Як вибрати терморегулятор для теплої підлоги

 • 19.10.2011 22:44
 • Відгуків: 1
 • Переглядів: 4762
 • Як вибрати терморегулятор для теплої підлоги

Яким чином вибрати терморегулятор для теплої підлоги?

Після того, як ви придбали необхідний вам нагрівальний кабель або електричний мат, залишається тільки вибрати найбільш підходящий і відповідний вашим потребам і фінансовим можливостям терморегулятор. 

Терморегулятор для теплого пола


Перш ніж зробити покупку, ознайомтеся з цим оглядом: він допоможе вам визначитися з вибором і придбати саме те, що вам потрібно. А завдяки представленому в нашому інтернет-магазині асортименту терморегуляторів ви зможете вибрати необхідну модель, яка дозволить вирішити всі поставлені завдання.


Для чого необхідний терморегулятор?


Тепла підлога необхідна для того, щоб створювати в приміщенні максимально комфортну температуру. Крім того, така підлога ефективно обігріває приміщення в холодну пору року.


Основною функцією терморегулятора є включення і виключення підігріву підлоги і підтримання необхідної температури. Після досягнення цієї температури терморегулятор вимикає підлогу, а якщо температура знижується, включає її знову.


Найбільш широко на українському ринку представлені терморегулятори від данської компанії Devi або німецької Eberle. Багато компаній, що займаються виробництвом теплих підлог, використовують саме ці терморегулятори для комплектації своїх систем. Терморегулятори Devi і Everle відрізняються довговічністю, високою надійністю, зручністю і привабливим дизайном. Саме тому більшість покупців вибирають терморегулятори від цієї компанії. 


Прості і програмовані терморегулятори: плюси і мінуси


Існують два основні різновиди терморегуляторів: прості (що не дають можливості запрограмувати потрібний режим) і програмовані. Тому спершу вам необхідно визначитися, чи хочете ви, щоб система включалася і вимикалася автоматично в залежності від пори року або дня тижня.


Програмований терморегулятор дає можливість встановити розклад роботи теплої підлоги, і, наприклад, виставляти різну температуру в будні дні і у вихідні.


Програмовані терморегулятори (наприклад, модель OCD5-1999 Oj Electronics) оснащуються рідкокристалічним дисплеєм і коштують дорожче, ніж прості. Однак більш висока вартість через деякий час повністю окупиться за рахунок того, що завдяки програмованому терморегулятору ви зможете заощадити електроенергію, адже підлога буде включатися тільки в потрібний вам час. 


Терморегулятор модель OCD5-1999 Oj Electronics


Прості терморегулятори (приклад, модель IN-THERM RTC 7), які неможливо програмувати, дають можливість тільки включати або вимикати підігрів, а також підтримувати необхідну вам температуру поверхні підлоги. Цього цілком достатньо для тих людей, життя яких не підпорядковане суворому графіку. Простий терморегулятор дає можливість включити або відключити підігрів в будь-який зручний для вас час. Основним недоліком при виборі механічного терморегулятора стане те, що нагрів підлоги буде займати деякий час після включення. Залежно від того, який кабель укладений (в стяжку або в клей і яка установча потужність) і температури підлоги, на те, щоб підлога перестала бути холодною і по ній можна було комфортно ходити босоніж, піде не менше 15-20 хвилин. Щоб підлога не остигала, можна залишати її включеною, знизивши температуру в нічний час або коли вас немає дома. Тому для того, щоб підлога не остигала, доведеться залишати її включеною вночі або коли вас немає вдома, попередньо знизивши температуру. 

терморегулятор для теплого пола


Програмований терморегулятор позбавлений такої вади. Якщо тепла підлога встановлена в приміщенні, де є нічний і денний тарифи на електроенергію, підлогу можна включати тільки на ніч, щоб вдень вона поступово віддавала тепло.


Якщо ви придбали теплу підлогу для того, щоб підтримувати певну температуру в приміщенні, то вам знадобиться терморегулятор з вбудованим датчиком температури (наприклад, модель Devireg Touch). Таке рішення підійде для заміського будинку, якщо ви хочете, щоб до вашого приїзду вона прогрівалася до певної температури. 

Терморегулятор модель Devireg Touch


Також з'явилися терморегулятори, якими можна керувати віддалено - зі свого смартфона. Це модель Devireg™ Smart - новий інноваційний продукт від компанії Devi, що має сенсорний екран, можливість програмування і управління вашою теплою підлогою віддалено, за допомогою смартфона на операційній системі IOS або Android. Виїжджаючи з роботи, ви з телефону можете задати програму терморегулятору, щоб він до вашого приїзду нагрів до заданої температури приміщення. І коли будете заходити в свій будинок, в ньому буде затишно, тепло і комфортно. 

 

1. Які бувають терморегулятори?

 • Механічні
 • Цифрові
 • Програмовані
 • Wi-Fi терморегулятори

2. На яку висоту необхідно встановлювати терморегулятор?

На рівні вимикачів або на рівні очей, щоб Вам було зручно користуватися.

3. Чому варто купити терморегулятор в нашому магазині?

 • Продаємо тільки оригінальну продукцію
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»
Залишити відгук