІЧ-обігрівачі SunUp

Виробник також приділив увагу простоті монтажу - кріплення на стіну і ергономіці картин-обігрівачів. Гнучка конструкція, невеликі габарити і мала вага забезпечують зручність зберігання і транспортування. 

инфракрасных обогревателей 400 Вт

В асортименті SunUp представлені картини-обігрівачі з широким вибором малюнків в різних стильових напрямках і колірній гамі на будь-який смак. Обігрівачі не тільки прекрасно виконують свої основні функції, вносячи в будинок тепло і затишок, але й вигідно вписуються в будь-який дизайн будинків і квартир, стаючи оригінальним декором в сучасному інтер'єрі.

Магазин «Лето» пропонує купити картину-обігрівач SunUp в Києві за низькою ціною. До обігрівача додається докладний посібник. Доставка здійснюється по всій території України.