Тепла підлога Veria

Українські покупці вже переконалися у високій якості і довговічності продукції торгової марки DEVI, тепер же мають можливість оцінити теплу підлогу Veria. Устаткування також випускається всесвітньо відомим концерном Danfoss - лідером у сфері енергозберігаючого обладнання.

Якісна і недорога тепла підлога Veria

Компанія Danfoss прагнула здешевити продукцію, зробити її доступною для найбільшого кола споживачів, при цьому не економити на якості. Використовуючи виробничі потужності заводів Деві, був розроблений кабель, який не поступається за надійністю і довговічністю  відомій торговій марці, але при цьому вартість виробів вдалося знизити. Відмінність полягає в тому, що гарантійний термін теплих підлог Veria становить 12 років і виключає відшкодування вартості ремонтних робіт, які пов'язані з відновленням цілісності  покриття підлоги, як це робить Деві.

Виробник не зекономив на комплектуючих і строгому контролі якості на всіх етапах виробництва. Тепла підлога Veria відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 14001, а також відповідає всім вимогам екологічної, пожежної та електричної безпеки.

Асортимент бренду Veria

Двожильний екранований кабель в стяжку, який підходить для використання як основного, так і додаткового опалення в будь-яких приміщеннях.

Нагрівальний мат - готова до укладання тепла підлога, сконструйована на основі тонкого кабелю. Мат укладається під плитку і призначений для комфортного обігріву підлоги в холодних приміщеннях

Терморегулятори для простого і зручного управління системою обігріву.

Продукції Veria можна довіряти, так як вимоги для економ-сегмента залишаються на такому ж високому рівні, як і для теплих підлог преміум-класу.

В результаті покупець платить тільки за товар, не переплачуючи за гарантію. З огляду на те, що при дотриманні технологій монтажу вихід з ладу теплої підлоги Veria практично виключений, то це вигідне вкладення коштів в комфорт і затишок в домі. Гарантійні зобов'язання підтримують сервісні центри DEVI по всій Україні.