Тепла підлога Grayhot

Grayhot

Тепла підлога Grayhot це оптимальне співвідношення ціни і якості. Бренд належить українській компанії Вокс і виготовляється на заводі Одескабель. Собівартість теплої підлоги Грей Хот вдалося знизити за рахунок 2 алюмінієвих жил заземлення (замість 1 мідної), а також скорочення витрат на гарантійне обслуговування - 15 років.

Хоча тепла підлога GrayHot в Києві і вважається новинкою, передісторія торгової марки почалася в далекому минулому. В кінці 1940-х років в Одесі було відкрито завод, на якому почався випуск електрошнурів і кабелів зв'язку. Сучасний Одеський кабельний завод - це велике підприємство і учасник об'єднання лідерів кабельно-провідникових виробів. Його продукція успішно експортується в більш ніж 10 країн, в тому числі Європейського Союзу. Підприємство - постійний учасник виставок і конкурсів, на яких завойовує престижні нагороди.

ЩЕ 15-20 РОКІВ ТОМУ такий вид обігріву як електричні теплі підлоги для більшості українців був недоступний. В Європі ж електричні системи опалення використовуються вже понад 50-60 років, причому не тільки у ванних кімнатах і санвузлах, а й в будь-якому житловому, громадському та промисловому приміщенні. До того ж стрімкий розвиток за кордоном сфери підлогового опалення дозволяє застосовувати теплове обладнання для виконання і інших завдань, наприклад, в системах сніготанення та антиобледеніння, а також для захисту трубопроводів від замерзання.

ПОПУЛЯРНІСТЬ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ за кордоном цілком зрозуміла. По-перше, тепло розподіляється рівномірно, створюючи максимально приємну і комфортну атмосферу. По-друге, тепла підлога, незалежно від виду, надійна, абсолютно безпечна для здоров'я, екологічна і, що важливо для європейців, економна. Електрична підлога в порівнянні з традиційним опаленням дозволяє на 20-50% скоротити фінансові витрати за опалення. Не дивно, що в Україні, особливо в останні роки, теплі підлоги також набирають популярність, причому вітчизняна продукція не поступається європейським аналогам.

ТАК, У 2016 РОЦІ УКРАЇНСЬКИМ СПОЖИВАЧАМ запропонували купити теплу підлогу GrayHot, яка спеціально розроблялася і адаптувалася для використання в нашій країні.

Grayhot

Про компанію grayhot

 • На початку XXI ст. на заводі почався випуск інноваційних для України нагрівальних кабелів. . До того, як організувати випуск виробів під своєю торговою маркою, на підприємстві під замовлення було виготовлено тисячі кілометрів проводу для обігріву грунту (з 2001 р) і для теплої підлоги і зовнішнього застосування (з 2008 р). При цьому метою для інженерів було розробити власну високоякісну продукцію при конкурентоспроможних цінах, доступних для українців.
 • В 2013 р. на масштабній виставці опалювального обладнання була представлена продукція під ТМ Woks. Вже через 2 роки торгова марка увійшла в ТОП-100 найкращих українських товарів, її кабелями були оснащені більше 20 футбольних полів країни. Широкий асортимент від систем теплої підлоги до виробів, призначених для обігріву труб, випускається за новітніми технологіями на високотехнологічному обладнанні з європейської сировини.
 • У той же час на заводі залишилися старі традиції традиції високої якості і надійності. Фахівцями на кожному етапі виробництва проводиться безперервний контроль якості, причому готові вироби проходять додаткову перевірку електричного опору, яку не проводять інші виробники.
 • З причини нестабільної економічної ситуації в країні компанія Вокс поставила перед собою мету розробити недорогі вироби без втрати якості і створила на своїй базі продукцію розряду економ-класу з відмінними технічними характеристиками. В результаті сьогодні будь-хто може купити теплу підлогу GrayHot за найпривабливішими цінами.

Переваги теплої підлоги торгової марки GrayHot

Grayhot
ЗАМОВИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ВІД GRAYHOT ВАРТО ЗАВДЯКИ:
 • Безпеки за рахунок екранування, яке виконано суцільним алюмінієвим рукавом, що мінімізує електромагнітне поле.
 • Надійності, яка досягається за допомогою подвійної ізоляції, стійкої до шкідливих факторів зовнішнього середовища і механічної дії.
 • Високої міцності на розрив, яка досягається за допомогою армування скловолокном.
 • Герметичності. Кожен виріб в заводських умовах проходить випробування на непроникність і опір ізоляції в воді під високою напругою.
 • Кабель відповідає стандарту якості по ISO 9001 і ступеня вологостійкості IPX7, тобто повністю відповідає світовим стандартам. Для підключення теплої підлоги Грей Хот підходять всі комплектуючі від компанії Woks і дроти від Одескабель 0,75 мм².
 • У порівнянні з водяними системами для підігріву підлоги, електричне обладнання не замерзає при відключенні електрики, не затопить сусідів і не вимагає установки котлів або громіздкої системи теплообмінників в разі монтажу в квартирі багатоповерхового будинку. Тепла підлога Грей Хот має однакову потужність на всій площі монтажу, рівномірно прогріваючи повітря, створюючи атмосферу затишку і комфорту.

