Тепла підлога Hemstedt

Hemstedt

Тепла підлога Hemstedt від німецької компанії, яка лідирує на європейському ринку, це якість класу преміум і доступна ціна. У кабелях впроваджена фірмова технологія безмуфтового з'єднання, що гарантує їх надійність і довговічність. Вироби проходять найжорсткіші випробування під напругою 4000В. Високу якість теплої підлоги Хемштед підтверджує гарантія 20 років.

Один з провідних виробників - компанія Hemstedt, яка стала синонімом бездоганної німецької якості, безпеки та економності.

Тепла підлога – не новинка. За деякими історичними фактами опалювальні системи у вигляді кам'яних каналів під підлогою і в стінах були винайдені ще в Стародавній Греції. Гідротехнік С. Ората придумав так званий «гіпокауст», що являв собою спеціальну піч для спалювання палива, зокрема деревини, і канали, по яких поширювався гарячий дим. Звичайно, спочатку такі системи коштували дуже дорого і були доступні тільки дуже багатим людям. Зважаючи на великі тепловтрати на початку XX століття люди використовували для обігріву своїх осель воду високої температури. Вода йшла по трубах, розташованих в підлогах. Але прогрес не стояв на місці і через деякий час була винайдена нитка з тугоплавкого металу, яка при проходженні електричного струму нагрівалася. Тому, можна сказати, вона стала основою для створення кабельного обладнання для теплих підлог. Стародавні теплі підлоги пішли в минуле, але сьогодні інженери багатьох країн ведуть розробки з удосконалення електричних систем обігріву.

Головна мета – запропонувати покупцям надійну і економічно вигідну теплу підлогу, яка буде доступна всьому сучасному суспільству.

компанія Hemstedt

Компанія Hemstedt

1974 рік.
 • Цей бренд був заснований в Німеччині в невеликому містечку Тальхайм ще в 1974 році. Засновники теплої підлоги Hemstedt - подружжя Дітер і Сільві Хемштедт, які почали бізнес з розробки кабельних систем опалення.
 • Всього через 4 роки на підприємстві працювало вже 20 осіб, а виробничі потужності вимагали розширення. Протягом 8 років власники вдосконалювали і розширювали асортимент і сьогодні компанія пропонує купити теплу підлогу Hemstedt в багатьох країнах світу.
1990 рік.
 • З 1990-х років бізнес перейшов в статус сімейного, при цьому кожен член династії Хемштедт прагне зробити свій внесок в розвиток обладнання для електричних підлог. Сьогодні виробнича база і дослідницький центр розташовується в п'яти цехах на площі 17 000 м2, де трудиться не менше 60 фахівців.
2008 рік.
 • У 2008 році компанія разом з 17 світовими лідерами ринку увійшла в ТОР 100 інноваційних німецьких фірм середнього бізнесу. На цьому проекті вже більше 20 років визначаються кращі виробники Німеччини, та увійти в сотню провідних вважається престижною і знаковою подією. Причому через 7 років бренд знову виділився серед лауреатів конкурсу та підтвердив своє високе місце в ТОПі.
2014 рік.
 • За багаторічні вклади, нетрадиційні ідеї, використання новітнього наукового і технічного потенціалу, а також за економію і збереження природних ресурсів фірма неодноразово нагороджувалася почесними нагородами на різних авторитетних заходах, таких як Industriepreis Best Of в 2014 році. Щорічно серед 5 тис. представлених товарів незалежне журі з 30 професорів визначає кращі товари. Компанія змогла відзначитися і на цей раз. Продукція стала лауреатами премії «За прогресивні товари і рішення», ставши кращими в номінації «Енергія і навколишнє середовище». Компанія робить ставку на випуск сучасних енергоефективних систем опалення, а політика полягає в розвитку нових рішень та встановлення нових стандартів в області електричного опалення підлоги. При цьому девіз творців Hemstedt, як і 40 років тому, залишається актуальним - впроваджувати новаторські ідеї, завжди бути на крок попереду і своїм клієнтам пропонувати купити саме теплу підлогу Hemstedt, зайвий раз підтверджуючи, що

Hemstedt Made in Germany – це найвища якість і надійність!

ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ КОМПАНІЇ HEMSTEDT

Преимущества теплых полов компании Hemstedt
 • Торгові точки компанії поширені в багатьох країнах, в тому числі в нашій, тому теплу підлогу Hemstedt в Україні замовити можна з будь-якого міста.
 • Вся продукціяпродукція бренду виготовляється на автоматизованих промислових лініях за унікальними технологіями, які розроблені і офіційно запатентовані. У числі інновацій HEM-SYSTEM - безшовне герметичне безмуфтове з'єднання кабелів - живильного і нагрівального.
 • Це нововведення гарантує 100% ізоляцію проводів, а, відповідно, і водонепроникність виробів, які можна застосовувати в будь-яких вологих приміщеннях.
 • Вся лінійка виготовляється в суворій відповідності зі стандартом якості DIN EN ISO 9001 і нормами безпеки експлуатації, згідно допуску VDE. Відзначимо, що володіння таким сертифікатом відіграє особливу роль на німецькому ринку, так як використання знаку якості VDE підтверджує авторитетність виробника і впевненість в якості
 • До того ж будь-хто, хто захоче замовити теплу підлогу від Hemstedt, може бути впевненим, що все обладнання, починаючи від розробки і закінчуючи випуском готової продукції, здійснюється в Німеччині.
 • Виробник використовує зовнішню ізоляцію з ПВХ, додатковий захисний суцільний екран з алюмінію і фторополімерну ізоляцію. Це дозволяє виробу бути стійким до старіння, витримувати екстремальні умови експлуатації, в тому числі і високі температури (до 205°C), вплив негативних хімічних факторів і УФ-випромінювання.

ДО НЕЗАПЕРЕЧНИХ ПЕРЕВАГ НІМЕЦЬКИХ ВИСОКОЯКІСНИХ СИСТЕМ КАБЕЛЬНОГО ОБІГРІВУ ТАКОЖ ПОТРІБНО ЗАРАХУВАТИ:

 • Лояльну вартість в порівнянні з водяною підлогою.
 • Встановлення в будь-яких приміщеннях, включаючи квартири багатоповерхових будинків. Може також використовуватися для зовнішнього застосування.
 • Тривалий термін служби. Притому, що виробник дає гарантію на 20 років, на практиці термін експлуатації без профілактики і ремонтів досягає 50 років і вище.
 • Кабелі і мати швидко монтуються. При бажанні встановлення може бути виконане самостійно.
 • Вибір індивідуально комфортного режиму і повна незалежність від опалювального сезону.
 • Особливо актуальна тепла підлога Hemstedt в Україні завдяки економному споживанню електрики. У ситуації, що склалася з непростим економічним станом, впровадження енергозберігаючих технологій для українців стає не примхою, а необхідністю.
Назва  Потужність при 220В, Вт Потужність при 230В, Вт Площа покриття, м2 Ціна за комплект, грн
Тепла підлога Hemstedt DH 0.3 41
45
0,3 1419,00
Тепла підлога Hemstedt DH 0.45
61
67,5
0,45 1549,00
Тепла підлога Hemstedt DH 1
135 150 1 2329,00
Тепла підлога Hemstedt DH 1.5
203 225 1,5 2859,00
Тепла підлога Hemstedt DH 2
270 300 2 2879,00
Тепла підлога Hemstedt DH 2.5
338 375 2,5 3339,00
Тепла підлога Hemstedt DH 3
405 450 3 3959,00
Тепла підлога Hemstedt DH 3.5
473 525 3,5 4669,00
Тепла підлога Hemstedt DH 4
540 600 4 4829,00
Тепла підлога Hemstedt DH 4.5
608 675 4,5 5349,00
Тепла підлога Hemstedt DH 5
675 750 5 5729,00
Тепла підлога Hemstedt DH 6
810 900 6 6669,00
Тепла підлога Hemstedt DH 7
945 1050 7 7899,00
Тепла підлога Hemstedt DH 8
1080 1200 8 8839,00
Тепла підлога Hemstedt DH 9
1215 1350 9 9079,00
Тепла підлога Hemstedt DH 10
1350 1500 10 10429,00
Тепла підлога Hemstedt DH 12
1620 1800 12 11559,00
Тепла підлога Hemstedt DH 15
2025 2250 15 14709,00

ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ HEMSTEDT

 • Для комплексного вирішення завдань з облаштування теплої підлоги Hemstedt в Києві купити можна в вигляді нагрівальних кабелів (стандартних і тонких), а також нагрівальних матів. Одно- і двожильні нагрівальні кабелі характеризуються підвищеною тепловіддачею і гнучкістю. Проводи використовуються для основного і комбінованого обігріву житлових і громадських приміщень, а також для підігріву грунту, труб, для сніготанення на покрівлі, тротуарах, вуличних майданчиках.
 • В квартирах и домах используют более безопасные двужильные модели, электромагнитное поле которых не превышает показатели безопасности для людей. Для заливки греющего кабеля 17 Вт/м, который имеет диаметр 7 мм, используют слой цементной стяжки толщиной не менее 3-5 см. Толстый слой необходим для того чтобы цемент не потрескался из-за резкого температурного расширения. Кабель применяется там, где можно поднять уровень пола, а также удобен для укладки в помещениях с нестандартной конфигурацией. Хотя такая система в сравнении с тонкой моделью и матом нагревается дольше, сама стяжка является накопителем тепла, а от её толщины напрямую зависит теплоемкость.
 • Тонкий нагрівальний кабель 12,5 Вт/м має діаметр 4,5 мм і є оптимальним варіантом для монтажу в шар плиткового клею або ж в самовирівнювальні суміші. Застосовується він у ванних, душових, холодних приміщеннях. Переваги тонкого проводу - досить швидкий прогрів. Тому, якщо потрібна тепла підлога виключно для приємного тактильного відчуття при ходьбі по ньому босоніж, то варто вибрати тонкий нагрівальний кабель.
 • Мат 150 Вт/м² шириною 0,5 метрів - це тонкий кабель, зафіксований у вигляді петель на скловолоконній сітці, взагалі не вимагає заливки і укладається під плитку, керамограніт та інше. Виріб ідеально підходить для стандартних прямокутних ванних кімнат, коридорів, балконів, лоджій, за умови, що ширина приміщення хоча б трохи більша 50 см. Монтаж мату дуже простий, так як він не вимагає професіоналізму і додаткових кріпильних елементів. На тильній стороні спеціально нанесені самоклеючі стрічки, завдяки яким мат міцно закріплюється на підлозі. При необхідності сітка розрізається і мат повертається на потрібний кут.

ДЕ КУПИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ HEMSTEDT

 • Замовити теплу підлогу Hemstedt вигідніше за все у офіційних представників німецької компанії. Дилер, як прямий представник торгової марки, забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також надає всі сертифікати.
 • Укладаючи договір про співпрацю з відомим брендом, представник зобов'язаний виконати ряд жорстких вимог, починаючи від незавищення ціни на теплу підлогу і закінчуючи компетентністю співробітників. Тому вартість продукції у дилера однозначно буде нижче ніж у перекупників.
 • Спеціалізовані магазини з гарною репутацією і позитивними відгуками покупців завжди нададуть детальну консультацію з будь-якого питання, що стосується вибору або монтажу теплої підлоги. До того ж з дилером можна домовиться про оперативну доставку і професійну установку. Тому, якщо високотехнічну нагрівальну продукцію продає не виробник або його представник, то велика ймовірність, що це буде підробка.
 • Тепла підлога Hemstedt Київ - це вигідне і розумне вкладення коштів в сучасні та надійні енергонакопичувальні системи обігріву, які прослужать не одне десятиліття, зігріваючи і зберігаючи затишок у вашому домі.
Де купити теплу підлогу Hemstedt
Відео про виробника Hemstedt (Німеччина)

1. Де виробляються тепла підлога Hemstedt?

Завод з виробництва теплих підлог Hemstedt для України знаходиться в Німеччині

2. Чи йде в комплекті до теплої підлоги Hemstedt датчик температури?

Ні, датчик температури йде тільки в комплекті до терморегулятора

3. Чи підходять до теплих Hemstedt терморегулятори інших виробників?

Так, головне щоб терморегулятори не перевищували потужність теплої підлоги.

4. Чому варто купити теплу підлогу Hemstedt в нашому магазині?

 • Є сертифікованими дилерами «Hemstedt», тому підробка виключена
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»