Як вибрати теплу підлогу?

 • 10.02.2018 11:18
 • Відгуків: 3
 • Переглядів: 16559
 • Як вибрати теплу підлогу?

Спочатку потрібно ВИЗНАЧИТИ, ДЛЯ ЯКИХ ЦІЛЕЙ Вам потрібна тепла підлога. Це може бути основне / додаткове опалення або підігрів покриття підлоги до комфортної температури.

ОСНОВНЕ АБО ДОДАТКОВЕ ОПАЛЕННЯ


теплый пол

  ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ЗРОБИТИ ОСНОВНЕ ОПАЛЕННЯ і є можливість підняти рівень підлоги, то найбільш ідеальним варіантом буде - нагрівальний кабель для укладання в стяжку.


  • Він підходить під будь-яке покриття підлоги.
  • Він більш довговічний і надійний – кабель, залитий в стяжку, - це вічна конструкція, здатна пропрацювати мінімум 30-50 років до наступного капітального ремонту. Коли кабель прогріє шар стяжки, стяжка почне акумулювати тепло і віддавати його приміщенню. За рахунок цього тепло в приміщенні буде довше зберігатися.
  • А якщо підключити двотарифний лічильник (день / ніч), то можна досягти суттєвої економії електроенергії за рахунок того, що вночі за дешевим тарифом відбуватиметься основний нагрів, а вдень тепла підлога буде працювати просто на підтримці температури. 

  ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ТЕПЛОВТРАТИ і тепла підлога споживала менше електроенергії - обов'язкова наявність утеплювача. Для виносних балконів, приватних будинків, квартир на 1 поверсі - мінімум 5 см утеплювача. Для всіх інших приміщень рекомендується покласти 2 см. 

  ПІДІГРІВ ПЛИТКИ / ЛАМІНАТУ ДО КОМФОРТНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ 

  Не доцільно використовувати кабель в стяжку, якщо хочете просто підігріти плитку або ламінат до комфортної температури, так як підлога у вас стане теплою тільки через 2-3 години. 1 см прогрівається близько 30 хвилин, а це як мінімум 3 см стяжки + покриття підлоги. 

  ТЕПЛА ПІДЛОГА ПІД ПЛИТКУ 

  Якщо завдання НАГРІТИ ПЛИТКУ ДО КОМФОРТНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ, то найбільш ідеальним варіантом буде тонкий нагрівальний мат або тонкий кабель. Така тепла підлога укладається відразу під покриття підлоги в шар плиткового клею. При цьому не відбувається підняття рівня підлоги, так як кабель  товщиною близько 4 мм і він повністю втоплюється в плитковий клей і нагрів плитки відбувається всього лише за 25-30 хвилин, так як не треба гріти всю товщину стяжки і витрачати зайву електроенергію.


  Нагревательный мат

  НАГРІВАЛЬНИЙ МАТ

  Це готова конструкція. Тонкий нагрівальний кабель вже покладений на сітці з певним кроком укладання. Монтаж можна виконати самому і тим самим заощадити на монтажних роботах. Плюс сітка, на якій укладений кабель, додатково армує плитковий клей.

  Тонкий нагревательный кабель

  ТОНКИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ

  Більш складний в монтажі. Для нього знадобиться металева монтажна стрічка або двосторонній скотч - для кріплення кабелю до стяжки. Тонкий кабель доцільніше використовувати в приміщеннях, де потрібно обійти предмети з нестандартними розмірами (унітаз, умивальник, кутова ванна, барна стійка).

  ТЕПЛА ПІДЛОГА ПІД ЛАМІНАТ

  Для того, щоб ЗРОБИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ПІД ЛАМИНАТ або лінолеум, існує 2 види теплих підлог - це алюмінієвий нагрівальний мат або інфрачервона плівка. Монтаж обох відбувається на підкладку для ламінату під сам ламінат. 


  Алюминиевый мат

  АЛЮМІНІЄВИЙ МАТ

  Це більш надійна і довговічна конструкція  за рахунок того, що всі з'єднання зроблені і протестовані на заводі, є заземлення і захисний екран від електромагнітних випромінювань. Монтаж дуже простий. Рекомендується для застосування в дитячих кімнатах і медичних установах. 

  Инфракрасный пол

  ІНФРАЧЕРВОНА ПІДЛОГА

  Це саморобна конструкція з безліччю ручних з'єднань, які зменшують надійність теплої підлоги. У нашій країні плівка користується високим попитом за рахунок низької ціни.

  Багато магазинів стверджують, що плівка дуже економна, безпечна, проста в монтажі, вбиває шкідливі бактерії і мікроби. Але це все неправда. 


  Споживає вона так само, як і будь-яка тепла підлога. У плані монтажу це дуже складна конструкція, яку без навичок і спецінструментів зробити складно. У плівки немає ні заземлення, ні захисного екрану. Якщо підключати таку теплу підлогу через УЗО або ДІФ автомат, то їх буде постійно вибивати.

  • У БАГАТЬОХ КРАЇНАХ ЗАБОРОНЕНО ВСТАНОВЛЮВАТИ ПЛІВКОВУ ПІДЛОГУ в медичних установах і дитячих кімнатах без спеціальної заземляючої підкладки, але в нашій країні про це ніхто не говорить.


  СПОДІВАЄМОСЯ, НАША СТАТТЯ БУЛА ВАМ КОРИСНА

  Якщо у вас залишилися якісь питання чи потрібно прорахувати вартість теплої підлоги - пишіть в коментарях або залиште заявку  заявку на нашому сайті і ми з задоволенням вам допоможемо.


   

  1. Які виробники ставляться до преміального сегменту?

  1. Які виробники ставляться до преміального сегменту?
  • Hemstedt (Німеччина)
  • Devi (Данія)
  • Nexans (Норвегія)
  • Arnold Rak (Німеччина)

  2. Як перевірити, чи варто купувати ту чи іншу фірму?

  2. Як перевірити, чи варто купувати ту чи іншу фірму?

  В першу чергу необхідно переконатися, чи є такий виробник у зазначеній країні (чи є офіційний сайт). Дізнатися, як давно він там з'явився (зареєструвався).

  Останнім часом з'явилося дуже багато виробників, які позиціонують себе, як Голландія, Німеччина і т.д, але виробляються в основному Китаї.

  3. Чому коштувати купити теплу підлогу в нашому магазині?

  3. Чому коштувати купити теплу підлогу в нашому магазині?
  • Продаємо тільки оригінальну продукцію
  • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
  • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
  • Промокод на знижку 10% - «leto10se»
  Залишити відгук