Нагрівальний кабель в стяжку

Топ продажу
Придбаний - 1257 раз

від 37 грн / м

5 відгуків
Придбаний - 371 раз

від 67 грн / м

2 відгуків
Придбаний - 565 раз

від 58 грн / м

5 відгуків
Придбаний - 517 раз

від 26 грн / м

4 відгуків
Придбаний - 430 раз

від 40 грн / м

1 відгуків
Придбаний - 235 раз

від 41 грн / м

2 відгуків
Придбаний - 37 раз

від 63 грн / м

2 відгуків
Придбаний - 103 раз

від 56 грн / м

2 відгуків

Нагревательный кабель в стяжку

Класичні кабельні теплі підлоги - оптимальне рішення для установки в будинок і на дачу для комфортного і надійного обігріву. При цьому застосовуваний нагрівальний кабель повинен бути якісним, а саме міцним, технологічно гнучким і довговічним, адже від цього залежить не тільки ефективність роботи, але і тривалість робочого ресурсу.

Інтернет-магазин «Лето» пропонує купити кабель для теплої підлоги, випущений відомими європейськими брендами, які мають схвальні відгуки, а саме Ceilhit (Іспанія), Fenix ​​(Чехія), Woks (Україна), Devi (Данія), Nexans (Норвегія), Hemstedt ( Німеччина), Raychem (Бельгія). Виробники гарантують високу якість і надійність, при цьому будь-яка акція від нашого магазину допоможе вам придбати будь-яку продукцію недорого.

Кабельна тепла підлога цілком може використовуватися на відкритих майданчиках, а також стати основною системою для опалення будь-яких приміщень не тільки в кімнату, але і в ванну, а також на балкон.

Застосування нагрівачів кабельної підлоги для заливки в стяжку найдоцільніше при будівництві або капітальному ремонті. На відміну від компромісних рішень з використанням матів або ІК-плівок, пропонована кабельна продукція обійдеться значно дешевше. Тому рекомендуємо вирішувати питання з вибором обладнання до того, як буде виконуватися заливка підлоги.

Кабельна тепла підлога монтується в цементно-піщаний розчин висотою 3-5 см. Змінюючи крок укладання, можна варіювати площу обігріву і питому потужність. Залежно від призначення і розміру кімнати ви можете вибирати потрібну вам довжину, відповідну для укладання опалювального дроту площею від 0,6 до 18,4 м². Мінімальна довжина прекрасно підійде для укладання теплої підлоги у ванній. При цьому виробу довжиною 147,4 м цілком достатньо для обігріву кімнати до 25 м². 

Схема укладки нагревательного кабеля.

Купити нагрівальний кабель в стяжку варто за рахунок незаперечних переваг.

  • Укладання проводиться з будь-яким підходящим покриттям на підлогу (плитка, паркет, ламінат і ін.).
  • Двожильна конструкція з одним «холодним» кінцем полегшує планування розкладки і монтаж. Гнучка укладка підходить для будь-яких нестандартних форматів.
  • Безпека і екологічність через практично відсутність електромагнітного поля.
  • Висока якість заземляючого екрану і абсолютна герметичність ізоляції забезпечує можливість застосовувати кабельні елементи у вологих умовах і навіть у воді.
  • Має однакову температуру прогрівання по всій довжині.
  • Нагрівальний кабель максимально простий в експлуатації, працюючи за принципом «включив і забув».
  • Підключення до мережі можна здійснювати з терморегулятором і без терморегулятора.

Ми пропонуємо замовити продукцію в роздріб і оптом як в Києві, так і в Україні, так як ми здійснюємо доставку по всій території країни.

У каталозі інтернет-магазину представлена ​​ціна, за якою у нас можна купити нагрівальний кабель в стяжку, а з усіх питань, що стосуються вибору та оформлення покупки, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

Відео з монтажу нагрівального кабелю