Тонкий нагрівальний кабель під плитку

Тонкий нагревательный кабель под плитку

Тонкий нагрівальний кабель застосовують всередині приміщення для будь-якого плиткового покриття на підлогу. Така тепла підлога з мінімальним рівнем підйому прекрасно вписується в кімнату, в ванну і навіть на балкон. 

Але, щоб обігрів приносив в будинок або на дачу максимум комфорту і безперебійно працював протягом багатьох років, важливо купити нагрівальний кабель гарної якості.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує в Україні тонкі нагрівальні кабелі недорого від провідних європейських торгових марок: Devi, Nexans, Fenix, Woks, Grayhot, які давно завоювали довіру у сучасних покупців і отримали численні позитивні відгуки.

Основний позитивний момент пропонованого кабелю - товщина 3-4 мм, в результаті чого монтаж можна зробити безпосередньо в плитковий клей, який має шар 1-2 см. При цьому рівень підлоги підніметься не більше, як при простій укладці плитки, і не знадобиться виконувати попередню стяжку.

Установка полягає у викладанні хвилеподібних петель, що кріпляться до металевої стрічки, щоб гілки не зрушили в процесі подальшої роботи. При монтажі кабелю ви економите на розчині для стяжки, яка просто не потрібна. Також досягається економія в середньому на 30% в порівнянні з використанням матів. До того ж, варіюючи крок укладання витків, можна підбирати оптимальну питому потужність.

 Ми пропонуємо купити тонкий нагрівальний кабель під плитку, вибравши з широкої лінії нагрівальних елементів для будь-якої площі приміщення з будь-якою інтенсивністю підігріву, відповідний вам варіант. 

Пропоновані в Києві гнучкі нагрівачі додатково мають цілий ряд переваг:

  • невелика товщина дозволяє монтувати кабельне обладнання за технологією тонких нагрівальних матів в шар плиткового клею;
  • нагрівальний елемент знаходиться ближче до поверхні, відповідно тонка тепла підлоганагрівається швидше;
  • двожильна конструкція підключається з одного кінця, тому укладати її можна в будь-якому напрямку, що спрощує монтаж, так як одножильний нагрівальний кабель необхідно підключати з двох сторін.
  • Двожильний нагрівальний кабель відрізняється низьким електромагнітним випромінюванням і оптимальний для різних кімнат, в тому числі дитячих і медичних установ;
  • Ізоляція жил стійка до температурних перепадів, впливу силікатів, що входять до складу клею, а за рахунок армування скловолокном має відмінну механічну міцність;
  • Виріб характеризується високим ступенем електробезпеки, яка забезпечується суцільною екранізацією і повздовжнім провідником заземлення, тому підходить для умов з підвищеною вологістю.
  • Навіть максимально потужний гнучкий ТЕН споживає струм, допустимий для побутової електромережі, що допускає підключення до стандартної електророзетки з терморегулятором і без терморегулятора. 

Нагрівальний кабель під плитку можна придбати оптом, тоді ціна буде нижчою, при цьому можна істотно заощадити на роздрібних покупках, якщо ви хочете нагрівальний провід на відріз, то допоможе будь-яка акція.

Уточнити, як замовити і розрахувати вартість, а також з усіх інших питань вибору систем для опалення,  Ви можете за телефонами, вказаними на сайті.

Відео по монтажу тонкого нагрівального кабелю під плитку