З огляду на відгуки і побажання споживачів, новий виріб було модернізовано, хоча за основу був узятий кабель Вокс. Тепла підлога GrayHot Україна також заснована на двожильному екранованому кабелі, який виготовляється потужністю 17 Вт / м, а не 15 Вт / м, як прототип. Провід має ергономічну овальну форму, що зменшило його вагу і розміри. Ізоляційні шари створені з фторопласту (внутрішній) і ПВХ (зовнішній). У конструкції передбачена подвійна жила заземлення, що виключає ураження людини струмом при аварійному пошкодженні проводу. Причому мідну жилу замінили двома алюмінієвими, зберігши згідно з нормами допуски щодо захисного заземлення.

Також унікальність кабелю Грей Хот в тому, що розробники замінили мідно-плетене екранування на алюмінієву фольгу. Всі модифікації були зроблені з метою здешевлення продукції, при цьому підвищивши конструкційні якості. Алюміній дозволив значно підвищити гнучкість дроту, який при укладанні без проблем займає потрібне положення, запам'ятовуючи положення і не проявляючи пружності. Нагрівальні мати бренд також пропонує дешевше аналогів за рахунок виключення клеючих стрічок і використання модифікованого тонкого кабелю.

Як вибрати теплу підлогу Грейхот

 • ТЕПЛУ ПІДЛОГУ GRAYHOT В КИЄВІ КУПИТИ можна у вигляді нагрівального кабелю або мата. Вибір тієї чи іншої моделі залежить від місця укладання і призначення об'єкта, наявності теплоізоляції та інших технічних умов, а також від часу перебування в приміщенні людей.
 • НАГРІВЛЬНИЙ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНИЙ КАБЕЛЬ товщиною 4,2 мм оптимально підходить під будь-яке покриття підлоги і використовується в житлових, громадських закладах, а також дитячих і медичних установах, для основного або додаткового опалення. Укладання кабелю проводиться в штробу або на чорнову підлогу з подальшою заливкою цементно-піщаним розчином товщиною шару від 2,5 см. Кабель може бути також вмонтований в плитковий клей під керамічну або кахельну плитку, керамограніт і т.п.
 • ПРИ ВИБОРІ КАБЕЛЯ під плитку для отримання швидкого прогрівання тонкої підлоги рівень підвищиться не більше ніж при простій укладці плитки, а при виборі цього кабелю для монтажу в стяжку слід враховувати можливість підняття підлоги. Замовити теплу підлогу GrayHot для новобудови можна без всякого сумніву. Адже якщо чистова стяжка ще не виконувалася, то укладання теплої підлоги не додасть багато роботи, а стандартної товщини стяжки, яку все одно треба заливати, буде цілком достатньо.
 • В ЖИТЛОВІЙ КВАРТИРІ, де немає можливості піднімати підлогу, застосувати кабель GrayHot краще для укладання в штроби. Різка штроб досить трудомістке заняття і чим менша потрібна глибина, тим легше і швидше можна виконати роботу. Для даного кабелю досить прорізати канавки всього на глибину 2 см, що значно простіше, ніж 5 см для імпортних аналогів. Після укладання кабелю штроби заповнюються розчином, а поверх усієї підлоги наноситься шар самовирівнювальної суміші - 5 мм. Варіанти розмірів дозволяють здійснити вибір по квадратурі приміщення.
 • В ПРОДАЖУ ПРЕДСТАВЛЕНІ дроти завдовжки від 6 до 128 метрів, призначені для обігріву площі 0,5-16 м². Укладаючи кабель з кроком петлі 15 см - потужність теплої підлоги буде від 100 Вт / м², а з кроком 7,5 см - 200 Вт / м². Виробник рекомендує зробити 3 см шар теплоізоляції, що скоротить витрати на електрику не менше ніж на 30%.
 • НАГРІВАЛЬНИЙ МАТ має потужність 150 Вт / м² з кроком петлі 10 см і шириною 0,5 метра. Сітка, на якій закріплений кабель, додатково несе армуючу функцію. Мат варто вибрати для ванних кімнат або балконів / лоджій, а також, якщо планується виконання монтажу самостійно. Установка мату простіша і швидша, а за допомогою детальних інструкцій з укладанням розбереться навіть людина, що не має досвіду.

Де купити теплу підлогу GrayHot

 • Теплу підлогу Грейхот в Україні замовити можна у офіційного дистриб'ютора торгової марки. Потрібно відзначити, що більшість сучасних виробників, як правило, роблять натиск на розробку виробів, а збут здійснюють через дилерську мережу. При цьому потенційний дилер повинен виконати ряд вимог і умов, а також продавати продукцію, згідно з обумовленими в договорі зобов'язанням.
 • Підтверджуючи репутацію виробника, магазин-партнер забезпечує кваліфікований та персональний сервіс всім своїм клієнтам. Будь-який покупець може подивитися в торговій точці зразки продукції, підібрати найбільш оптимальний до своїх умов варіант, зробити розрахунок і отримати професійну консультацію.
 • Більшість магазинів має свій транспорт для оперативної доставки і бригаду фахівців, які зроблять швидкий і якісний монтаж.
 • У компаніях-партнерах ціна буде досить лояльна, а додаткові знижки і акції допоможуть заощадити. До того ж це дасть гарантію, що ви придбаєте справжню сертифіковану продукцію, випущену провідним вітчизняним виробником Одескабель.
Де купити теплу підлогу GrayHot