Тепла підлога під ламінат

 • 01.04.2021 11:23
 • Відгуків: 13
 • Переглядів: 36989
 • Тепла підлога під ламінат
Різновиди теплої підлоги під ламінат

Ламінат - це недорогий, практичний і простий в монтажі матеріал, який відмінно підходить для установки теплої підлоги. Встановити теплу підлогу під ламінат нескладно, але спочатку треба визначитися з вибором.

Різновиди теплої підлоги під ламінат

З технічного боку, під ламінат застосовується будь-який вид нагрівальних елементів, але виходячи з умов і призначення обігріву, можна підібрати найбільш оптимальний варіант.

01 Нагрівальний кабель

Устaновка нагрівального кабелю в стяжкунайбільш надійна і довговічна. Кабель підходить для сухих і вологих приміщень. При цьому враховується особливість кабельного обігріву. За рахунок укладання в стяжку на глибину мінімум 5 см, прогрів після включення до заданої температури відбувається довго (1,5 ч). Тому для комфортного підігріву підлоги його застосовувати недоцільно.

Для опалення - це не має значення, так як обігрів працює постійно. До того ж, чим товще стяжка, тим більше тепла вона акумулює. При досягненні заданого температурного режиму, термостат відключає кабель, а обігрів триває накопиченим в бетоні теплом. Це збільшує проміжки пасивного обігріву, чим досягається додаткова економія.

Виходячи з архітектурних умов, слід врахувати можливість підйому підлоги. Якщо ж зробити стяжку немає можливості, то укласти кабель не вийде.

нагрівальний кабель

Висновок: нагрівальний кабель застосовується для основного або додаткового опалення в будь-яких видах приміщення за умови можливості підйому рівня підлоги.

02 Інфрачервона тепла підлога

Інфрачервона тепла підлога

Інфрачервона тепла підлога стане відмінним рішенням для сухих приміщень. Укладати ІК-плівку у вологих приміщеннях заборонено, так як вона не має заземлення, а контакти приєднуються і ізолюються на місці монтажу. За призначенням ІК-поли застосовують як для опалення, так і для комфортного обігріву. Плівка не вимагає виконання стяжки, укладається безпосередньо під підлогове покриття, тобто рівень підлоги не піднімається. Прогрів досягається швидко, а тепло починає відчуватися відразу після включення. Можливий також зональний обігрів, якщо укласти плівку тільки в тому місці, де це потрібно.

Щоб встановити інфрачервону теплу підлогу під лінолеум, потрібно між плівкою і покриттям підлоги покласти підкладку. Ще недавно в якості підкладки рекомендували плити OSB або фанеру, але сьогодні на ринку з'явилися листи E-stone. Матеріал виготовлений з базальтової крихти і поліестеру. При товщині всього 3 мм, лист забезпечує надійну механічну захист, є ізолятором і витримує температуру + 300 ° C.

Висновок: ІК-плівка застосовується для опалення та комфортного підігріву в сухих приміщеннях, де не можна піднімати рівень підлоги.

03 Алюмінієвий нагрівальний мат

Алюмінієві нагрівальні мати - більш надійне і довговічне рішення теплої підлоги під ламінат, ніж інфрачервона тепла підлога. Алюмінієвий мат являє собою тонкий нагрівальний кабель (1.7-1.9мм) покладений між шарами алюмінієвого полотна. Укладається на підкладку з під ламінату.

Основні переваги алюм. мату над інфрачервоної плівкою:

Наявність захисного екрану в кабелі перешкоджає появі електромагнітного випромінювання;

Мат-повністю готовий до монтажу теплої підлоги, смуфтірованний і протестований на заводі, а також, надійно і герметично захищений від попадання вологи, на відміну від інфрачервоної плівки, у якої все з'єднання виробляються вручну (і чим більше таких сполук, тим ненадійна конструкція) і оголений контакти;

Якщо ІК плівці обмежити вихід тепла - вона може стати джерелом виникнення пожежі. У мату, за рахунок суцільного алюмінієвого шару тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні. А навіть якщо перегорить, на те місце ставиться сполучна муфта і ТП знову готовий до роботи.

Алюмінієвий нагрівальний мат

Особливості монтажу

Особливості монтажу

Для досягнення максимальної економії електроенергії під теплу підлогу укладають теплоізоляцію.

Для нагрівального кабелю теплоізоляція виконується екструдованим пінопластом або базальтовими плитами. Кабель не повинен укладатися безпосередньо на ізоляцію, тому її потрібно покрити шаром розчину. Без теплоізоляції значна частина тепла буде йти в перекриття.

Під плівку, з огляду на інфрачервоний спосіб передачі тепла, застосовують відображає діелектричну теплоізоляцію. Зазвичай це фольгований ізолон, хоча можна застосувати матеріал і без ефекту віддзеркалення, наприклад, пробку.

Увага! Застосовувати фольгу можна, так як кімната перетвориться на великий конденсатор і всі металеві предмети будуть «битися струмом». У дитячій кімнаті рекомендується накрити плівку шаром E-Dero. Спеціальне полотно екранізує електромагнітне випромінювання і підключається до заземлення.

Проектуванні теплої підлоги

При проектуванні теплої підлоги, незалежно від обраного нагрівача, не слід планувати укладання елементів там, де будуть стояти меблі без ніжок або нижче 10 см над підлогою. У цих місцях утруднена тепловіддача, що на початку призведе до додаткових витрат електроенергії, а згодом до перегріву і перегорання елементів.

Щоб остаточно зробити вибір і купити теплу підлогу під ламінат за невисокою ціною, рекомендуємо також почитати відгуки наших покупців. Ви так само можете залишити номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш кращий співробітник зв'яжеться з Вами протягом 5 хв і допоможе визначитися у виборі теплої підлоги, який буде відмінної якості і за гарною ціною.

 

1. Яка буває тепла підлога під ламінат?

1. Яка буває тепла підлога під ламінат?
 • Алюмінієвий нагрівальний мат
 • інфрачервона плівка

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

2. Як можна дізнатися вартість теплої підлоги?

Ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором для розрахунку вартості.

3. Чим алюмінієвий мат краще інфрачервоної плівки?

3. Чим алюмінієвий мат краще інфрачервоної плівки?
 • Є заземлення і захисний екран від електромагнітних випромінювань
 • Не боїться замикання тепла
 • Заводська, повністю готова до монтажу конструкція
 • Повністю безпечно для дітей

4. Чому варто купити теплу підлогу в вашому магазині?

4. Чому варто купити теплу підлогу в вашому магазині?
 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»
Залишити відгук